2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

kizlar ben hastaneyi aradim simdi

32 haftan dolunca geliyosun doktor rapor yaziyo 37. haftaya kadar çalisabilir diye bitanesi sende bitanesi is yerinde bitanesinide ssk ya gönderiyoruz dedi. aktarma oluyo o dedi. yani sanirim haftaya çarsamba gidicem doktora mecburen yazdirmak için. raporlu oldugumu sôyledim bisey olmaz dedi bu aktarma raporun hastalik için dedi. sonra ismimi sordu numarami aldi ben size tekrar dönerim dedi simdi haber bekliyorum kesin olarak

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

İşte size cool Rüzgar  :love9: :nazar: :k06:
Pazar gezmemiz caddebostan sahil :love9:

muhribe

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 25 Mayıs , 2011, 11:59:01
kizlar ben hastaneyi aradim simdi

32 haftan dolunca geliyosun doktor rapor yaziyo 37. haftaya kadar çalisabilir diye bitanesi sende bitanesi is yerinde bitanesinide ssk ya gönderiyoruz dedi. aktarma oluyo o dedi. yani sanirim haftaya çarsamba gidicem doktora mecburen yazdirmak için. raporlu oldugumu sôyledim bisey olmaz dedi bu aktarma raporun hastalik için dedi. sonra ismimi sordu numarami aldi ben size tekrar dönerim dedi simdi haber bekliyorum kesin olarak

evet canım dedim ya eğer 32. haftadan sonra sgk'ya çalışabilir raporu ulaşmazsa otomatik olarak izinli kabul ediyorlar seni. yani 16 haftalık ücretli izninbaşlamış oluyor. o raporun zamanında sgk ya ulaşması çok önemli

izemsevi

ayten sgkya hastanemi yolluyorki ben iş yerine teslim edince iş yeri yolluyor diye biliyordum  :dontknow:

Aytii

masallah Gözdem yerim onuuuu ben  :love9: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

hemsire bana öyle dedi Seval aricakmis tekrar kesin olanini söylemek bakalim ne dicek  :dontknow:

izemsevi

Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 25 Mayıs , 2011, 12:00:15
İşte size cool Rüzgar  :love9: :nazar: :k06:
Pazar gezmemiz caddebostan sahil :love9:

güzel annenin yakışıklı oğluşu yerim seni bicirik. :nazar: :nazar:

muhribe

gözde 41 kere maşallah canım. Allah oğluşunu sana bağışlasın çok yakışıklı olacak belli  :nazar:

izemsevi

bende öğleden sonra sgk yı arayım bakıyım biizm burdakiler ne diyecek bizim kuruma veririsem geç yollar bişey olur belli olmaz ben işi sıkı tutayım olmazsa kendim elden götürürüm birde kızlar benim kafamı karıştıran şimdi biz 37.hafatda izne ayrıldık doğuma 3hafta kala yani ama 38.hafatada doğurduk geriye kalan 2haftanın kullanmadığımız izni aktarılacakmı doğum sonrasına eskiden aktarılmıyordu ama yeni torba yasaya göre aktarılıyormuş bu konuyla ilgili bilginiz varmı. :dontknow:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Teşekkür ederiz teyzoşlar  :love9: :flowers: :opucuk:
Artık büyüdüğümüz için ne giysek yakışıyor  :nazar: :nazar: :nazar:
Geçen sene doğum hediyesi olarak gelen spor ayakkabımız artık tam oluyor 21 numara  :k06: :nazar:

Bende raporu aldım ve işyerine faxladım gereğini onlar yaptılar bildirimi yani :icon_thumright:

Valla ben 32.haftada izne ayrıldım 36.haftada doğurdum ve günüm yandı yanıyor hala diye biliyorum maalesef inşallah öyle değildir ama mecburen heyet raporu almak zorunda kalmıştım

izemsevi

canlar ben birazdan yemeğe gideceğim öptük sizleri ve minişleri

Aytii

Alıntı yapılan: izemsevi - 25 Mayıs , 2011, 12:05:13
bende öğleden sonra sgk yı arayım bakıyım biizm burdakiler ne diyecek bizim kuruma veririsem geç yollar bişey olur belli olmaz ben işi sıkı tutayım olmazsa kendim elden götürürüm birde kızlar benim kafamı karıştıran şimdi biz 37.hafatda izne ayrıldık doğuma 3hafta kala yani ama 38.hafatada doğurduk geriye kalan 2haftanın kullanmadığımız izni aktarılacakmı doğum sonrasına eskiden aktarılmıyordu ama yeni torba yasaya göre aktarılıyormuş bu konuyla ilgili bilginiz varmı. :dontknow:

onu bende merak ediyorum. ama sanirim öyle bi durumda ayni gün hastane sgk ya haber verir raporla. bu kisi dogum yapti diye. yani tahminimce  :dontknow:

muhribe

kızlar günde ne kadar su içiyorsunuz?

Aytii

Alıntı yapılan: muhribe - 25 Mayıs , 2011, 12:08:52
kızlar günde ne kadar su içiyorsunuz?

elimden geldigince  :ehi:

off bu su sorun oldu bana  :sad1: içiyorum bardak bardak ama yetiyomu acaba? günde kaç bardak içtigimi hesaplamiyorum ama 2 litreyi bulmuyodur eminim  :'(

banu_fth

kaprisini yesin teyzesi onun .. güneşten çatılan kaşlarına kurban oyyy pambuk suratlımmm .. tombikimmm..
yakışıklımmm rüzzz paşa..  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Doğum yaptığınızda doğum belgenize ve raporunuza doğum tarihiniz yazıldığı günden itibaren başlatılıyor geriye kalan 8 hafta  :sad1: Otomatikman yanmış oluyor günleriniz :sad1:
Alıntı yapılan: eylül_üm - 25 Mayıs , 2011, 12:10:21
kaprisini yesin teyzesi onun .. güneşten çatılan kaşlarına kurban oyyy pambuk suratlımmm .. tombikimmm..
yakışıklımmm rüzzz paşa..  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
Canım çok teşekkür ederiz  :opucuk: :love9: Sana kociman muckk yapıyor paşacım teyzecik :love9: :opucuk: