2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

izemsevi

benim eşimde canım alır gelir ama işte insan herşeyi kendi tam hazırlamak istiyor eşimde telaşlanır o dönemde biliyorum ondan ben yapacaklarımı yapayımda gene eksik kalırsa onları alır eşim.

banu_fth

ay kızlar konuştuklarınız çok faydalı oldu benim için  :love7: teşekkür ederim  :flowers:
ne kadar yapılacak şey var yaaa  ::)
cinsiyet öğrnir öğrenmez başlamak lazım .. siz her ay mı yapıosunuz yoksa haftalık mı yapıosunuz alışverişinizi yani yada yaptınız ??

izemsevi

eylül canım ben 5aylıkken kıyafetlerini almaya başlamıştım ama genelde herşeyi son zaman attık şimdide hepsi üst üste geliyor valla ne kadar erken başlansa okadar iyi oluyor bence görünüşte bir şey yok gibi gözüküyor ama çok şey var yapılacak mesela bu ay üst üste çok şey aldık haziran 10undan sonra netten alacaklarım var onları alcam

muhribe

kızlar bence en iyisi alışverişleri parça parça halletmek. biz 4. aydan sonra her hafta bir şeylerini aldık bebeğin. hem toplu para harcamamış oluyorsunuz hem de alışveriş aceleye gelmiyor, içinize sineni alıyorsunuz.

banu_fth

haklısınız kesinlikle .. en iyisi cinsiyeti öğrenelim .. 3. ayımızın ortasında başlayalım ..
teşekkürler kızlar ..  :flowers:

FeHi

Alıntı yapılan: muhribe - 27 Mayıs , 2011, 12:02:37
FeHicim Allah bi avazda kurtarsın canım. hasta bezine gelince mutlaka bi paket almak lazım ne olur ne olmaz. kimisinin kanaması az oluyormuş ped yetiyormuş. ama kimisinin daha yoğun oluyormuş. benim adet dönemlerim de yoğun olurdu, kesin doğumdan sonra da yoğun geçer.
Canım boyları standar mı?

muhribe

Alıntı yapılan: FeHi - 27 Mayıs , 2011, 15:09:55
Alıntı yapılan: muhribe - 27 Mayıs , 2011, 12:02:37
FeHicim Allah bi avazda kurtarsın canım. hasta bezine gelince mutlaka bi paket almak lazım ne olur ne olmaz. kimisinin kanaması az oluyormuş ped yetiyormuş. ama kimisinin daha yoğun oluyormuş. benim adet dönemlerim de yoğun olurdu, kesin doğumdan sonra da yoğun geçer.
Canım boyları standar mı?
evet canım benim gördüklerim standart hep. ama eczacıya söylersin doğum için istiyorum diye. eğer farklı boyları varsa kilona göre seçersin  :icon_thumright:

FeHi

Teşekkür ederim Muhribecim
Birtek pijama takımlarım kaldı onlarıda bugün yada yarın alsam herşeyim hazır demektir

Aytii

merhaba kizlar oglumun bazi cicilerini ekliyorum  :love9:

nasilsiniz bu arada  :opucuk:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

SELAM KIZLAR OĞLUŞUMLA SİZİ KOCAMAN ÖPÜYORUZ :opucuk:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

muhribe

FeHi, ben pijamalarımı bol aldım canım. zaten yazın ortasında doğum yapıcam, bol olsunlar vücuduma yapışıp beni rahatsız etmesinler dedim. tavsiye ederim şekerim.

Nur ve Ayten hoşgeldiniz kızlar  :opucuk:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

HOŞBULDUM MUHRİBECİM.
OHH HER ŞEYİNİZİ HAZIRLAMIŞSINIZ MAŞALLAH  :nazar:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

muhribe

evet canım ya, fırsat buldukça alıp koyuyorum ihtiyaçları kenarı. sıcak yaz günlerinde nasıl olsa istesem de koşturamıycam alışveriş peşinde. hiç olmazsa hazır beklesinler bi kenarda

Aytii

hosbuldum kizlar  :opucuk: bende artik hazirliyorum yavas yavas herseyi  :love9:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

BEN ARTIK GEZEMİYORUM DIŞARDA TANSİYONUM DÜŞÜYO 2 GÜN YATIYORUM ONDAN SONRA SICAKLAR ETKİLEDİ ALLAHTAN BEBEĞİN İHTİYAÇLARINI ALMIŞTIM.KENDİ İHTİYAÇLARIMA HİÇ BAŞLAMADIM HENÜZ :honk: