2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

muhribe

eylül sen de ben gibisin. ben de 4 ay olmadan kendi anneme bile söylemedim. kırgınlıktan değil de nazardan çok korktum ben.

banu_fth

Alıntı yapılan: izemsevi - 25 Mayıs , 2011, 14:59:39
eylülüm fıstığım biz büyüyen beşik+yatak+ 9 parça uyku seti+ciminlik+dönence hepsini 550tlye aldık

büyüyen yatak kaç yaşına kadar kullanır ??

izemsevi

valla muhribe kayınvalidemle hiç bir sorun yaşamadım zaten sessiz sakin kendi halinde biri ama annem gibisi yok allah onu başımdan eksik etmesin bundan 2ay önce kayınvalidemlerdeyken eşim heycanlıya bebk için aldıklarımızı söyledi kayınvalidem bende alcam birgün çıkıp allaım dedi hiç bişey demedim anneler gününde anneme ve kayınvalideme hediye almıştım kayınvalideye küçük geldi birlikte eşim felan çarşıya indik değiştirmeye bana illa hamile kıyafeti bak diyor bende yok bakmıycam ben dedim sanki herşey bitti kıyafete kaldık :k06:

°•.ℓανιηуα.•°

eylülcüm canım Allah yardımcın olsun. canını sıkma,Allah bi şekilde yanında olur işlerin rast gider. sen üzülme. benim annem bişiler alıyo,yapıyo ama diğer taraftan hiç bişiy yok. gerçi gölge etmesinler başka ihsan istemez !!!!

izemsevi

eylül canım benim bulunduğum şehirden aldım büyüyen beşiklerdeki en büyük avantaj çocuk 2 -3 yaşını geçtikten sonra beşik kısmını çıkardığında normal baza oluyor bildiğin tek kişilik onunda eskiyene kadar kullanır :ehi:

banu_fth

Alıntı yapılan: muhribe - 25 Mayıs , 2011, 15:01:40
eylül sen de ben gibisin. ben de 4 ay olmadan kendi anneme bile söylemedim. kırgınlıktan değil de nazardan çok korktum ben.

ben de nazar yüzünden sölemiyorum ..
ya eşim evlenmiş diye köylerinde haber oldu .. bi yakını gördü bizi köye gitmiştik balayı niyetine öylesin tatıl olsun diye
hiç kaza yapmayan eşim o akrabalarını gördükten sora kaza yaptı arabanın sağ kapısı içe göçtü  :sad1:
bunlar gözüyle uçak düşürür dedi eşim de ..
ben de dedim kimseye bişi demiyelim çünkü onlarda uzaktan kuzenleri .. ve Allah korusun çok korktum nazardan bişe olur diye .. o yüzden biz de sölemedik . Allah korusun yavrularımızı kem gözlerden  :amin: :nazar: :nazar:

banu_fth

Alıntı yapılan: izemsevi - 25 Mayıs , 2011, 15:05:06
eylül canım benim bulunduğum şehirden aldım büyüyen beşiklerdeki en büyük avantaj çocuk 2 -3 yaşını geçtikten sonra beşik kısmını çıkardığında normal baza oluyor bildiğin tek kişilik onunda eskiyene kadar kullanır :ehi:

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:  ay bu iyiymiş ...
öyle bişe lazım bana da eşime demem lazım ..eskiyene kadar diye  :toothy10: :toothy10: yosa 500 tl kıyamet kopar  :basardim: :k06:

banu_fth

Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 25 Mayıs , 2011, 15:05:02
eylülcüm canım Allah yardımcın olsun. canını sıkma,Allah bi şekilde yanında olur işlerin rast gider. sen üzülme. benim annem bişiler alıyo,yapıyo ama diğer taraftan hiç bişiy yok. gerçi gölge etmesinler başka ihsan istemez !!!!

aynen tatlım boşver annen yeter san ..  :opucuk:
inanıyorum zaten Allah bi şekilde tıkır tıkır işleri yoluna koyar biz bile anlamayız nası yaptık diye eminim ..  :basardim: :amin: :nazar:

°•.ℓανιηуα.•°

eylülcüm bak sevalin aldığı o büyüyen beşikler de mantıklı. benim oda yapma şansım yok. çünkü kiracıyız ve evimizde salondan başka ışık alan oda yok. o nedenle salona kurduk. salonda da beşik hantal olur diye park oyun tercih ettik.

izemsevi

http://www.belis.com.tr/urunler.asp?id=3&sayfa=2 5.sıradaki krem pembe olan üzerinde kız oyuncak bebek var belis bebeden almıştık

muhribe

ben nerdeyse doğurcam kayınvalidem bebeğin hayırlı olsun bile demedi. ama napayım çok da tın

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: muhribe - 25 Mayıs , 2011, 15:10:23
ben nerdeyse doğurcam kayınvalidem bebeğin hayırlı olsun bile demedi. ama napayım çok da tın

ay ciddi olamazsın yaaaaa....

banu_fth

Alıntı yapılan: izemsevi - 25 Mayıs , 2011, 15:03:06
valla muhribe kayınvalidemle hiç bir sorun yaşamadım zaten sessiz sakin kendi halinde biri ama annem gibisi yok allah onu başımdan eksik etmesin bundan 2ay önce kayınvalidemlerdeyken eşim heycanlıya bebk için aldıklarımızı söyledi kayınvalidem bende alcam birgün çıkıp allaım dedi hiç bişey demedim anneler gününde anneme ve kayınvalideme hediye almıştım kayınvalideye küçük geldi birlikte eşim felan çarşıya indik değiştirmeye bana illa hamile kıyafeti bak diyor bende yok bakmıycam ben dedim sanki herşey bitti kıyafete kaldık :k06:

ilahii yaaa ne işler bu kaynanalar yaaa .. snki bi tek ananelere gelio torun ..
doğuncada sahp cıkar döverim o zamn töbe töbe  :k06: :k06:

izemsevi

öznur canım biizmde evde hiç yer yok oyüzden şifonyerde almadık ben yatak odamdaki şifonyeri boşaltcam ne yapıyım aldığımız yer geniş bir eve çıkınca beşik normalde takımdı bizim biz ayırdık onun diğer parçalarını yaptırız dedi bizde 1yıl sonra ev alcaz ozaman yaptıracağız.

banu_fth

Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 25 Mayıs , 2011, 15:12:06
Alıntı yapılan: muhribe - 25 Mayıs , 2011, 15:10:23

ay ciddi olamazsın yaaaaa....

doğurunca akıl verir ama cadı  :k06: :violent1: