2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

melek-çağlar

hg sevalcim kızın uyuyordur canım büyüdükçe daha az hareket ediyolar emin ol. ben çok korkuyordum hep bişeymi oldu diye

izemsevi

inşallah melekcim valla korkuyorum canım

melek-çağlar

evet az kaldı artık bizim doğuma darısı size artık. kekte ne güzel olur şimdi eve gidince bende yapayım bari. yoksa sana mı gelsem  :k06:

melek-çağlar

korkma korkma iyidir o annesi. biraz oyna onunla bak nasıl hareketlenir. tatlı bişeyler ye birde.

Aytii

hosgeldin Seval

meraklanma yeri daraliyo artik prensesin ondan öyle

buyrun gelin bana kizlar çay yaparim kekle yeriz  :k06:

izemsevi

kızlar birde 2gündür baya aşşağıda hissediyorum kızımı ara ara böyle sızı şeklinde bir ağrı giriyor anlamadım neden olabilirki  :dontknow:

Aytii

Alıntı yapılan: izemsevi - 26 Mayıs , 2011, 10:08:49
kızlar birde 2gündür baya aşşağıda hissediyorum kızımı ara ara böyle sızı şeklinde bir ağrı giriyor anlamadım neden olabilirki  :dontknow:

senindemi yalanci sancilarin basladi yoksa  :icon_scratch:

muhribe

istanbul yine kötü bir sabaha uyandı kızlar   :sad1: etilerde patlama var, 7 yaralı.. Allah daha büyüğünden korusun  :amin:

Aytii

Alıntı yapılan: muhribe - 26 Mayıs , 2011, 10:25:25
istanbul yine kötü bir sabaha uyandı kızlar   :sad1: etilerde patlama var, 7 yaralı.. Allah daha büyüğünden korusun  :amin:

:-\ biktim bu patlamalarindan. patlatanlarin suratini patlatmak istiyorum  :cussing:

izemsevi

bilmiyorumki ayten canım ya inşallah öyle değilidr bu arada kızım uyandı :hello2: ama ara ara böyle karnım burkuluyor gibi oluyor

melek-çağlar

hadi gözün aydın uyuyormuş demekki  :binkybaby:

izemsevi

kızlar bazen çok hareketli oluyor fır dönüyor içerde bazende çok sessiz oluyor ozaman korkuyorum geçen kontrolde dr bir türlü uyandıramadı ne yaptıysa 4d ulrtasonda hep esniyordu eşe yapışmış yüzünü göstermedi.

melek-çağlar

ne zaman doktora gitsek uyuyor zaten göstermiyor kendini. senin minik prenseste öyle demek  :k06:

muhribe

benimki de maşallah kontrollerde çok hareketli oluyor. hatta doktor geçen sefer dedi bu çocuk kendini göstermeyi seviyor :) benden önceki kadın için 20 dakika falan uğraşmış 4D'de göstermek için ama uyanmamış bebek. keyif işte  :laughing7:

Aytii

Alıntı yapılan: izemsevi - 26 Mayıs , 2011, 10:30:15
bilmiyorumki ayten canım ya inşallah öyle değilidr bu arada kızım uyandı :hello2: ama ara ara böyle karnım burkuluyor gibi oluyor

benimkisi kafasi asagida oldugu için tekmeleri artik kaburgalarimda hissediyorum. seninkide döner bi iki haftaya. kilolu olunca yerleride daraliyo oyüzen hareket edemiyolar. korkma yani normal öyle olmasi. ben sanirim haftaya dogum iznine çikçam kizlar. sicaklar çok kötü yapiyo beni birde is yerinde yemek sorunum var  :sad1: biliyorum çok erken ama kendimi hiç iyi hissetmiyorum :( evde bile fenalasiyorum ise gitsem ne olur  :'(