2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

burcu MELEK

slm kızlar kimler var akalım nasılsınız

izemsevi

burcuş hoşgeldin biz varız ama çıkcaz15-20dkkya siz nasılsınız.

burcu MELEK

Alıntı yapılan: izemsevi - 24 Mayıs , 2011, 16:48:26
burcuş hoşgeldin biz varız ama çıkcaz15-20dkkya siz nasılsınız.
hosbulduk canım ne olsun işte iyiz ya bizde zaman daraldı 27 gün var heyecan dorukta iyce

muhribe

ayten canım gelmiş geçmiş olsun  :opucuk: oğuz yokladı demek seni. kerata  :love9:

izemsevi

haziranın 20sindemi olcak hadi hayırlısı bakalım.

burcu MELEK

Alıntı yapılan: izemsevi - 24 Mayıs , 2011, 16:54:18
haziranın 20sindemi olcak hadi hayırlısı bakalım.
evet canım 20 sine inşallah tabi kızım daha erken gelmezse  :laughing7:  :laughing7:  :laughing7:

izemsevi

sen rahat durusan gelmez :caca: kayınvaliden neyapıyor bu ara sesi çıkmıyor heralde :nazar:

burcu MELEK

Alıntı yapılan: izemsevi - 24 Mayıs , 2011, 17:01:05
sen rahat durusan gelmez :caca: kayınvaliden neyapıyor bu ara sesi çıkmıyor heralde :nazar:
o memlekete gezmeye gitti canım  :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz: aman 10 yıl gelmesede olur. bende dün doktordaydım kilosunu söylemedi ama baya  iri bebek dedi ntsde sancım cıktı serum verdi geldim bakalım kızım sisko olacak galiba :ehi:

banu_fth

nts nedir burcucum ??
biz de dr daydık bugüüünn .. sanırım erkek dedi  :love9: :love9:

muhribe

Alıntı yapılan: eylül_üm - 24 Mayıs , 2011, 17:06:26
nts nedir burcucum ??
oooo paşalar çoğalıyor  :love9: hakikaten bu yıl erkek senesi galiba

burcu MELEK

nts nedir burcucum ??
canım nts bebeyin kalp atışlarını vede senin sancının olup olmadıgını takip eden bir alat baya ileri haftalarda yapılıyor 30 cu haftalar gibi gözün aydın kız erekek allah hayırlı saglıklı evlat nasip etsin inşallah  :amin:  :amin:

izemsevi

kızlar ben çıkıyorum öptüm sizi ve minişlerinizi burcum kızına maşallah eylülüm fıstığım daha 10haftalık cinsiyet söylemek için dr nasıl söyledi anlamadım

burcu MELEK

Alıntı yapılan: izemsevi - 24 Mayıs , 2011, 17:08:59
kızlar ben çıkıyorum öptüm sizi ve minişlerinizi burcum kızına maşallah eylülüm fıstığım daha 10haftalık cinsiyet söylemek için dr nasıl söyledi anlamadım
sagol canım kendine ve güzel kızına iyi bak  :opucuk:  :opucuk:

banu_fth

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 24 Mayıs , 2011, 17:08:44
nts nedir burcucum ??
canım nts bebeyin kalp atışlarını vede senin sancının olup olmadıgını takip eden bir alat baya ileri haftalarda yapılıyor 30 cu haftalar gibi gözün aydın kız erekek allah hayırlı saglıklı evlat nasip etsin inşallah  :amin:  :amin:

amin hepimize inşallah canım ..
ense kalınlığı testi verdi .. zeka testi verdi . aynı ikisi de kan mı verilcek yine ??
iltihap çıktı idrarda kültür istedi bide .. onun dışında yapılan kan testlerimiz iyi çıktı şükür .  :amin: :amin: :nazar:
Allah hepimizinkini korusun inşallh  :amin: :nazar: :nazar:

Aytii

Alıntı yapılan: muhribe - 24 Mayıs , 2011, 16:54:15
ayten canım gelmiş geçmiş olsun  :opucuk: oğuz yokladı demek seni. kerata  :love9:

sagol tatlim  :opucuk:

bi dogsunda bende onu yoklicam haberi yok ayucukun  :ehi: