2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

muhribe

eheh dokunma kız tosunuma, napsın sıkıştı oracıkta. azıcık rahatlamak istiiii  :love9:

Aytii

karnimin hareketlerini çeksem videoya varya kesin yilin gebeligi seçilir yok böyle bisey Yarabbim resmen zipliyo karnimin içinde  :toothy10:

muhribe

kızdın o kadar çocuğa hareket etmiyor diye, al işte şimdi de yerinde duramıyor yavrucak  :laughing7: aman iyi olsun da varsın annesinin karnı şekilden şekile girsin di mi  :k06:

Aytii

yani duruyo duruyo birden bi hareket ediyo ki sorma  ::) neyse hareket etmesi tabiki çok iyi birsey. enazindan dogum kanalina girmemis oldugunu anliyorum  :laughing7:

banu_fth

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 24 Mayıs , 2011, 17:23:17
Alıntı yapılan: muhribe - 24 Mayıs , 2011, 16:54:15
ayten canım gelmiş geçmiş olsun  :opucuk: oğuz yokladı demek seni. kerata  :love9:

sagol tatlim  :opucuk:

bi dogsunda bende onu yoklicam haberi yok ayucukun  :ehi:

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

muhribe

ayten tatil tatil diyodun 10 gün izinlisin iyi mi :) kız Allahtan başka şey istesen olacakmış  :k06:

Aytii

Alıntı yapılan: muhribe - 24 Mayıs , 2011, 17:40:39
ayten tatil tatil diyodun 10 gün izinlisin iyi mi :) kız Allahtan başka şey istesen olacakmış  :k06:

hep böyle oluyo kahretsin  :ehi: hamilelerin duasi tutar derlerdide inanmazdim  :ehi: cidden iyi oldu bu. ama hiç izne çikayim diye dua etmemistim sadece iznim çabuk gelsin anlamiyayim hiç demistim sahiden anlamicam  :basardim:

muhribe

güzelce dinlenirsin şekerim ihtiyacın vardı. aslına bakarsan benim de acayip ihtiyacım var ama senden korktum tatil istiyorum diyemiyorum  :ehi:

Aytii

artik dua ederken dikkatli ol canim sen ben öyla yapicamda  :toothy10:

banu_fth

Maşşallah kızlar keyifler yerinde  :hieyt:
geçmiş olsun ayten tekrar ..
kuzuya kanka geliyor sanırım .. erkek snrım dedi dr  :hieyt: :hieyt: :hieyt:

Aytii

Alıntı yapılan: eylül_üm - 24 Mayıs , 2011, 17:46:57
Maşşallah kızlar keyifler yerinde  :hieyt:
geçmiş olsun ayten tekrar ..
kuzuya kanka geliyor sanırım .. erkek snrım dedi dr  :hieyt: :hieyt: :hieyt:

aaa hadi ya :) hayirlisi olsun canim  :flowers: Rabbim saglikla kucagina almayi nasip etsin insallah

ogluma bi kanka geliyo  :muzz:

banu_fth

inşallah canım hayırlısı ... sen de sağsağlim al kucağına inşallah .. tüm hamişlerde inşallah zamanında sağlıkla ..  :amin:  :nazar: :nazar: :nazar:
erkek gibi dedi .. kesin diil tabi iki hafta sonra daha netleşirmiş o zaman net sölicek  :love9:
tecrübeli bi kadın tıklım tıklım muayenehanesi .. hastahanedeki  .. bi de habire hergün doğumda ..
o yüzden sanırım erken aslında ama söleyiverdi ..

sanki içimde at koşuyordu kız öle güzel kalp atışları vardı kiii ayyyyyyyy  :love9: yüreğimin yağları eridi ..
gerçekten at nalı sesine benziyordu .. süvari birliği savaşa gidiodu  :ehi: :ehi: :ehi:
bakalım hayırlısı .. kankişko  :k06: :flowers:

Aytii

Alıntı yapılan: eylül_üm - 24 Mayıs , 2011, 17:54:42
inşallah canım hayırlısı ... sen de sağsağlim al kucağına inşallah .. tüm hamişlerde inşallah zamanında sağlıkla ..  :amin:  :nazar: :nazar: :nazar:
erkek gibi dedi .. kesin diil tabi iki hafta sonra daha netleşirmiş o zaman net sölicek  :love9:
tecrübeli bi kadın tıklım tıklım muayenehanesi .. hastahanedeki  .. bi de habire hergün doğumda ..

sanki içimde at koşuyordu kız öle güzel kalp atışları vardı kiii ayyyyyyyy  :love9: yüreğimin yağları eridi ..
gerçekten at nalı sesine benziyordu .. süvari birliği savaşa gidiodu  :ehi: :ehi: :ehi:

:toothy10: :toothy10: :toothy10: bugün nst deyken esimde yanimda bekliyodu atla beraber kosuyo heralde karninda dedi  :ehi: :ehi: :ehi: simdi sen öyle diyince koptum  :toothy10:

banu_fth

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 24 Mayıs , 2011, 17:57:15
Alıntı yapılan: eylül_üm - 24 Mayıs , 2011, 17:54:42

:toothy10: :toothy10: :toothy10: bugün nst deyken esimde yanimda bekliyodu atla beraber kosuyo heralde karninda dedi  :ehi: :ehi: :ehi: simdi sen öyle diyince koptum  :toothy10:

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ben de eşime çıkışta dedim .. at vardı sanki karnımda dimi  :-ooo o nası kalp atışı öle maşşallah da yani .. ordu var sanki içimde didim  :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
dr çok sağlıklı maşşallah dedi ... başını poposunu gösterdi ellerini ayaklarını gördüm miniciiiiiiiiiiiiikkk kurban olurum kız çok tatlıllaaarr ..
senin sancın için bi ağrı kesici filan vermiolarmı .. çok mu acıyo  :sad1: sancı gelince ?
Allah yardımcın olsun sabır versin .. zamanında sağlıkla gelsin inşallah hayırlısıyla ..  :amin: :amin: :nazar: :nazar:

Aytii

bana hafif geliyo sanci ama hissediyorum sonuçta. sanki adetim gelmis gibi oluyorum.