2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 24 Mayıs , 2011, 11:52:34
günaydın pisiciğim... nasılsın  :k06:

sağol öznurum iyiyiz çok şükür siz nasılsınız,aytene üzüldüm yaa :sad1:dahada gelmemiş çok merak ettim inşallah bir sorun yoktur
nurcum hoşgeldin :hello:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

izemsevi

kızlar aytenin tel nosu varsa arasanızda haber alsak daha gelmedi merak ettim ne oldu acaba :dontknow:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

hoşbuldum canlarım.önemli bi şeyi yoktur inşallah aytenin ama tansiyon düşüklüğü ve kalp çarpıntısı bende de vardı 1 haftadır sıcaklardan bence çalışıyo da o yoruluyo tabi güzel haberlerle gelicek inşallah :amin:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: izemsevi - 24 Mayıs , 2011, 11:57:31
kızlar aytenin tel nosu varsa arasanızda haber alsak daha gelmedi merak ettim ne oldu acaba :dontknow:

aaaa ne oldu ki  :dontknow: ben bilmiyorum kızlar,bişiy mi oldu.. bende nosu yok. ama alalım yaaa... ya da birbirimizin face sini alalım.

malesef yok canım ya :dontknow: hastanededir  herhalde hala :sad1:gelse eve yada işe gelirdi mutlakada yazardı
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 24 Mayıs , 2011, 11:59:36
Alıntı yapılan: izemsevi - 24 Mayıs , 2011, 11:57:31

aaaa ne oldu ki  :dontknow: ben bilmiyorum kızlar,bişiy mi oldu.. bende nosu yok. ama alalım yaaa... ya da birbirimizin face sini alalım.

msn de ekliydi bende hep açık olurdu göremeyince siteye baktım konu açmış üzüldüm.telefonu da yok ki
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

izemsevi

benimde dün çarpıntı fazlaydı ama bende gripte var onunda etkisi oldu tabi tansiyonum hamilelkte hep düşük çıkıyor hayırlı haberlerle gelsin.

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

benim dün kontrolüm vardı.bebek 2 kilo 300 gr olmuş boyu da 45 santim kafa çapı büyük dedi doktor böyle giderse normal doğum riske girer dedi ilk başta üzüldüm öyle söyleyince de sonradan düşündüm bebeğim sağlıklı gelsin de dünyaya sezeryan normal farketmezz artık napalım

°•.ℓανιηуα.•°

aytene çok üzüldüm kızlar yaaa... inşallah hayırlı haberlerle gelir.  :amin:

nurcum evet canım sağlıklı dünyaya gelsinler de gerisi mühim değil. kilosu boyu falan da maşallah iyiymiş  :nazar: iyi beslemişsin kuzuyu  :k06:

izemsevi

nurcum maaşallah bende 33. haftada gitmiştim kontrole 2400 küsürdü boyuda 49cmdi.bence üzülme öyle bişey varsa sezeryan olman gerekır zaten,kafa çapı benimkininde büyük çıkabilir normal diye diretmem ozaman

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: izemsevi - 24 Mayıs , 2011, 12:10:56
kızlar ben yemeğe gider :hello:

afiyet olsun sevalcim,biz de birazdan gidicez. çok acıktıkkkk  :hungry:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 24 Mayıs , 2011, 12:10:02
aytene çok üzüldüm kızlar yaaa... inşallah hayırlı haberlerle gelir.  :amin:

nurcum evet canım sağlıklı dünyaya gelsinler de gerisi mühim değil. kilosu boyu falan da maşallah iyiymiş  :nazar: iyi beslemişsin kuzuyu  :k06:

canım ben kendimide besledim maşallah o da beslenmiş.11 kilo aldım 31 haftalığız şu an da rejime başlıcaz şişko oğlumla :D  32+3 teydik dün 33+6 çıktı

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 24 Mayıs , 2011, 12:12:46
nurcum maaşallah bende 33. haftada gitmiştim kontrole 2400 küsürdü boyuda 49cmdi.bence üzülme öyle bişey varsa sezeryan olman gerekır zaten,kafa çapı benimkininde büyük çıkabilir normal diye diretmem ozaman

yok canım ben de diretmem sağlıklı nasıl olacaksa öyle olsun.bebişlerimizin maşallahı varr allah nazarlardan saklasın