2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

muhribe

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 25 Mayıs , 2011, 13:40:17
Selam güzel anne adayları ve annişler nasılsınız bakalım?
hoşgeldin canım, biz iyiyiz, karnımız doydu keyfimiz yerinde  :occasion14: sen nasılsın?

Shadowqueen

Alıntı yapılan: muhribe - 25 Mayıs , 2011, 13:42:28
hoşgeldin canım, biz iyiyiz, karnımız doydu keyfimiz yerinde  :occasion14: sen nasılsın?

Hoşbulduk canım afiyet olsun. Bizde bu sabah kahvaltı günü yaptık komşular akrabalar vardı, birazdan da kendi günüm var ona gideceğim işte. Yani anlıyacağın bol bol yeme ile geçiyor günler  :ehi: :ehi: :ehi:

muhribe

banu_fth

Alıntı yapılan: izemsevi - 25 Mayıs , 2011, 13:38:26
kızlar sgk ile görüştüm 32.hafta alacağımız raporu biz değil veya kurum değil direk hastane yollayacakmış hastane kanalıyla gelmesi gerekiyor dedi görevli özellikle sordum kurum yada bizmi getireceğiz diye hayır hastanenin yollaması gerekiyor dedi 37.haftadan sonra 21 günlük izninizden doğumdan sonra gönderilecek dedi ve erken doğumlarda yani 37.haftada ayrıldığımzıda 38-39 haftalarda doğm yaptığımız taktirde dr erken doğum yapmıştır şu kadar gün önce diye bir belge düzenleyecekmiş bizde bu belgeyi sgk teslim edecekmişiz ozaman kaç gün kullanmadığımız iznimiz varsa onlarda doğum sonrasına aktarılacakmış yuppiiiiiiiiiiiiiiiiiii :hello2: :hello2:

valla süper haber ..  güzeeelll  :hieyt: :hieyt: :hieyt:

banu_fth

Alıntı yapılan: muhribe - 25 Mayıs , 2011, 13:39:01
eylül canım hamilelikte baş ağrıları çok normal. değişen hormonlar ve artan kan akımı neden oluyor bu ağrılara. benim arada bi tutuyor, 3-4 gün aralıksız ağrıyor. ben de ilaç almıyorum senin gibi. ama ağrıları engelleyebilecek/hafifletecek önlemler var. mesela başın ağrıdığı günlerde maden sodası içme. doktorum bana böyle demişti. ve fazla yorucu işlerden (aşırı bilg. kullanımı da dahil) kaçın. geçmiş olsun canım  :opucuk:

tamam cnm teşekkür ederim bilgi için .. ama iş yerindeyim .. bilg kullanımı var ama ekrana fazla bakmamaya çalışayım bari . :-\

banu_fth

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 25 Mayıs , 2011, 13:43:40

Hoşbulduk canım afiyet olsun. Bizde bu sabah kahvaltı günü yaptık komşular akrabalar vardı, birazdan da kendi günüm var ona gideceğim işte. Yani anlıyacağın bol bol yeme ile geçiyor günler  :ehi: :ehi: :ehi:

maşşallah afiyetler olsun .. yarasın  :amin: :nazar: :nazar: :k06:

izemsevi

hoşgeldin gizemcik nerelerdesin ya özlettin kendini ve minişini biz hala izinlerimizi hesaplıyoruz bencede çok güzel bir haber muhribe allah nasip ederse benim 28 temmuz- 1 ağustos arası doğum olursa yaklaşık11-12 günlük kullanmadığım iznim doğum sonuna aktarılacak

Shadowqueen

Shadowqueen

Alıntı yapılan: eylül_üm - 25 Mayıs , 2011, 13:46:05
Alıntı yapılan: Shadowqueen - 25 Mayıs , 2011, 13:43:40

maşşallah afiyetler olsun .. yarasın  :amin: :nazar: :nazar: :k06:

Sağol Eylülcüm  :opucuk:

izemsevi

eylül fıstığım baş ağrısını ben 4-5 ay arası çok yaşadım çıldıracak seviyeye gelmiştim hatta bana dr hamileliğe bağlı miğren olabilir ve 9ayda sürebilir demişti allaha şükür 5aydan sonra olmadı birdaha bazen oluyor ama öyle şiddetli değil dr 4-5 ay arasında hormonların en üst düzeyde çalıştığını bundan kaynaklandığını söyledi sonrasında seninde öyledir bence .en güzeli karanlık odaya geceksin gürültüsüz bir ortam olcak ıslak bezle tampon yapacaksın ve sızıp uyuyacaksın başka çaresi yok.

Shadowqueen

Alıntı yapılan: izemsevi - 25 Mayıs , 2011, 13:46:12
hoşgeldin gizemcik nerelerdesin ya özlettin kendini ve minişini biz hala izinlerimizi hesaplıyoruz bencede çok güzel bir haber muhribe allah nasip ederse benim 28 temmuz- 1 ağustos arası doğum olursa yaklaşık11-12 günlük kullanmadığım iznim doğum sonuna aktarılacak

Hoşbulduk canım 19 mayısta 4 günlüğüne Ankara ya gezmeye gittim geldim, şimdi de günler başladı onlarla geçiyor vakit. Dünde Zonguldak merkeze inip kendi eksiklerimi aldım.(Pijama-İç çamaşırı-Göğüs pedi vs) gibi şeyleri öyle kızımla yuvarlanıp gidiyoruz canım. Bizde sizleri özledik  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

izemsevi

bende kızımın eksiklerinin %80lik ksmını tamamladım 3-4 eksiği kaldık okadar ama kendime daha 1pijama dışında bir şey almadım artık bana alacağım azcıkda kendime bakayım öyle değilmi

banu_fth

Alıntı yapılan: izemsevi - 25 Mayıs , 2011, 13:50:25
eylül fıstığım baş ağrısını ben 4-5 ay arası çok yaşadım çıldıracak seviyeye gelmiştim hatta bana dr hamileliğe bağlı miğren olabilir ve 9ayda sürebilir demişti allaha şükür 5aydan sonra olmadı birdaha bazen oluyor ama öyle şiddetli değil dr 4-5 ay arasında hormonların en üst düzeyde çalıştığını bundan kaynaklandığını söyledi sonrasında seninde öyledir bence .en güzeli karanlık odaya geceksin gürültüsüz bir ortam olcak ıslak bezle tampon yapacaksın ve sızıp uyuyacaksın başka çaresi yok.

nedense erkenden yaşıyorum belirtilerinizi sizin ..
ahh ah keşke öle imkan olsa .. iş yerindeyim .. tel çalmasın diye dua edeck hale geldim çınlıyor başımda  :cildir:
ağırlık var sankı hakkaten uyursam gecicek gibi ..
sağol canım .  :opucuk:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: izemsevi - 25 Mayıs , 2011, 13:52:52
bende kızımın eksiklerinin %80lik ksmını tamamladım 3-4 eksiği kaldık okadar ama kendime daha 1pijama dışında bir şey almadım artık bana alacağım azcıkda kendime bakayım öyle değilmi

Tatlım bende ilk kızımınkileri bitirdim sonra kendime almaya başladım, ilk 2 adet pijama takımı aldım dünde geri kalan şeyleri aldım, şimdi sadece yatak pedi ve kendime normal ped alacağım  :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: Sana da sıra gelmiş sayılır  :k06: :k06: :k06:

izemsevi

yatak pedi dediğin gizemcim yatak koruyucumu :dontknow:pende bebedorun 40lı gögüs pedini aldım ama yetmez sanırım 2paket daha almam gerekiyor çok fazla kullanılıyormuş gizem sen 2tane pijamamı alacaksın sadece gecelik almayacakmısın birde gögüs pompası doğum öncesinde aldınmı ve ya düşünüyormusun almayı :dontknow: