2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

muhribe

ayten benim iş yerinde 1.5 litrelik şişem var onu her sabah doldurup işten çıkana kadar içiyorum. evde içtiklerimle 2 litreyi geçiyordur ama yeter mi bilmiyorum. doktora sorucam kontrolde

Aytii

eee ozaman 37 haftada ne diye çikiyoruzki izne  :icon_scratch:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Ayten ;

İzne çıktım diyelim 37.haftada çıktığın gibi doğum yaptın ama halbuki 40.haftada yapman bekleniyordu ve geriye 3 haftan vardı işte o yanıyor erken yaptığında :sad1:
Bende 32.haftada çıktım 36.haftada doğurdum geriye kalan 4 haftam yandı heyet raporuyla tamamladım okito ?

Aytii

Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 25 Mayıs , 2011, 12:17:07
Ayten ;

İzne çıktım diyelim 37.haftada çıktığın gibi doğum yaptın ama halbuki 40.haftada yapman bekleniyordu ve geriye 3 haftan vardı işte o yanıyor erken yaptığında :sad1:
Bende 32.haftada çıktım 36.haftada doğurdum geriye kalan 4 haftam yandı heyet raporuyla tamamladım okito ?

:k06:

tmm anladimda simdi benim 32. haftam haftaya doluyo çarsamba günü. onu sordum hemsireye oda döncem ben sana dedi ama hala aramadi. o günü gidip onu yazdirmam lazim degilmi? ssk ya ulastirilmasi lazim 37. haftada dogum iznine çikçak diye. of ya bide sen çalisamazsin derse  :sad1:

muhribe

aytencim sıkma kendini, çalışamaz derse bi bildiği vardır şekerim. sen de dinlenirsin evde, dert etme kendine bu kadar. zaten çok yoruluyorsun işe git-gel derken. oğuz bebekle keyif yaparsınız olmaz mı?

Aytii

Alıntı yapılan: muhribe - 25 Mayıs , 2011, 12:24:04
aytencim sıkma kendini, çalışamaz derse bi bildiği vardır şekerim. sen de dinlenirsin evde, dert etme kendine bu kadar. zaten çok yoruluyorsun işe git-gel derken. oğuz bebekle keyif yaparsınız olmaz mı?

ya orasi öylede. ozaman cuma günü itibariyle izne çikarmasi lazim beni. çok karisti durumum :( ben simdi bidahaki Cumaya kadar izinliyim. 32 haftam çarsamba doluyo. ozamanda artik çalisma derse o günü giderse ssk ya raporum karismazmi  ??? :dontknow:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Gidiyorsun raporunu alıyorsun ve şirketine faxlıyorsun o kadar bebeğim strese gerek yok :icon_thumright:

muhribe

acıktık yahuuu  :hungry: yemekhanede güzel bişiler olsa bari. ana yemekleri pek yiyemiyorum, yağı ağır geliyor. çorba ve salata yiyoruz oğluşumla. sonra da ofiste meyvemizi yiyoruz  :hungry:

Aytii

çarsamba gidicem doktorum yazar raporu

Aytii

simciiik görüstüm ayni kizla. bi saat sonra ögrenmis olurum dedi. yani Cuma günü ise dönmem gerekiyo ya normalde. Cuma günü gelirsin ozaman yazdirirsinda diyebilir doktor dedi. ben kesin cevabi saat 2 gibi alcam kizlar.

muhribe

peki doktorun bu sancılar yüzünden çalışabilirsin raporu vermem diyebilir mi  :-\

Aytii

Alıntı yapılan: muhribe - 25 Mayıs , 2011, 12:39:05
peki doktorun bu sancılar yüzünden çalışabilirsin raporu vermem diyebilir mi  :-\

iste orayi bilemiyorum  :-\ hadi o çalisabilir dedi diyelim. ben gidebilecekmiyim  :sad1: sanki evde çok rahat ettim gibime geliyo tabi daha baslangiç bu. ama cidden ise hiç gidesim yok. çok agrim oluyo iste olunca. hem oglum agirlasti artik o baski yapiyo kasiklarima bide bu adet sancilari. ne bileyim korkuyorum ya bisey olursa diye? ben izne çiksam iyi olcak galiba kizlar.

banu_fth

Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 25 Mayıs , 2011, 12:12:10
Doğum yaptığınızda doğum belgenize ve raporunuza doğum tarihiniz yazıldığı günden itibaren başlatılıyor geriye kalan 8 hafta  :sad1: Otomatikman yanmış oluyor günleriniz :sad1:
Alıntı yapılan: eylül_üm - 25 Mayıs , 2011, 12:10:21
kaprisini yesin teyzesi onun .. güneşten çatılan kaşlarına kurban oyyy pambuk suratlımmm .. tombikimmm..
yakışıklımmm rüzzz paşa..  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
Canım çok teşekkür ederiz  :opucuk: :love9: Sana kociman muckk yapıyor paşacım teyzecik :love9: :opucuk:

AYYYYYYYYY bütün yağlarım eridi .. günün bütün stresi gitti ..
çenesini yerim onun ben .. pıtırcık ..  :love9: :opucuk:

muhribe

canım bence de sen daha fazla zorlama kendini. iznini al güzel güzel dinlen evinde. ben de dediğim gibi 32. haftadan sonra hiç zorlamıycam kendimi illa çalışayım 37. haftaya kadar diye. gittiği yere kadar. valla millet canının kıymetini biliyor biz mi bilmicez. benim eltim şimdi 3 aylık falan hamile. değil işe gitmek evinde bile yatıyo bütün gün (kendisi öyle anlatıyor). ben at gibi bi işe bi eve  :BangHead: bi de sonra bize diyolar sizin şuyunuz var buyunuz var bizim yok. olmaz tabi koca gün evde karpuz büyütmüyorum ben sen gibi  :cussing:

banu_fth

ay aytencim umarım en fazla izin kullanıcağın şekilde sonuçlanır durum ..
ben hiç anlamıyorum zaten iyice kafam karıştı okuduklarımdan  :icon_scratch:
ilerde anlarım mecbur .. ama umarım istediğin gibi sonuçlanır cnm.  :opucuk: