2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 24 Mayıs , 2011, 15:02:09
bencede,bende kötü düşünmek istemiyorum öznurun dediği gibi bu haftalarda kanaması gelen bile var Allaha şükür istirahat edip dinlenince gecikiyor,aytenimin yorgunluktan olabilir :(tansiyon önemli etken hamilelikte sonuçta,asitli su geldi yazmış onu anlamadım acaba midesine bişey falanmı dokundu ki ben zehirlenmiştim ya bir ara benden öyle su gelmişti

ah canım benim... benim hamilelik sizinkinden biraz daha ilerde olduğundan ben hepsini yaşadım. 30. haftamıydı neydi hatırlamıyorum. sabah resmen asit kustum. midem kaynıyodu resmen. hatta sonrasında boğazım tahriş oldu,şişti. ama sonra geçti. hem biliosunuz 32. haftamda kanama oldu,kaç gün yattım evde, internete bile giremedim. yasaktı.... ve çok şükür kalktım ayağa... bebeğim 37+1 oldu  :k06: :k06: :k06:

muhribe

Alıntı yapılan: izemsevi - 24 Mayıs , 2011, 15:05:58
pisicik sen hamileykenmi zehirlendin kızlar birde balık yiyormusunuz artık ben cesaret edemiyorum artık yemeye siz ne durumdasınız.
balık mııı  :-ooo ben ilk haftalardan beri ağzıma bile koyamadım. bi tiksindim ki sorm a :-\ doktor yiyemiyorsan zorlama dedi, balık yağı kapsülü verdi. zaten balık sezonu da kapandığı için bundan sonra taze bulmak çok zor olacaktır. bu arada ton balığı için bu uyarı yapayım. haftada 1 den fazla kesinlikle yemeyin. hatta mümkünse hiç yemeyin. çünkü içinde aşırı miktarda metal var. doktorlar tehlikeli diyor hamilelikte

ORNA

Alıntı yapılan: izemsevi - 24 Mayıs , 2011, 15:06:25
iyi haberlerini bekliyoruz orna hadi bakalım

inşallah canım tek dilegimiz oguzunun ona sıkıca baglanması  :amin: :amin: :amin: inşallah iyidirler belki eve gelmiştir dinleniyodur aklımıza kötü şeyler getirmeyelim  :amin: :amin: :amin:

izemsevi

inşallah iyilerdir orna balık bende öyle ama aman yiyemedim zaten süt+ceviz ve balık hiç sevmediğim 3şeydi ama mecburen yiyorsun ton balığını dr daha ilk zaman demişti yemeyin diye peki sadece cevizli omega 3alırmıyız bide soya fasülyesinde çok varmış ben bademi ve antep fıstığını çok severdim şimdi görmek istemiyorum

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Alıntı yapılan: ORNA - 24 Mayıs , 2011, 15:05:54
kızlar aradım ayteni cevap vermedi kevser arkadaşımızın yazdığı gibi inşallah kötü bişey yoktur bi haber olursa bildircem size

sağol cnm beklıyoruz,sevalcim evet cnm tursudan zehırlenmiştim
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

°•.ℓανιηуα.•°

ornacım teşekkür ederiz. sen yine de ara sıra ara olur mu. mutlaka cevap verecektir telefonuna.  :opucuk:

izemsevi

dr banada balık kapsülünden yazdı ama çokta tavsiye etmem dedi çünkü bu hapların tam olarak içierikleri belirlenmemiş bebeğe yaararı nekadar bilinmiyor kesin olarak yapılan araştırmalar hala devam ediyormuş bende oyüzden almadım balık hapı.

izemsevi

turşudan niye zehirlendin sirkemi miğdene dokunduki  :dontknow:

muhribe

Alıntı yapılan: izemsevi - 24 Mayıs , 2011, 15:12:54
inşallah iyilerdir orna balık bende öyle ama aman yiyemedim zaten süt+ceviz ve balık hiç sevmediğim 3şeydi ama mecburen yiyorsun ton balığını dr daha ilk zaman demişti yemeyin diye peki sadece cevizli omega 3alırmıyız bide soya fasülyesinde çok varmış ben bademi ve antep fıstığını çok severdim şimdi görmek istemiyorum
canım ben bol bol ceviz fındık antep ve yer fıstığı yedim. bi de kuru dut. vitamin, balık kapsülü ve demir takviyesi alıyorum aynı zamanda. inş yeterince besleniyordur bebişler. Allaha emanetler napalım. bi de şöyle düşün insanlar ne zorluklarla hamilelik atlatıyor. doğuda falan milyonlarca kadın aman ceviz yiyeyim aman balık kapsülü alayım mı diyor? Allah koruyor işte

°•.ℓανιηуα.•°

ben çıkıyorum kızlar. akşam girmeye çalışacam ve inşallah hayırlı haberler görürüm. hepinizi öpüyorum  :opucuk:

izemsevi

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:wave: :wave: :wave: KIZLAR BENDE CIKIYORUM İNŞ GUZEL HABER VERİR ORNA A.E.OLUN HEPİNİZ  :wave: :opucuk:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

izemsevi

ben günde 1 veya en fazla 2tane ceviz yiyorum dut kurusu  geçen hafta aldım ama çok kötü kokuyor yiyemedim bende decavit ve demir hapı kullanıyorum bu arada kızlar hamilelik öncesi 38 numara ayakkabı giyen ben 40numara ayakkabı giymeye başladım :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo

izemsevi