2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

muhribe

Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 25 Mayıs , 2011, 15:12:06
Alıntı yapılan: muhribe - 25 Mayıs , 2011, 15:10:23
ben nerdeyse doğurcam kayınvalidem bebeğin hayırlı olsun bile demedi. ama napayım çok da tın

ay ciddi olamazsın yaaaaa....
öyle şekerim. ama napiyim eşim iyi olsun gerisi umrumda değil. Allah razı olsun eşim mükemmel biri, Allah o yönden güldürdü yüzümü. hep derim yanımda eşim olsun hiçbir şey yıkamaz beni Allahın izniyle

banu_fth

Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 25 Mayıs , 2011, 15:08:32
eylülcüm bak sevalin aldığı o büyüyen beşikler de mantıklı. benim oda yapma şansım yok. çünkü kiracıyız ve evimizde salondan başka ışık alan oda yok. o nedenle salona kurduk. salonda da beşik hantal olur diye park oyun tercih ettik.

hımm anladım cnm . imkanlar dahilnde hallettik diosn haklısın iyi yapmışsınız kendi şartlarınıza göre  :icon_thumright:

banu_fth

Alıntı yapılan: muhribe - 25 Mayıs , 2011, 15:14:01
Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 25 Mayıs , 2011, 15:12:06
Alıntı yapılan: muhribe - 25 Mayıs , 2011, 15:10:23
ben nerdeyse doğurcam kayınvalidem bebeğin hayırlı olsun bile demedi. ama napayım çok da tın

ay ciddi olamazsın yaaaaa....
öyle şekerim. ama napiyim eşim iyi olsun gerisi umrumda değil. Allah razı olsun eşim mükemmel biri, Allah o yönden güldürdü yüzümü. hep derim yanımda eşim olsun hiçbir şey yıkamaz beni Allahın izniyle
x

aynen çok şükür  :amin: :amin: :nazar: :nazar:

izemsevi

valla gölge etmesinlerde başka birşey istemem kötülüklerini görmedim yukarda allah var düğündede her şeyimi yaptılar hem akendi annemler hem kayınvalidemler ama işte anne gibi olmuyor görümcemin yanında kaldı 2ay kadar kayınvalidem ordan alacaktım ama beğenmezsin diye almadım dedi aslında kadında haklı kaçtane şey aldıysa hiç birini giymedim ee neyapıyım beğenmedim numaracıktanda nasıl giyiniyim

°•.ℓανιηуα.•°

evet sevalim biz de öyle düşündük. önümüzdeki yıl nisanda arabamızın son taksitini ödicez ve hemen ev almak istiyoruz, ödemelere alışmışken. o zaman işte oğluma güzel bi oda yapıcam inşallah. Allah gönlümüze göre versin....

ben çıkıyorum kızlar,zil çaldı.... hepinizi öpüyorum  :opucuk:

muhribe

benim de kayınvalidemle bi kötü sözümüz yok birbirimize. ama kadın çok soğuk. bildiğin deep freeze  :k06: oturup muhabbet etmişliğimiz yok, nasılsın derim o bana sormaz hatrımı. napayım alıştım ben de. kendi kızına bile bi çorap almışlığı yok bana mı faydası olsun di mi booooooşveeerr :k06:

banu_fth

Alıntı yapılan: izemsevi - 25 Mayıs , 2011, 15:16:04
valla gölge etmesinlerde başka birşey istemem kötülüklerini görmedim yukarda allah var düğündede her şeyimi yaptılar hem akendi annemler hem kayınvalidemler ama işte anne gibi olmuyor görümcemin yanında kaldı 2ay kadar kayınvalidem ordan alacaktım ama beğenmezsin diye almadım dedi aslında kadında haklı kaçtane şey aldıysa hiç birini giymedim ee neyapıyım beğenmedim numaracıktanda nasıl giyiniyim

bizim eş terefımda size altın versek yersin dediler eşime  :-ooo
sanki kendileri saklıyorlar hala  :ehi: :ehi:
amaaaann cok ta tın .. aile içi huzur herşeyden önce kızlar boşverin  :k06: :love9: :nazar: :nazar:

banu_fth

Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 25 Mayıs , 2011, 15:17:44
evet sevalim biz de öyle düşündük. önümüzdeki yıl nisanda arabamızın son taksitini ödicez ve hemen ev almak istiyoruz, ödemelere alışmışken. o zaman işte oğluma güzel bi oda yapıcam inşallah. Allah gönlümüze göre versin....

ben çıkıyorum kızlar,zil çaldı.... hepinizi öpüyorum  :opucuk:

:opucuk: :opucuk: :wave:  görüşürüz cnm

muhribe

benim eşim hiçbir sırrını vermez ailesine. mesela araba aldık, ancak bize ziyarete geldiklerinde haberleri oldu. geçen aylarda 2. evimizi aldık, daha bilmiyorlar. söylemeyeceğim diyor eşim. söylese bi daha sizin şuyunuz var buyunuz var diye anlatıyorlar. e tamam var ama nasıl var onu sorun. hem eşim hem ben etimizle tırnağımızla çalışığ artırıyoruz.

izemsevi

öznur biizmde arabanın taksidi var kasımda bitiyor benimde eşim allah başımdan eksik etmesin çok anlayışlı üzerime titriyor onunla aramız iyi olsunda gerisiylede merhaba merhaba yeter sonuçta herkesde biliyor ben ona anne derken kendi annem yerine koymuyorum oda kızım derken beni kızı yerine koymuyor saygı çerçevesinde yuvarlanıp gidiyoruz.

izemsevi

maşallah muhribe allah daha çok versin bacım biz araba aldık 2yıl kredi çektik imanımız gevredi yani siz 2.evi almışsınız kzı bencede demeyin benim bulunduğum yerde  en düşük ev 80 tl onlarda zaten hoşuma gitmiyor şuan oturduğum muhitten almak istiyorum iş yerime yakın çocuk olunca rahatlık olsun diye ama ev fiyatları en ucuz 120tlden başlıyor

banu_fth

Alıntı yapılan: muhribe - 25 Mayıs , 2011, 15:18:48
benim de kayınvalidemle bi kötü sözümüz yok birbirimize. ama kadın çok soğuk. bildiğin deep freeze  :k06: oturup muhabbet etmişliğimiz yok, nasılsın derim o bana sormaz hatrımı. napayım alıştım ben de. kendi kızına bile bi çorap almışlığı yok bana mı faydası olsun di mi booooooşveeerr :k06:

amaan o buzdolabı olsun kendine yapar herkes  :opucuk:

banu_fth

Alıntı yapılan: muhribe - 25 Mayıs , 2011, 15:21:11
benim eşim hiçbir sırrını vermez ailesine. mesela araba aldık, ancak bize ziyarete geldiklerinde haberleri oldu. geçen aylarda 2. evimizi aldık, daha bilmiyorlar. söylemeyeceğim diyor eşim. söylese bi daha sizin şuyunuz var buyunuz var diye anlatıyorlar. e tamam var ama nasıl var onu sorun. hem eşim hem ben etimizle tırnağımızla çalışığ artırıyoruz.

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: Allah daha çok versin inşalah ..
biz de istiyoruz almak ama bu sene sonunda bitiyor taksitlerin bi kısmı ..
biz de aralıkta ikinci arabayı aldık .. birinci arabanın kredisi aralıkta bitiyor ..
diğerininde bi senesi kalmış oluyor .
ama sadece o kalmış oluyor .. olsun .. ev taksit ödiycek kadar boşluk oluyor inşallah uygun bi yer buluruz ..
:amin: :amin:

izemsevi

eylül sen bizim beşiğe baktınmı eşine göster fikriniz olsun belki böylesi daha uygun olur ileriye yönelik

muhribe

izemsevi sağol bacım. ilkine babam çok yardım etti sağolsun, eşim kayınpederden de aldı çünkü diğer oğluna 2 katlı ev yapmıştı. ama keşke almasaydı sanki her an başımıza kakacak gibi endişe var içimde. diğer evi de kendi birikimlerimizle peşinatını verdik. 4 yıl sonra bitecek borçlar inş. ödüyoruz ay ay napalım. Allah ihtiyacı olan herkese versin. istanbul gibi büyük bi şehirde kira çok büyük yük. ben 2 sene önce minnacık bi eve gelin girdim. görseniz 70 metrekare falan. balkonu bile yoktu. eşim hep derdi biraz sabredelim en güzel yerlerde yaşatıcam seni diye. Allah razı olsun dediğini de yaptı. önemli olan evin huzuru. huzur olmadıktan sonra villada yaşasan ne ki