2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

melek-çağlar

ayten iyi değilsen tabi gitme artık evde dinlenmelisin. yaza gelince bu tür sorunlar çok oluyor. ben çalıştım ama allahtan havalar yeni ısındı yoksa bende çalışamayabilirdim.

muhribe

ayten erken değil canım izne ayrılmak için. zaten 32. haftanı doldurmuş oluyorsun. önemli olan sizin sağlığınız, gerisini sallaaaa  :occasion14:

izemsevi

BİZ BİR GİRDİK 15DK UĞRAŞTI OLMADI SİZ ÇIKIN tatlı birşeyler yeyin yarım saat sonra gelin dedi öyle yaptık yok hala esniyor yapışmış eşe esneyip duruyordu minnoşum bir ara çok az döndü öyle gördük ucundan dr çok hareketli bir bbebk eller ve ayaklar hiç durmuyor ama yüzünü göstermek istemiyor dedi :k06:

muhribe

izemsevi sizin kız tüm güzelliğini doğunca göstermek istiyor demek ki size :)

Aytii

evet kizlar artik kendimi yormak istemiyorum hiç. haftaya gidince doktoruma da söylicem. ben artik izne çikmak istiyorum dicem. zaten adam 28 haftamda kontrole gittigimde artik 32 haftalik oldun izne çikmak istiyomusun demisti :D bende ne 32 si dedim daha 28 haftadayim demistim :D adam sasirdi. sonra bakti bebegin kilosuna. ama bu çok önden gidiyo dedi 32 haftalik bebek gibi dedi. suanda 31 haftadayim netten belirtilere bakiyorum 33 34 hafta gibi çikiyo masallah  :nazar: :nazar: :nazar: ben en iyisi izne çikayim rahat rahat evimde dinleneyim. zaten müdür yerime birisini almisti :) oyüzdende kafam rahat olur hem dogumdan sonra dönecegimde kesin degildi ona göre  :occasion5:

izemsevi

ne biliyim anlamadım muhribe canım o inat biz inat bakalım ne olacak sonuç ogün rahat dr 40dk uğraştı yok şuanda kızlar aşşağıdan yukarı doğru itiyor resmen aynne öyle oluyor

Aytii

Alıntı yapılan: izemsevi - 26 Mayıs , 2011, 11:09:52
ne biliyim anlamadım muhribe canım o inat biz inat bakalım ne olacak sonuç ogün rahat dr 40dk uğraştı yok şuanda kızlar aşşağıdan yukarı doğru itiyor resmen aynne öyle oluyor

canim senin prenses muhtemelen artik kafayi çeviriyo asagiya  ::)

muhribe

benimki ne zaman dönecek ya  :-\ 29+ olduk bugün. ama hareketleri hala karnımın ortasına denk geliyor. gerçi artık tekmeden ziyade sanki döndüğünü, takla attığını falan hissediyorum. sanki yüzüyor içerde.

izemsevi

ayten bende öyle düşünüyorum hani böyle yukarıya birşeyiitersiniz ya aynen öyle oluyor itiyor resmen

Shadowqueen

Günaydın annişler bugün nasılsınız bakalım?

Aytii

Alıntı yapılan: muhribe - 26 Mayıs , 2011, 11:17:52
benimki ne zaman dönecek ya  :-\ 29+ olduk bugün. ama hareketleri hala karnımın ortasına denk geliyor. gerçi artık tekmeden ziyade sanki döndüğünü, takla attığını falan hissediyorum. sanki yüzüyor içerde.

canim seninkide dönmeye baslamistir muhtemelen. hareketlerden anliyosun zaten ;) ben geçen hafta söylemistim kesin benimkisi döndû diye. bu gece çok rahat hissettim ayaklarini kaburgamda  :love9: ama karnim çok asagida benim sanirim kilosundan dolayi öyle oldu  :k06: altta oluncada kaburgada fazla hissetmiyosun çünkü bosluk var  :muzz:

melek-çağlar

kızlar ben çıkıyorum hepinizi çok öptüm. allah hepimizi sağ salim kurtarsın. hayırlı doğumlar diliyorum hepinize. herşey gönlünüzce olsun. kendinize ve bebişlerinize iyi bakın. hakkınızı helal edin.  :wave: :wave: :wave:

Aytii

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 26 Mayıs , 2011, 11:19:06
Günaydın annişler bugün nasılsınız bakalım?

günaydin canim hosgeldin  :opucuk: biz iyi gibiyiz sanki siz nasilsiniz prensesle  :love9:

Aytii

Alıntı yapılan: melek-çağlar - 26 Mayıs , 2011, 11:21:30
kızlar ben çıkıyorum hepinizi çok öptüm. allah hepimizi sağ salim kurtarsın. hayırlı doğumlar diliyorum hepinize. herşey gönlünüzce olsun. kendinize ve bebişlerinize iyi bakın. hakkınızı helal edin.  :wave: :wave: :wave:

canim ya sen evden giremiceksin demistin dimi :( Rabbim senide bi avazda kurtarsin insallah  :amin: sende hakkini helal et  :opucuk:

muhribe

ayten ben kaburgalarıma bi baskı falan hissetmiyorum. tek farklılık artık tekme değil de yüzme gibi gidiş gelişler var karnımda. neyse sağlıklı olsun da daha zamanımız var zaten, nasılsa döner benim tosuncuğum  :love9: