2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

Alıntı yapılan: izemsevi - 26 Mayıs , 2011, 14:55:25
evet ödem var onunla ilgili tahliller yapcak hayırlı sonuçlar almayı nasip etsin allahım. :amin:

amin canim  :amin:

çokmu tuz tükettin  ???

Aytii

Alıntı yapılan: <<AyBüKe>> - 26 Mayıs , 2011, 14:57:59
Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 26 Mayıs , 2011, 14:49:25
Alıntı yapılan: <<AyBüKe>> - 26 Mayıs , 2011, 14:16:36
   Selam güzel anneler nasılsınız  :flowers:

slm canim nasilsin? nasil gidiyo. son durum ne  :)

İyiyim canım çok şükür sen nasılsın varmı ağrıların  :opucuk: 

Bende son durum sezeryan canım  :k06:  Akşama kesinleşicek, randevu aldık akşama doktorla ayrıntılı konuşucaz.. Dün kontrolüm vardı, sancılarım çıktı yine hapa rağmen hatta 80 lere vuruyo ama 1 cm bile açılmam yok ebe çok ilginç dedi... Buda beni korkuttu açıkcası suyumda azalmış onca içmeme rağmen.. Riske atmak istemiyorum .. Akşama konuşucaz da gün alıcaz artık eğer tamam derse haftaya alıcam bebişimi kucağıma  :amin:

:-ooo hadi ya

hayirlisi olsun tatlim  :amin: ben diyodum ama su içmekle bebegin suyunun pek ilgisi yok diye  :-\ sonuçta o dogacaksa dogacak istedigini yap. açilman yoksa bencede sezeryan en iyisi  :icon_thumright: Rabbi hayirli dogumlar nasip etsin insallah sag salim kavus melegine  :love9:

izemsevi

valla canım tuzda tüketmiyorum zaten 10gün öncesine kadar yoktu çok hafifiti oda normal ama 10gün içinde ayaklarım çok şişti davul gibi oldu ellerimde şiş ama ayaklar çok şiş masa başındayım sonuçta ayaklarımı sallıyorum çokta hareket edemiyorum ondanda olabilir dedi dr.

<<AyBüKe>>

Amin Ayten'im hepimiz sağ salim alalım yavrularımızı kucağımıza  :amin:   Bebeğin eşide yaşlanmış dedi doktor, öyle olunca da beslenmesi sıkıntıya giriyomuş .. Açılmamda olmayınca korktum açıkcası en fazla 3 gün çekerim diyorum yeterki sağ salim kucağıma alayım bebeğimi.. Normal olsun diye diretmek isterdim ama korku ağır bastı  :crybaby2:

Aytii

Alıntı yapılan: izemsevi - 26 Mayıs , 2011, 15:04:16
valla canım tuzda tüketmiyorum zaten 10gün öncesine kadar yoktu çok hafifiti oda normal ama 10gün içinde ayaklarım çok şişti davul gibi oldu ellerimde şiş ama ayaklar çok şiş masa başındayım sonuçta ayaklarımı sallıyorum çokta hareket edemiyorum ondanda olabilir dedi dr.

evet is yerinde benimde siserdi Seval

eve gidince ayaklarini havaya kaldir öyle kal biraz ;) ozaman iyi geliyo

<<AyBüKe>>

Geçmiş olsun Seval bende de vardı o şişlikler hatta tahlillerde albümin çok yüksek çıkmıştı tuzu kestirdi doktor bana herşeyi tuzsuz yiyorum ve evde sürekli yatmaya başlayınca bütün şişliklerim indi .. Son haftalarımdayım şu an ama hiç şişliğim yok çok şükür..

izemsevi

dr ayten bacaklarının arasına yastık koy birde soğuk suyla yıkayıp yüksekte tut diyede tavsiye etti bu gidişle sanırım bende 37.beklemeden 35.haftada felan ayrılcak gibiyim.

Aytii

zaten bu sicaklarda zor olur ise gidip gelmek Seval

ben 17 hazirana kadar dayanamazdim haftaya yasal olarak dogum iznine çikmis olcam insallah

izemsevi

aybüke senin hadi bitiyor darısı bize haftaya minnoş kızınla olacaksın oh ne güzel  :hello2:

izemsevi

valla ayten bende işte dayanabildiğim kadar dayanacağım kendimi sıkmadan bunaltmadan götürebildiğim kadar iş yerine gelcem işim rahat olmazasa erken ayrılıyım diycem ama işim rahat müdürm anlayışlı problem yapmıyor hatta şubedeki arkadaşlar benden daha panikler

<<AyBüKe>>

Alıntı yapılan: izemsevi - 26 Mayıs , 2011, 15:13:18
aybüke senin hadi bitiyor darısı bize haftaya minnoş kızınla olacaksın oh ne güzel  :hello2:

İnş. canım yaa bakalım doktor ne diycek akşama heyecanla bekliyorum  :muzz: :muzz:

Aytii

Alıntı yapılan: izemsevi - 26 Mayıs , 2011, 15:15:59
valla ayten bende işte dayanabildiğim kadar dayanacağım kendimi sıkmadan bunaltmadan götürebildiğim kadar iş yerine gelcem işim rahat olmazasa erken ayrılıyım diycem ama işim rahat müdürm anlayışlı problem yapmıyor hatta şubedeki arkadaşlar benden daha panikler

benimde isim rahat ama sicaklar ve yemek sorunu izne çikmama sebep oldu ki erken dogum riskim var

ben çikiyorum kizlar öpüyorum sizi  :opucuk:

izemsevi

<<AyBüKe>>

Görüşürüz Ayten'cim öpüyorum seni ve Oğuzu  :opucuk:  Kendine çok iyi bak yorma kendini  :)

izemsevi

kızlar ben sağlık ocağından sabahki idrar sonucumu alıyım