2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

hosgeldiniz Nagihan ve Seval

biz iyiyiz Nagihan siz nasilsiniz  :opucuk:

...ŞehzadEfe...

ÇOK İYİYİM ŞÜKÜR KARNIM ÇIKMIYO ÇIKMIYO DİYODUM ŞİMDİ BÜYÜDÜ ARTIK  :k06:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

Aytii

Alıntı yapılan: nagihannn - 25 Mayıs , 2011, 11:31:39
ÇOK İYİYİM ŞÜKÜR KARNIM ÇIKMIYO ÇIKMIYO DİYODUM ŞİMDİ BÜYÜDÜ ARTIK  :k06:
ee artik 14+ olmussun çikar annesi  :love9: :nazar:

...ŞehzadEfe...

büyüdük valla cumartesi 15 haftalık olucaz sen nasılsın canım sancıların devam ediyomu paşa da iyidir inşallah  :nazar:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

Aytii

Alıntı yapılan: nagihannn - 25 Mayıs , 2011, 11:39:33
büyüdük valla cumartesi 15 haftalık olucaz sen nasılsın canım sancıların devam ediyomu paşa da iyidir inşallah  :nazar:

evet canim ara ara giriyo adet sancisi yine

bu hafta itibari ile 8. ayima girdim  :nazar: :love9:

izemsevi

muhribecim 32.haftada 37.haftaya kadar çalışabilir raporu alıyorsun bizim seninle aramızda 1gün var şeker benim 32.haftam tam 15 hazirana denk geliyor seninde 16 hazirana yani 10haziran değil canım yanlış hesaplamışsın ben doğum iznine inşallah 13 temmuzda ayrılcam allahım ozaman kadar güç kuvvet versin yıllık iznim var 20gün ama onu doğum sonrasında kullanmak istiyorum ozaman daha çok ihtiyacım olcak

Aytii

kizlar ya ben bisey sorcam

benim kontrol 11 haziranda

ve ozaman 33+3 olcam kismetse

ozaman doktorum çalisabilir raporu verse sorun olurmu? illa 32 haftam doluncami gitmem lazim  :icon_scratch:

muhribe

Alıntı yapılan: izemsevi - 25 Mayıs , 2011, 11:43:00
muhribecim 32.haftada 37.haftaya kadar çalışabilir raporu alıyorsun bizim seninle aramızda 1gün var şeker benim 32.haftam tam 15 hazirana denk geliyor seninde 16 hazirana yani 10haziran değil canım yanlış hesaplamışsın ben doğum iznine inşallah 13 temmuzda ayrılcam allahım ozaman kadar güç kuvvet versin yıllık iznim var 20gün ama onu doğum sonrasında kullanmak istiyorum ozaman daha çok ihtiyacım olcak
hmm ben bi takvime bakayım canım. doktorumun sekreteri geçen kontrolde kafasından bi hesap yapmıştı, ben de kontrol etme ihtiyacı duymamıştım. uyardığın için teşekkürler  :opucuk:

izemsevi

sorun olmaz diye düşünüyorum ayten zaten bence sen rapordan sonra git derim çünkü dr sana çalışabilir yazısı yazdığında çalışıyor olman gerekiyorya eğer raporlu olursan sana sıkıntı yaratabilirler bana mesela drum geçenki muayenede tam 32.haftada çalışabilir raporu yazıyorum ama siz 31.haftanın başında gelin 32.hafta gibi rapor yazarım 36.haftada izine çıkartırım demişti bir hafta önceden ayarlayacak

muhribe

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 25 Mayıs , 2011, 11:44:11
kizlar ya ben bisey sorcam

benim kontrol 11 haziranda

ve ozaman 33+3 olcam kismetse

ozaman doktorum çalisabilir raporu verse sorun olurmu? illa 32 haftam doluncami gitmem lazim  :icon_scratch:

canım benim bildiğim 32. haftan dolunca sgk'ya göndermen lazım çalışabilir raporunu. yoksa kayıtlarda otomatik olarak izne ayrılmuış görünüyorsun. benim doktorun sekreteri rapor için ayrıyetten gelmene gerek yok, zaten bi hafta önce kontrole geleceksin biz sana fakslarız raporu dedi

Aytii

Alıntı yapılan: izemsevi - 25 Mayıs , 2011, 11:47:02
sorun olmaz diye düşünüyorum ayten zaten bence sen rapordan sonra git derim çünkü dr sana çalışabilir yazısı yazdığında çalışıyor olman gerekiyorya eğer raporlu olursan sana sıkıntı yaratabilirler bana mesela drum geçenki muayenede tam 32.haftada çalışabilir raporu yazıyorum ama siz 31.haftanın başında gelin 32.hafta gibi rapor yazarım 36.haftada izine çıkartırım demişti bir hafta önceden ayarlayacak

hmm dogru diyosun seval. ozaman versede olur evet zaten is yerinde olcam. 17 haziranda yillik izne çikçam. 6 Temmuza kadar iznim var ozamana 37 haftalik olcam insallah. 6 temmuzda dogum iznine çikti yazisi verir sonrasinda rahat rahat evde olurum  :muzz:

izemsevi

muhribecim drunla konuş 31.haftanın başında yazsın raporu sanki 32.hafta gibi yani 1hafta önden bana drun kendisi dedi mesela benim 8haziranda tam 31.haftaya girmiş oluyorum ogünde muayene var gittiğimde yazacak sende 8indeki muayeneye gittiğinde söyle dr kabul ederse 1hafta önceden yazdırısın 36.haftada yine aynısı yaparsın

izemsevi

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 25 Mayıs , 2011, 11:48:55
Alıntı yapılan: izemsevi - 25 Mayıs , 2011, 11:47:02

hmm dogru diyosun seval. ozaman versede olur evet zaten is yerinde olcam. 17 haziranda yillik izne çikçam. 6 Temmuza kadar iznim var ozamana 37 haftalik olcam insallah. 6 temmuzda dogum iznine çikti yazisi verir sonrasinda rahat rahat evde olurum  :muzz:

evet aynen öyle canım bende sende 1hafta sonra izne ayrılcam inşallah allahım sıcaklarda bize ve minişlerimize kolaylık nasip et :amin:

muhribe

kızlar ben şahsen ille de 37. haftaya kadar çalışıcam diye şartlandırmıyorum kendimi. zaten sıcaklar bastırdı. 32. haftadan sonra 2 hafta yıllık iznim var. yani minimum 34. haftaya kadar çalışmış görüneceğim. sonrasında baktım sıcaklar çok yoruyor, ayrılırım işten. zaten bütün hafta resmen canım çıkıyor. çok zor ya bir gün tatille koca hafta çalışmak.

izemsevi

muhribecim zaten dr sana rapor verdiğinde istediğin zaman bozdurabiliyormuşsun benim işim şuan rahat masa başındayım genel anlamda yoğunda değilim evdede olsam aynısı olcak oyüzden 37.haftaya kadar çalışmak istiyorum