2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

banu_fth

Alıntı yapılan: izemsevi - 25 Mayıs , 2011, 14:44:54
valla herşey öyle ateş pahası ama biz beşiği uyguna aldık eşim geçenlerde hatırlıyormusun düğün eksiklerinide yaparken bu kadar çok koşturmuştuk hatta bu düğünüde geçti dedi adam haklı :k06:

:k06: :k06: :k06: valla geçer ...
para biriktiriyioruz küçük küçük altın alıp koymaya başladım kenara .. napiimm ..
inşallah başedebiliriz  :amin: :amin:

°•.ℓανιηуα.•°

eylülüm seni çok iyi anlıyorum canım. bize de 1 kuruş kimse yardım etmedi. biz düğünümüzü yapmak için bile birinden borç alıp sonra düğünde takılanları bozup ödedik.  :y25: hala da araba kredisi,evimizin eksik eşyaları vardı onların taksitlerini ödüyoruz. oğluma güzel bi yatak odası yapmayı çok istedim ama biraz da kullanışlılık da düşündüm. o nedenle park oyun bi de 5 katlı şifonyer aldım. şimdilik iş görür diye düşünüyorum.

muhribe

valla canım azıcık aşım kaygısız başım misali. her şey olur gider, ben eşime böyle diyorum. olduğu kadar olsun. olmayan da zamanla olur nasılsa. bizim tadımız yerinde olsun da. ben üniversitede okurken bile hep çalıştım, aileme yük olmamak için. yani kendi ailemden para almamış ben kalkıp da kayın tarafından yardım kabul etmem. zaten k.peder iyi hoş da arada dengesiz konuşabiliyor. bi gün kalkıp ben size şunu yaptım derse o yardımı kabul ettiğim için kendimi asla affetmem. aza kanaat her zaman iyidir

banu_fth

Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 25 Mayıs , 2011, 14:46:57
:ehi: ahahahahaha hakkaten bu şeffaf göbüş işi hoşuma gitti.

kızlar valla bütçe olayı çok kötü. muhribecim valla biz de para yetmezse ne yaparız diye düşündük. ben kesin tavrımı koydum: gerekirse kredi çekerim yine de kimseden almam dedim. Allah o durumlara düşürmesin de...  :amin:

amin canım Allah yardımcınız olusn
istanbul maltepe de olan bayanlar var mı .. nerde doğum yapıcaksınız?

muhribe

eylül ben bahçelievlerdeyim canım. özel hizmet hastanesinde yapıcam doğumu. normal 1300 sezeryan 2000 imiş. vericez napalım  :dontknow:

izemsevi

allah yardım ediyor bir şekilde kızlar annem örgü yapmış birşeyler almış kayınvalidem örmüş ama o henüz bişey almadı çıkıp alalım birgün dedi ee benmi deyim hadi bugün alalım diye :k06: zaten allaha şükür herşeyinide aldık 2-3parça eşyası kaldı okadar

banu_fth

Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 25 Mayıs , 2011, 14:51:44
eylülüm seni çok iyi anlıyorum canım. bize de 1 kuruş kimse yardım etmedi. biz düğünümüzü yapmak için bile birinden borç alıp sonra düğünde takılanları bozup ödedik.  :y25: hala da araba kredisi,evimizin eksik eşyaları vardı onların taksitlerini ödüyoruz. oğluma güzel bi yatak odası yapmayı çok istedim ama biraz da kullanışlılık da düşündüm. o nedenle park oyun bi de 5 katlı şifonyer aldım. şimdilik iş görür diye düşünüyorum.

biz düğün de yapmadık .. ailelerimiz biraz sorumsuz davrandılar ..
kendi işimiz var bizim ama iş yeri kira , elemanlar var maaşları .. Allah yardım ederse atlatırız .. valla tek yakınımız Allah .
eve koltuk takımı ve yatak odası ile girdik  :k06: buzdolabı bile yoktu  :k06:
ama huzurumuz olsun da gerçekten hiçbişe önemli değil .. şu an bulaşık makinemi bile aldı eşim sağolsun ..  :love8:
kaç yaşlarına kadar beşikte kalıcak bu çocuklar ?
nası beşik almak lazım ?
kaç paraydı senin aldığın ?

muhribe

izemsevi benim de annem sağolsun battaniyeler, yelekler, ceketler, şapkalar, vs her şeylerini örmüş. hepsi birbirinden cici. oğluşum sağlıkla gelse de giyse onları.

banu_fth

Alıntı yapılan: muhribe - 25 Mayıs , 2011, 14:54:44
eylül ben bahçelievlerdeyim canım. özel hizmet hastanesinde yapıcam doğumu. normal 1300 sezeryan 2000 imiş. vericez napalım  :dontknow:

uffffffff  :-ooo ssk lı olduğun halde mi bu fiyatlar ?? ben de umut hastahanesine gidiyorum ama doğum fiyatlarını önümüzdeki hafta gidcez o zaman sorucam  :honk:

muhribe

eylül eğer park yatak alırsan en az 2 yaşına kadar kullanır canım. ben kraftın bi modelini beğendim. 300 lira civarı. şimdilik yeter diye düşünüyorum. sonra baktım büyüdü, kendisine göre oda yaptırırm inş

muhribe

Alıntı yapılan: eylül_üm - 25 Mayıs , 2011, 14:57:36
Alıntı yapılan: muhribe - 25 Mayıs , 2011, 14:54:44

uffffffff  :-ooo ssk lı olduğun halde mi bu fiyatlar ?? ben de umut hastahanesine gidiyorum ama doğum fiyatlarını önümüzdeki hafta gidcez o zaman sorucam  :honk:
evet canım ssk'lıyım. ben doktoruma çok güveniyorum o yüzden gözden çıkardım parayı. güvenmesem asla vermem bu parayı ama napalım. sonuçta her doktora emanet edilmez can di mi  :-\

izemsevi

eylülüm fıstığım biz büyüyen beşik+yatak+ 9 parça uyku seti+ciminlik+dönence hepsini 550tlye aldık

banu_fth

ayy ne güzel .. sizinkiler en azından el işi yapmışlar .. valla ben de kendim yapmaya çalışıyorum bişeler .
yaka ve kol bilmediğim için yarım kaldı elimde  :k06: deneye deneye öğrenicem ..  :k06:
ne benim taraf ne öbür taraf .. kimseye bişe sölemedik .. 2,5 aylık oldu zaten çok yeni .. bakalım neler yapıcaklar yada yapıcaklarmı bişe .. gerçi onlara ihtiyacımız yok .. doğumdada yalnız olucam .. onlarda bişe yapsalar sölerler .. nefret bişe .. hiç istemiyorum inşallah yapmazlar .. Allahtan gelsin onlardan gelcek hayır..
oyhh .. Tamamen Allaha sığınıp yaşıyoruz  :love9: :amin: :nazar: :nazar:

°•.ℓανιηуα.•°

eylülüm bu oyun parklarını 4-5 yaşına kadar kullanabiliyorlar. biz oyun parkını,içinde yatağını,uyku setini tam 200 liraya aldık. şifonyerini de istikbalden 200 liraya aldık. benim avatarıma bakarsan oğlumun yatağını görebilirsin. cibinliği falan da var.

banu_fth

Alıntı yapılan: izemsevi - 25 Mayıs , 2011, 14:59:39
eylülüm fıstığım biz büyüyen beşik+yatak+ 9 parça uyku seti+ciminlik+dönence hepsini 550tlye aldık

hııımmm nerden aldınız ??