2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Kızlar ben iğnemi vurdurmaya gidiyorum gelince görüşürüz
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

izemsevi

heralde yarın 4-5 tüp kan alırlar az kaldı böyle sıkıntılar olcak diyorum öyle rahtalatmaya çalışıyorum benim gibi şişik sorunu yaşayan varmı kızlar. :dontknow:

banu_fth

Alıntı yapılan: izemsevi - 26 Mayıs , 2011, 13:45:43
heralde yarın 4-5 tüp kan alırlar az kaldı böyle sıkıntılar olcak diyorum öyle rahtalatmaya çalışıyorum benim gibi şişik sorunu yaşayan varmı kızlar. :dontknow:

var tatlım benim akrabalarda da var hamile olan .. var onlardada şişiyorlar tuzdan diyorlar ama yinede tuzlu yiyor  ??? :dontknow:
korkma herkeste olabilir .. bizde aynı yoldayız bakalım neler ile karşılaşacağız .. sakin olmak lazım canım ..
inşallah sonuçların güzel çıkar .  :amin: :nazar: :nazar:

muhribe

izemsevi canım çok geçmiş olsun. benim şükür hiç şişik olmadı vücudumda ama bi arkadaşımın olmuştu. en son 44 numara ayakkabı almış, o da zamanla olmayınca terlikle gitmiş işe öyle anlatıyordu. doktor tuzun yanı sıra şişirecek yiyecekleri de yasaklamış. haftada koli koli süt içiyordum diyordu arkadaş, bi de tabak tabak dondurma ve aşırı karpuz yiyormuş. doktor vücudun çok su tutmuş demiş. yediklerinle ilgili olabilir canım. gerçi pek kilo almadım diyordun di mi?

izemsevi

eylül valla ilerledikçe birde yaza gelince dahada ağırlaşıyor insan muhribe canım benimde yoktu 10gün içind eoldu bende günde sadece 1bardak süt içiyorum karpuzu bazen yiyorum sıkda yediğim bişey değil dondurmada yine sık tüketmiyorum 7kilo aldım allahım hayırlısıyla az kaldı minnoşlarımızı kucağımıza almaya

banu_fth

karpuz da mı yaasaaakk  :crybaby2: :crybaby2:
dün akşam yemekten önce yarım dilim karpuz yedim . sora yemek yiyemedim gerçekten karpu z  öyle bi şişirdi ki beni ..
bi tabak çorba ve bi parca tavuk eti ile doydum dün .. ekmeksiz  :-\

banu_fth

hayırlısıyla sağlıkla zamanında alın minnoşlarınızı kucağınıza ..
demekki kışın doğuma yaklaşmak daha güzel yani ben aralıkta olucak sanıyorum .. demekki daha mı iyi .. ama çocuk soğukta doğucak yani ortalık soğuk olucak diye endişe etmiştim ben .. yazın daha zor sanırım yaaa.
:dontknow: :dontknow: :dontknow:  Allah kolaylık versin hepimize  :amin: :amin: :nazar: :nazar:

muhribe

canım karpuz yasak diye bişi yok. sadece her şeyin aşırısı zararlı hamilelikte. yeterince yemek en iyisi. ben mesela hamile kaldığımdan bu yana doya doya dondurma yiyemedim. toplasan en fazla 5 kez yemişimdir. eskiden yazın her akşam yerdim. ama şimdi bebişi düşünmek zorundayım. dondurmanın faydası da var tabi, ama işte gereksiz yere şişiriyor anneyi

<<AyBüKe>>

Selam güzel anneler nasılsınız  :flowers:

Aytii

Seval ne oldu ya sen neden kan verecksin  :icon_scratch:

Aytii

Alıntı yapılan: <<AyBüKe>> - 26 Mayıs , 2011, 14:16:36

slm canim nasilsin? nasil gidiyo. son durum ne  :)

izemsevi

ayten canım benim ayakta ve ellerde şişlik çok var dr ondan dolayı tahlilleri istedi

Aytii

Alıntı yapılan: izemsevi - 26 Mayıs , 2011, 14:50:46
ayten canım benim ayakta ve ellerde şişlik çok var dr ondan dolayı tahlilleri istedi

ödemmi olduki  :icon_scratch:

izemsevi

evet ödem var onunla ilgili tahliller yapcak hayırlı sonuçlar almayı nasip etsin allahım. :amin:

<<AyBüKe>>

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 26 Mayıs , 2011, 14:49:25
Alıntı yapılan: <<AyBüKe>> - 26 Mayıs , 2011, 14:16:36

slm canim nasilsin? nasil gidiyo. son durum ne  :)

İyiyim canım çok şükür sen nasılsın varmı ağrıların  :opucuk: 

Bende son durum sezeryan canım  :k06:  Akşama kesinleşicek, randevu aldık akşama doktorla ayrıntılı konuşucaz.. Dün kontrolüm vardı, sancılarım çıktı yine hapa rağmen hatta 80 lere vuruyo ama 1 cm bile açılmam yok ebe çok ilginç dedi... Buda beni korkuttu açıkcası suyumda azalmış onca içmeme rağmen.. Riske atmak istemiyorum .. Akşama konuşucaz da gün alıcaz artık eğer tamam derse haftaya alıcam bebişimi kucağıma  :amin: