2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

Alıntı yapılan: muhribe - 25 Mayıs , 2011, 12:46:28
canım bence de sen daha fazla zorlama kendini. iznini al güzel güzel dinlen evinde. ben de dediğim gibi 32. haftadan sonra hiç zorlamıycam kendimi illa çalışayım 37. haftaya kadar diye. gittiği yere kadar. valla millet canının kıymetini biliyor biz mi bilmicez. benim eltim şimdi 3 aylık falan hamile. değil işe gitmek evinde bile yatıyo bütün gün (kendisi öyle anlatıyor). ben at gibi bi işe bi eve  :BangHead: bi de sonra bize diyolar sizin şuyunuz var buyunuz var bizim yok. olmaz tabi koca gün evde karpuz büyütmüyorum ben sen gibi  :cussing:

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: sakin ol kiz  :D

ben haftaya gidince doktoruma dicem zaten agrim oluyo diye artik ise gitmek istemiyorum siz raporumu sgk ya gönderin dicem ;) dogum sonrasida yillik izin kullanirim artik

muhribe

öf sinirlerim bozuldu valla aklıma gelince  :violent1: neyse sen dediğin gibi yap güzelim, iş yerinde için tedirgn olacağına evinde güzelce dinlenirsin. dünyanın işini biz mi bitiricez hıh

muhribe

canlar ben yemeğe gidiyorum. iyice azdı benim ufaklık, bağırsaklarımı yicek nerdeyse  :k06:

Aytii

Alıntı yapılan: muhribe - 25 Mayıs , 2011, 12:50:53
canlar ben yemeğe gidiyorum. iyice azdı benim ufaklık, bağırsaklarımı yicek nerdeyse  :k06:

:D afiyet olsun size  :opucuk:

banu_fth

baş ağrısı normal mi kızlar ..
ne yaparsak geçer .. yani geçiyor mu ?? yoksa çekilecek mi ?/
sakız çiğniyorum diye olmaz dimi  ???

Aytii

Alıntı yapılan: eylül_üm - 25 Mayıs , 2011, 12:55:06

normalde varmiydi bas agrin? hamilelikte yorgunluktan dolayi olur telaslanma. ama sakiz çigneme. sonuçta çeneni hareket ettirdikçe daha fazla agri yapar.

banu_fth

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 25 Mayıs , 2011, 12:56:33
Alıntı yapılan: eylül_üm - 25 Mayıs , 2011, 12:55:06

normalde varmiydi bas agrin? hamilelikte yorgunluktan dolayi olur telaslanma. ama sakiz çigneme. sonuçta çeneni hareket ettirdikçe daha fazla agri yapar.

hııııııııımm .. peki canım sağol .. yoktu aslında .. 3 gündür var .  dün dr da sordu baş ağrın varmı die var dedim . çok dayanamazsan minoset içebilirsin dedi  :-\
ilaç içmek istemiyorum ben de .. doğal yollardan yapıcak bişe var mı acaba diye merak ettim .
sakızımı attım  :icon_thumright:  :opucuk: sağol..

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

mrb kızlar  hamilelıkte bebekle ılgılı konulara başlık açtım bakarsanız sevınırım  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

izemsevi

banu_fth

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 25 Mayıs , 2011, 13:06:01
mrb kızlar  hamilelıkte bebekle ılgılı konulara başlık açtım bakarsanız sevınırım  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
cnm benim nolduki ..  ???

izemsevi

geçmiş olsun pisicik canım benim herşeyde vardır bir hayır diycez belki kızını kucağına erken alman daha iyi olcak bide böyle düşün

izemsevi

kızlar sgk ile görüştüm 32.hafta alacağımız raporu biz değil veya kurum değil direk hastane yollayacakmış hastane kanalıyla gelmesi gerekiyor dedi görevli özellikle sordum kurum yada bizmi getireceğiz diye hayır hastanenin yollaması gerekiyor dedi 37.haftadan sonra 21 günlük izninizden doğumdan sonra gönderilecek dedi ve erken doğumlarda yani 37.haftada ayrıldığımzıda 38-39 haftalarda doğm yaptığımız taktirde dr erken doğum yapmıştır şu kadar gün önce diye bir belge düzenleyecekmiş bizde bu belgeyi sgk teslim edecekmişiz ozaman kaç gün kullanmadığımız iznimiz varsa onlarda doğum sonrasına aktarılacakmış yuppiiiiiiiiiiiiiiiiiii :hello2: :hello2:

muhribe

eylül canım hamilelikte baş ağrıları çok normal. değişen hormonlar ve artan kan akımı neden oluyor bu ağrılara. benim arada bi tutuyor, 3-4 gün aralıksız ağrıyor. ben de ilaç almıyorum senin gibi. ama ağrıları engelleyebilecek/hafifletecek önlemler var. mesela başın ağrıdığı günlerde maden sodası içme. doktorum bana böyle demişti. ve fazla yorucu işlerden (aşırı bilg. kullanımı da dahil) kaçın. geçmiş olsun canım  :opucuk:

muhribe

izemsevi süper bi haber bu canım, çok sağol  :opucuk:

Shadowqueen

Selam güzel anne adayları ve annişler nasılsınız bakalım?