2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

muhribe

Alıntı yapılan: izemsevi - 24 Mayıs , 2011, 15:19:35
ben günde 1 veya en fazla 2tane ceviz yiyorum dut kurusu  geçen hafta aldım ama çok kötü kokuyor yiyemedim bende decavit ve demir hapı kullanıyorum bu arada kızlar hamilelik öncesi 38 numara ayakkabı giyen ben 40numara ayakkabı giymeye başladım :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo
ödem var o zaman sende canım. tuzu mutlaka azalt. hatta hiç kullanma. bana doktor yüzüklernden anlarsın ödem olup olmadığını demişti. hala rahatlıkla takıyorum yüzüklerimi. ama tuzu gıdım gıdım yiyorum. azıcık azıcık. hatta çoğu zaman hiç kullanmıyorum. tuz çok su tutarmış vücutta o da şişkinlik yaparmış

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: muhribe - 24 Mayıs , 2011, 15:21:28
Alıntı yapılan: izemsevi - 24 Mayıs , 2011, 15:19:35
ben günde 1 veya en fazla 2tane ceviz yiyorum dut kurusu  geçen hafta aldım ama çok kötü kokuyor yiyemedim bende decavit ve demir hapı kullanıyorum bu arada kızlar hamilelik öncesi 38 numara ayakkabı giyen ben 40numara ayakkabı giymeye başladım :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo
ödem var o zaman sende canım. tuzu mutlaka azalt. hatta hiç kullanma. bana doktor yüzüklernden anlarsın ödem olup olmadığını demişti. hala rahatlıkla takıyorum yüzüklerimi. ama tuzu gıdım gıdım yiyorum. azıcık azıcık. hatta çoğu zaman hiç kullanmıyorum. tuz çok su tutarmış vücutta o da şişkinlik yaparmış

ben hep tuzlu yerdim hala da öyle devam ediyorum çok şükür ellerim filan şişmedi.ben artık yediklerime dikkat etmiyorum ne bulursam yiyorum :D
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

muhribe

ben her bulduğumu yesem kapılardan sığmam  :k06:

izemsevi

canım tuzuda fazla yemiyorumki alyansımı takamıyorumda diğer tek taşımı takıyorum ama oda artık sıkıyor muhribe canım ben hamilelik öncesi arazi görevi olan biriydim hareketliydim yani şimdi hamilelikten dolayı hep masa başındayım ve sadece evrak işlerine bakıyorum hareketsizim sanırım ondanda oluyor

ORNA

Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 24 Mayıs , 2011, 15:14:17
ornacım teşekkür ederiz. sen yine de ara sıra ara olur mu. mutlaka cevap verecektir telefonuna.  :opucuk:

ne demek canım tamam haber olursa kesin vericem size haber merak etmeyin  :opucuk:

muhribe

izemsevi olabilir canım. hayat tarzındaki değişiklik insanı doğrudan etkiliyor. ben de sürekli masa başında çalışıyorum. hareket çok az. o yüzden ne yesem hemen kilo yapıyor. artık akşamları eşimle yürüyüş yapıyoruz. vücudumun esnedğini hissediyorum

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: muhribe - 24 Mayıs , 2011, 15:24:33

BEN YAKINDA SIĞMICAM ZATEN :D 11 KİLO ALDIM 31 HAFTADA :D 40.cı haftaya kadar bi 10 daha alırım yuvarlanarak yürürüm artık.ilk 3,5 ay çok aç kaldım şimdide duramıyorum
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

muhribe

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 24 Mayıs , 2011, 15:26:15

BEN YAKINDA SIĞMICAM ZATEN :D 11 KİLO ALDIM 31 HAFTADA :D 40.cı haftaya kadar bi 10 daha alırım yuvarlanarak yürürüm artık.ilk 3,5 ay çok aç kaldım şimdide duramıyorum
ben 29. haftadayım 7 kilo aldım canım. doktor bu gidişle 10 kiloda falan tamamlarız diyor. ben abur cuburdan iyice uzak duruyorum. akşam yemeklerini hafif yiyorum ve ekmeği fazla tüketmiyorum. böyle olunca kilo çok olmuyor

izemsevi

nur bende abur cubur veya hamur işi yemiyorum yada çok nadir yiyorum ama hergün bir kase yoğurt+1yumurta+ 1bardak süt+ ve en çok kalsiyum kaşarda olduğu için kaşar çok yiyorum günlük 2çeşit meyve yiyorum fazlası şekeri yükseltiyormuş öğle yemekleri zaten dairede çıkıyor ekmeği az yiyorum sadece sabah kahvaltısında birde akşam sebze yemepği varsa öyle yani

Nezo

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Alıntı yapılan: izemsevi - 24 Mayıs , 2011, 15:15:20
turşudan niye zehirlendin sirkemi miğdene dokunduki  :dontknow:

canım akşam kıymalı makarna yapmıştım yanınada aldığım kornişon turşudan açtım bukez değişik bir turşu almıştı azeri turşusu yazıyordu üstünde ve kokusuda çeşniside çok değişikti sabaha karsı kalkıp istifra ettim ve sırf asitli su gelmişti sonrada agzımdan tursuda kullanılan ekşimi .çeşnimi artık neyse o dokundu doktoruma gıtmıştım hemen zaten
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: muhribe - 24 Mayıs , 2011, 15:28:21
Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 24 Mayıs , 2011, 15:26:15

ben 29. haftadayım 7 kilo aldım canım. doktor bu gidişle 10 kiloda falan tamamlarız diyor. ben abur cuburdan iyice uzak duruyorum. akşam yemeklerini hafif yiyorum ve ekmeği fazla tüketmiyorum. böyle olunca kilo çok olmuyor

ben abur cubur yemiyorum da ekmeği hiç yemeyen ben günde 1 ekmeğe yakın yiyorum ama 4-5 gündür ne makarna ne ekmekk dikkat ediyorum artık anca fos kilo yapıyo.maşallah bebeğimin kilosu da iyi ama

izemsevi

ben turşu yemiyorum ya bir defa çok canım istedi oda kayınvalidemde vardı ondan yedim okadar neyseki ucuz atlatmışsın

muhribe

maşallah nurcum demek ki bebişine yarıyor yediklerin  :nazar:

izemsevi

muzda 1000kalori var kızlar hem bize hem bebeğe çok yararlı yeyin mutlaka ben eskiden hergün yiyordumda artık 3günde bire düşürdüm meyvler çoğaldı  :hello2: günde yediğim maksimum 3dilimdir ekmek makarnada yemiyorum ama dairede pirinç pilavı çok çıkıyor onuda az az yiyorum