2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

HASRET!M S@N@

kızlar ayten gelmiş sorun yokmus evde dinleniyormus ayyy cok sevindimmmmmmmmmmmmmm

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: muhribe - 24 Mayıs , 2011, 15:32:47
maşallah nurcum demek ki bebişine yarıyor yediklerin  :nazar:
evet canım dün doktora gittim işte 2 kilo 3oo gr geldi 32 hafta 3 günlüktüm 33 hafta 6 günlük çıktı sezeryana doğru gidiyoruz bizde koca kafalı oğlumla
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 24 Mayıs , 2011, 15:34:42
kızlar ayten gelmiş sorun yokmus evde dinleniyormus ayyy cok sevindimmmmmmmmmmmmmm

ohhh çok şükürrrr
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

izemsevi

iyi sevindim ama neyi varmış ne olmuş hasretim sana

izemsevi

bende 7kilo aldım 29+yım ve benimde kızım maşallah :nazar: önden gidiyor ama bu doğum gününü etkilemiyormuş bende 10 mayısta kontrole gittim 1350kğ- 38cmdi şimdi 8mayısta gitcem bakalım ne olcak.

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

24 Mayıs , 2011, 15:45:48 #9201 Son düzenlenme: 24 Mayıs , 2011, 15:49:29 ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ
 :hello2: :hello2: bende sevindim İİ OLMANA  ayten gecmiş olsun canım  :flowers:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

serum takmışlar yalancı sancıları başlamış bebek dönmüşşş aytenin

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

çok şükür iyiymiş yaaa :amin: :amin: doktor rapor vermiş tansiyon probelmi sıcaklardan falan işte,dinlensin güzelce şimdi
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

KIZLAR BEN AYTENİ MERAK ETMİŞTİM Bİ BAKAYIM DEDİM SİZE İYİ SOHBETLER  :opucuk: :opucuk: :wave: :wave:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

benim de popom sırtım ağrıdı öpüyorum hepinizi  :opucuk:

izemsevi

kızlar teker teker söylemeyin biri tam olarak ne olduğunu yazabilirmi herkesmi aradı anlamadımki :dontknow:

sevalcim canım benim ayten konu açmış ya bebeklerle ilgili  kısımda adet sancısı gibi agrım var dıye oraya yazıyor oraya bak tatlım
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: izemsevi - 24 Mayıs , 2011, 15:52:51
kızlar teker teker söylemeyin biri tam olarak ne olduğunu yazabilirmi herkesmi aradı anlamadımki :dontknow:
CANIM AYTEN GELDİ ŞUAN FORMDA

hamilelikte bebekle ilgili konularda canım