2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

ben de gideyim bir şeyler yiyeyim benim tosun tombalağım acıktı yinee kendini karın duvarlarına vuruyo  :ehi:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

hadi aytennn nerdesinnnnnnn :sad1:  tansiyon düşüklüğünden kaynaklanan bişeydir inş. ciddi bişey  yoktur :amin:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

muhribe

ya kızlar size bişi sorucam. ben insanların [özellikle kadınların] bakışlarından çok korkar oldum. her akşam iş çıkışı eşimle bi parkta yürüyüş yapıyoruz. ama kadınlar öyle bi bakıyolar ki anlatamam. sanki karnımı gözleriyle yiyecekler. o an içimi bi ürperti kaplıyor. başlıyorum ayetel kürsi okumaya. karnımı ceketimle falan kapatmaya çalışıyorum. eşim rahat ol bir şey olmaz diyor. ama gel de içime anlat. sanki herkes bana bakıyor  :-\

°•.ℓανιηуα.•°

nurcum şimdiki bebekler hep besili oluyolar canım. beslenme konusunda sanırım daha bilinçli olunduğu için. benim oğluma en son 34 haftalıkken bakılmıştı. boyu 49.9 kilosu da tam 2500 gr. çıkmıştı. ilerden gidiyormuş. 36 haftalıkken gittiğimde doktor ultrasondan bakmadı. çok sık girmek iyi değilmiş. nst ile iyi olduğunu anladı. şimdi önümüzdeki hafta bu gün gidicez. bakalım ne kadar olmuş.

°•.ℓανιηуα.•°

muhribecim rahat ol bitanem. sen duanı oku. gerisine emin ol Allah yardımcı olur. kötü gözlü insan çok.... ama neylersin... inşallah bişiy olmaz. sen rahat ol...

Alıntı yapılan: muhribe - 24 Mayıs , 2011, 12:19:55
ya kızlar size bişi sorucam. ben insanların [özellikle kadınların] bakışlarından çok korkar oldum. her akşam iş çıkışı eşimle bi parkta yürüyüş yapıyoruz. ama kadınlar öyle bi bakıyolar ki anlatamam. sanki karnımı gözleriyle yiyecekler. o an içimi bi ürperti kaplıyor. başlıyorum ayetel kürsi okumaya. karnımı ceketimle falan kapatmaya çalışıyorum. eşim rahat ol bir şey olmaz diyor. ama gel de içime anlat. sanki herkes bana bakıyor  :-\

Aynı dertten bende muzdaribim canım oturduğun muhitle alakalı biraz,benim oturduğum muhitteki kadınlarda öyle daha apartmanın kapısıdan çıktığım gibi dikiyor gözlerini öylee seyrediyorr ya tamam gözün ilişir bakarsın ama okadar uzun süre niye bakkıyorlarki :icon_scratch:korkuyorum bende ayetel kürsi,felak,nas okuyorum
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 24 Mayıs , 2011, 12:18:08
hadi aytennn nerdesinnnnnnn :sad1:  tansiyon düşüklüğünden kaynaklanan bişeydir inş. ciddi bişey  yoktur :amin:

içimizi ferah tutalım ya. bişiy yoktur inşallah. muhtemelen öğlen sonu girer. benim 32. haftada kanamam olmuştu.. onda bile bişiy olmadı çok şükür. Allaha emanetler kuzucuklar...

muhribe

Allah herkesin evladını korusun. sağlıkla kucağımıza aldığımız günleri görelim inş  :amin:

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: muhribe - 24 Mayıs , 2011, 12:29:17
Allah herkesin evladını korusun. sağlıkla kucağımıza aldığımız günleri görelim inş  :amin:

amin muhribecim amin....  :amin:

kızlar yaa bende hala kaşınıyorum bu perşembe kontrolüm var sabahtan dayanayım diyorum doktorumun randevu boşluğuda yok şimdi gitsem araya sıkıştıracak oda hoşuma gitmiyor.çok şükür azaldı ama ara ara başlıyor imdi yine başladı kollarım bacaklarım göbeğim falan tatlı talı kaşınıyor :sad1:suana kadar bişey yoktu 35.haftaya girdim başladı neyin nesi bu ya

muhribe

canım artık cilt son haftalara doğru iyice gerildiğinden normal kaşıntılar. ılık bi duş al iyi gelecektir

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 24 Mayıs , 2011, 12:32:03
kızlar yaa bende hala kaşınıyorum bu perşembe kontrolüm var sabahtan dayanayım diyorum doktorumun randevu boşluğuda yok şimdi gitsem araya sıkıştıracak oda hoşuma gitmiyor.çok şükür azaldı ama ara ara başlıyor imdi yine başladı kollarım bacaklarım göbeğim falan tatlı talı kaşınıyor :sad1:suana kadar bişey yoktu 35.haftaya girdim başladı neyin nesi bu ya
canım ben de dün kaşıntı için kan verdim bugün çıkacak sonuç.karaciğer enzimlerine bakalım dedi doktor ama benim kabarıklıklar da var ama kabarmayan yerlerimde kaşınıyo
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 24 Mayıs , 2011, 12:20:35
nurcum şimdiki bebekler hep besili oluyolar canım. beslenme konusunda sanırım daha bilinçli olunduğu için. benim oğluma en son 34 haftalıkken bakılmıştı. boyu 49.9 kilosu da tam 2500 gr. çıkmıştı. ilerden gidiyormuş. 36 haftalıkken gittiğimde doktor ultrasondan bakmadı. çok sık girmek iyi değilmiş. nst ile iyi olduğunu anladı. şimdi önümüzdeki hafta bu gün gidicez. bakalım ne kadar olmuş.

evet canım maşallahları var bebeklerimizin.sağlık sorunları olmasın da tek korkum o

bende kabarık falanda yok canım, sadece kaşıyorum oyuzden oluşan kızarıklar var hakkatten muhribecim ılık duş alınca geçiyor .

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 24 Mayıs , 2011, 12:46:53
bende kabarık falanda yok canım, sadece kaşıyorum oyuzden oluşan kızarıklar var hakkatten muhribecim ılık duş alınca geçiyor .

sen de doktoruna söylede kan alırlar büyük ihtimalle canım.yalnız ben görmüştüm internetten hamilelikte kaşıntı oluyomuş.