2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

Alıntı yapılan: güneşş - 24 Mayıs , 2011, 16:10:19
kızlar yeğenim cumartesi günü doğum yaptı ki daha vardı haziran 15 gibi alıcaklarda sezeryan olucaktı..ayın 13 ünde 2570 gr falandı ayın 21 inde doğum yaptı 3800 gr doğdu arada sekiz gün var..yani şöyle diyeyim ultroson ölçümleriyle tutmadı daha iri çıktı hatta ben 16 sında gittim 2761 gr ki aramızda iki hafta var diyorum bu durumda bizimki dört kiloyu geçmiş olmasın anam doğana kadar beş kilo oluyormuşş  :k06: :k06: :ehi: :ehi:  yeğenim bile dedi senin ki kesin dört kilo olmuştur senin kinin kilosu daha fazlaydı dedim normal doğum imkansız olur böyle giderse  :k06:  yani ultroson ölçümleriyle tutmayabiliyorr

bencede tutmayabilir. zaten doktor bana bu civari dedi. yani kesin olmaz demek istedi. bana kalsa 2 kilodan fazla bile benim oglan. görünce gözlerim fal tasi gibi açildi :D birden sordum kaç kilo oldu bu diye  :k06: doktor da hemen ölçtü 2 kilo diyince bile  :-ooo oldum

güneşş

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 24 Mayıs , 2011, 16:07:30
Alıntı yapılan: güneşş - 24 Mayıs , 2011, 16:05:58
Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 24 Mayıs , 2011, 16:02:19
biz geldik  :opucuk:

Sevalim merak etme tatlim dogurmadim daha :) geldik evimize çok sükür. yalanci sancilarim baslamis. doktor erken dogum tehdidin var dedi. nst ye soktular beni. sonra serum verildi. rapor yazdi 10 gün dinlen dedi bisey olursa mutlaka gel dedi. oglum bugün 30+6 ve 1954 gram olmus 44 cm masallah  :nazar: :nazar: kilosu baya ilerden gidiyo

hoşgeldin canımm..bebişin tombiş olucak desene annesi maşallah :nazar: bol bol dinlen canım hiçbirşey yapma ...

sagol tatlim hosbuldum sende hosgeldin  :opucuk: annesi gibi dombili olacak bu oglan  :k06: bende 4 kilo dogmusum  :nazar: sen nasilsin  :)

hoşbuldum canımm..iyiyim diycem ama artık iyice ağırlaştım karnımı gören karnın aşağıda çok durmaz gelir yakında diyorlar.. nefes almakta zorlanmaya başladım artıkk..hayırlı ile bir atlatsak bi on beş gün daha dayanır inşş..yarın kontrolüm var bakalım ne diyecek doktorumuz..bebişte 15 gün önden gidiyor..doğumu etkilemez diyorlar ama etkiliyormuş şu açıdan bebeğin kilosu fazla olduğu için sıkışıyormuş ve böyle oluncada sezeryanla alıyorlarmış bebeği

Aytii

hayirlisi olsun Günesçigim

insallah nezaman gelmeleri gerekiyosa ozaman gelsinler seninde az kalmis baya

bende bugünden sonra her an bekliyorum oglumu  :love9: bu adet sancilari iyice kafami karistirdi ve doktor bana bukadar rapor verdiyse bisey var demekki. çok soguk kanli bir soktor asla paniklettirmez ama ben yinede temkinli olayim diyorum

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

güneşçim dediğin gibi bende ondan korkuyorum 33. haftada benımkıde 2400 küsürdü bu hafta 35. haftamızda gideceğiz bakalım kaç kilo ,neyse kızlar yemek yapmam lazım benım akşam için öpüyoruz sizi kızımla,aytenimm bak yorma kendini canım tamam :opucuk: :wave:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

güneşş

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 24 Mayıs , 2011, 16:17:59
güneşçim dediğin gibi bende ondan korkuyorum 33. haftada benımkıde 2400 küsürdü bu hafta 35. haftamızda gideceğiz bakalım kaç kilo ,neyse kızlar yemek yapmam lazım benım akşam için öpüyoruz sizi kızımla,aytenimm bak yorma kendini canım tamam :opucuk: :wave:

kolay gelsin canım bende öptüm kızımda kızını  :k06:

Aytii

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 24 Mayıs , 2011, 16:17:59

merak etme tatlim istesemde yoramam artik popo yemiyo  :laughing7:

kolay gelsin sana sende dikkatli ol olarmiii  :opucuk: gelinimi yorma rahat ettir orda onuda senide çok öpüyorum ama onu daha da çok  :opucuk:

izemsevi

güneş gözünüz aydın canım darısı bizlere bende 10mayısta gittiğimde 1350gr 38cmdi bakalım 8haziranda kaç kilo olcak ayten daha gelmesin erken canım beklesin en az 5hafta daha oynasın oralarda :ehi:

güneşş

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 24 Mayıs , 2011, 16:16:41
hayirlisi olsun Günesçigim

insallah nezaman gelmeleri gerekiyosa ozaman gelsinler seninde az kalmis baya

bende bugünden sonra her an bekliyorum oglumu  :love9: bu adet sancilari iyice kafami karistirdi ve doktor bana bukadar rapor verdiyse bisey var demekki. çok soguk kanli bir soktor asla paniklettirmez ama ben yinede temkinli olayim diyorum

amin canım inşallah annem şu sekizinci ayın bir bitse diyor bitmesine dört gün kaldı ..yarın biraz biraz belli olur birde bebeğim kafası aşağıda benim iki aydır falan normal dir heralde

°•.ℓανιηуα.•°

ayteeeeeennn. çok korktum kız valla  :honk: eve geldim hemen internetin başına geçtim bi haber var mı diye. eşim bile noldu sana sen gelince hemen uyurdun dedi  :ehi: :ehi: :ehi: çok şükür ya sevindim. bak gördün işte oğuzcuk tosun olmuş maşallah  :nazar: 10 gün yatcen mi şimdi. ben de yatmıştım yaa...... neyse sen bol bol dinlen canım  :opucuk:

güneşş

Alıntı yapılan: izemsevi - 24 Mayıs , 2011, 16:21:41
güneş gözünüz aydın canım darısı bizlere bende 10mayısta gittiğimde 1350gr 38cmdi bakalım 8haziranda kaç kilo olcak ayten daha gelmesin erken canım beklesin en az 5hafta daha oynasın oralarda :ehi:

sağol canım kızlar bir görseniz o kadar güzel ki minicik ki doktor büyük bile demiş siz küçük berbek görmemişniz..ama yerim ben onu ya bir avuç surat mis gibi süt kokuyo eşimin bakışı gözümünönünden hiç gitmiyor hele kendi çocuğumu görmüş gibi oldum deyişi ayy az kaldı yaaa  heyecanım doruktaaaa :k06:

Aytii

Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 24 Mayıs , 2011, 16:23:06
ayteeeeeennn. çok korktum kız valla  :honk: eve geldim hemen internetin başına geçtim bi haber var mı diye. eşim bile noldu sana sen gelince hemen uyurdun dedi  :ehi: :ehi: :ehi: çok şükür ya sevindim. bak gördün işte oğuzcuk tosun olmuş maşallah  :nazar: 10 gün yatcen mi şimdi. ben de yatmıştım yaa...... neyse sen bol bol dinlen canım  :opucuk:

:ehi:

size saka yapasim vardi dogurdum diye ama olmadi yapamadim  :k06:

sagol canim iyiyim simdi  :opucuk: off korktum ya sinci sanci var dogumun gelmis dicekler diye  :sad1: neyseki yalancilarmis bunlar  :laughing7: 64 gün daha yalancilarla idare etmek istiyorum  :'( Allahim hayirlisini versin insallah hepimiz için  :amin:

Aytii

Alıntı yapılan: izemsevi - 24 Mayıs , 2011, 16:21:41

canim bu çocuk çok inatçi laftan anlamiyo  :k06: simdiki çocuklar çok sabirsiz ççoookkk  :caca:

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 24 Mayıs , 2011, 16:26:24
Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 24 Mayıs , 2011, 16:23:06

:ehi:

size saka yapasim vardi dogurdum diye ama olmadi yapamadim  :k06:

sagol canim iyiyim simdi  :opucuk: off korktum ya sinci sanci var dogumun gelmis dicekler diye  :sad1: neyseki yalancilarmis bunlar  :laughing7: 64 gün daha yalancilarla idare etmek istiyorum  :'( Allahim hayirlisini versin insallah hepimiz için  :amin:

aman o sancılar 40. haftaya kadar hep yalancı olsunlar :laughing7: iyi bak kendine. ve de oğuzcuğa :) ben çıkıyorum kızlar,malum uyumam gerek  :k06: çünkü geceleri artık uyuyamıyorum  :-[ hem sıcak basıyo hem de dönemiyorum... offff..... doğsun gari artık yaaa.....

Aytii

sana iyi uykular canim  :opucuk:

bende geceleri artik sabit solda kaliyorum ama acaba içerde eziliyomu diye diye sabah oluyo ve dinlenmemis oluyorum  :sad1: gûndüzde uyuyamiyorum ki ben yaaa  :( neyse sen tadini çikar görüsürüz  :opucuk: :wave:

izemsevi

gündüz bol bol uyursun artık ayten bende zaten hep sola yatıyorum ama bende acaba birşey olurmu diiye hep tedirginim yarım yamalak uyuyorum