2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 24 Mayıs , 2011, 12:49:41
Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 24 Mayıs , 2011, 12:46:53
bende kabarık falanda yok canım, sadece kaşıyorum oyuzden oluşan kızarıklar var hakkatten muhribecim ılık duş alınca geçiyor .

sen de doktoruna söylede kan alırlar büyük ihtimalle canım.yalnız ben görmüştüm internetten hamilelikte kaşıntı oluyomuş.

ablamın son aylarında ciddi kaşıntıları oldu.doktoru hiç bir ilaç veremem çok doğal bi durum dedi.banyo yapınca gecer dedi.ama karaciğerden kaynaklanan bi durummuş.cok tatlı kaşındığını sölemişti ablam.ama korkulcak bişi deeilmiş.belki ole bişidir  :dontknow:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

izemsevi

izemsevi

kızlar ornada aytenin teli vardı o ulaşabilir şimdi aklıma geldi

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

kızlar hoşgeldiniz,ben kaşıntı için duşa girmiştimde şimdi biraz daha iyiyim ,ayten gelmedimi daha ???
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

izemsevi

kızlar terliyormusunuz bir teliyorum sormayın çokta su içiyorum kızım sanırım suyu çok sevecek :k06:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

canım ben genelde evdeyim ev serin terlemıyorum oyuzden,ama çok su içmen iyi bende 2,5 hatta bazı günler 3 lt içiyorum hamilelik ilerledikçe suyun azalıyormuş dahada çok su içmeyi öneriyor doktorlar
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 24 Mayıs , 2011, 13:30:50
kızlar hoşgeldiniz,ben kaşıntı için duşa girmiştimde şimdi biraz daha iyiyim ,ayten gelmedimi daha ???
CANIM BENİM HOŞBULDUK İYİ BARİ İŞE YARADIYSA  :opucuk:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

izemsevi

bende 2-2.5 lt içiyorum ama sanırım daha çok içmem lazım çünkü vücudum acayip istiyor.

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

izemsevi

kevser kızında kıpırdamalar varmı :dontknow: