2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 25 Mayıs , 2011, 10:51:32
Paşanın keyfi yerinde ne olsun hayatım büyümeye ve yaramazlığa devam :k06:
Hayırdır senin neyin vardı ne oldu meraklandırma beni :sad1:

tam bir haftadir yalanci dogum sancim var Gözdem :( dün tansyonum düstü midemden asit geldi fena oldum  :sad1: esim beni hastaneye getirdi  :-\ serum yedim. nst ye girdim gerçek sancilar yokmus Allahtan ama yalancilar baslamis  :'( rapor verdi 10 gün simdi evdeyim dinleniyorum

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Hayatım ee son zamanlarına geldiniz artık 30.haftadan sonra asıl zorluk dediğimi çok iyi hatırlıyorum ama sende kendini sakın fazla yorma emi yavrum :love9:
Mide yanmaları yalancı doğum sancıları rahim kasılmaları artık doğuma kadar kendini hazırlayacak rahim o yüzden oluyor telaşlanma sakın artık evdesin dimi bence 32.hafta itibariyle çık iznine kendini fazla yorma çünkü çalışan annelerin zamanından önce doğurma ihtimalleri daha yüksek şekil a ben :sad1:

Aytii

Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 25 Mayıs , 2011, 11:04:42
Hayatım ee son zamanlarına geldiniz artık 30.haftadan sonra asıl zorluk dediğimi çok iyi hatırlıyorum ama sende kendini sakın fazla yorma emi yavrum :love9:
Mide yanmaları yalancı doğum sancıları rahim kasılmaları artık doğuma kadar kendini hazırlayacak rahim o yüzden oluyor telaşlanma sakın artık evdesin dimi bence 32.hafta itibariyle çık iznine kendini fazla yorma çünkü çalışan annelerin zamanından önce doğurma ihtimalleri daha yüksek şekil a ben :sad1:

bidahaki çarsamba 32 haftam doluyo

ama ben 17 haziranda çikçam izne. haftaya Cuma baslicam tekrar sonra 2 haftam kaliyo is yerinde insallah sorun olmaz ozaman  :amin: sonra zaten izne çikçam  :muzz:

muhribe

ben de 10 haziran itibariyle hak ediyorum izne çıkmayı. eğer 3 hafta daha dayanabilirsem sonrasında zaten iki hafta yıllık iznim var. onu da kullanıp 37. haftada doğum iznimi başlatmak istiyorum. bakalım inş temmuz başında ayrılırım diye düşünüyorum ama oğluş ne düşünüyor bilemem :)

Aytii

insallah sicaklara dayanirsiniz kizlar. daha simdiden çok sicak havalar  :sad1:

Muhrisim benim oglanin kilosu 1957 gram çikti  :nazar: çok fazla önden gidiyo  :nazar:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Valla canolar ben derim ki kendinizi fazla zorlamayın ben en son elim karnımın altında yürüyordum iş yerinde iyi ki çıkmışım diyorum :sad1:
Ayrıca doğum sonrasında doktorunuzdan heyet raporu alabilirsiniz 30 gün kadar unutmayın benimde oğlum erken geldiği için 3 haftam yanmıştı heyetle kapattım :icon_thumright:

muhribe

tosun paşa  :k06: ne veriyosun kız oğlana da bu kadar dombili oldu maşallah. şaka bi yana, maşallahı var canım. demek ki yediklerin yarıyor oğlana. bizim 26 haftalıkken 900 gramdı. 8 haziranda 31. haftada gidicez bakalım o zamana kaç olacak  :nazar:

Aytii

Alıntı yapılan: muhribe - 25 Mayıs , 2011, 11:12:22
tosun paşa  :k06: ne veriyosun kız oğlana da bu kadar dombili oldu maşallah. şaka bi yana, maşallahı var canım. demek ki yediklerin yarıyor oğlana. bizim 26 haftalıkken 900 gramdı. 8 haziranda 31. haftada gidicez bakalım o zamana kaç olacak  :nazar:

baya bi yariyo evet  :laughing7:

muhribe

ben son 10 gündür falan karnımım bayağı büyüdüğünü hissediyorum kızlar. 2 hafta önce çok rahat giydiğim bi ceketin düğmelerini zor kapattım dün  :-ooo

Aytii

Alıntı yapılan: muhribe - 25 Mayıs , 2011, 11:15:27
ben son 10 gündür falan karnımım bayağı büyüdüğünü hissediyorum kızlar. 2 hafta önce çok rahat giydiğim bi ceketin düğmelerini zor kapattım dün  :-ooo

oo daha dur 30 haftayi bi geçte gör benim haftadan haftaya degil artik günden güne degisiyo :)

muhribe

maşallah tosunlara maşallllaaahhh  :nazar:
benim gözüm hep etraftaki erkek çocuklarında. nasıl güzeller ya nazar değmesin. üzerlerinde gömlek, altlarında kot ve spor ayakkabılar. büyümüş de küçülmüş keratalar. resmen kendi tarzları var  :occasion14:

Aytii

:k06:

heralde ne sandin  :laughing7:

iyiki kizim olmadi diyorum okadar çok kiyafet seçenekleri varki ben hayatta seçemezdim çocuk kiyafetsiz kalirdi  ;D

izemsevi

...ŞehzadEfe...

Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

izemsevi

hoşgeldin nagihan biz iyiyiz siz nasılsınız