2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

görüşürüz cankuşş :opucuk: :hello: bende yemeği ateşe koyayım
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

<<AyBüKe>>

Off yaa böyle yatarakta hiç vakit geçmiyo  :cildir: :cildir:  Bende yemek yapmak, temzilik yapmak istiyorum  :sad1:  Zaman geçerdi en azından öyle  :y25:

Aytii

Alıntı yapılan: <<AyBüKe>> - 23 Mayıs , 2011, 15:25:44
    Off yaa böyle yatarakta hiç vakit geçmiyo  :cildir: :cildir:  Bende yemek yapmak, temzilik yapmak istiyorum  :sad1:  Zaman geçerdi en azından öyle  :y25:

:ehi: bende yatmak istiyorum  :toothy10:

<<AyBüKe>>

ayyyyyyy ne zaman geçer bu mide yanmalarım alev alevvvv yanıyorummmm :-ooo

Aytii

:-\ :-\ off mide yanmasıda hiç çekilmez bu havalarda

izemsevi

allaha şükür benim yok yanmam bazen yediğim sanki yukarı çıkıyormuş gibi oluyor okadar oda herzaman değil sol tarafa yat sende pisicik reflüyü önler asitli veya hamurişi yememeye çalış onlarda acayip yakma yapar.

sağol sevgili dünüürm ya içime su serptin  :k06:  sakız çiğniyorum iyi geliyor birazz

Aytii

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 23 Mayıs , 2011, 15:55:48
sağol sevgili dünüürm ya içime su serptin  :k06:  sakız çiğniyorum iyi geliyor birazz

:D

sakız diyosun da bende hergün 2 3 tane falım çiğniyorum ve hamileliğimin hemen hemen başından beri  :-\ çocuk sakız ağacıyla doğacak  :ehi:

geçen internette rastladım hurafelerden biir yine,hamileyken çok sakız çiğneyenin çocuğu b..lu olurmuş  :toothy10:

Aytii

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 23 Mayıs , 2011, 16:06:11
geçen internette rastladım hurafelerden biir yine,hamileyken çok sakız çiğneyenin çocuğu b..lu olurmuş  :toothy10:

tamam ozaman ilerde Elif dalga geçer Oğuz sen önceden çok mokluymuşsun  :ehi:

banu_fth

TAM DA AĞZIMDA SAKIZ BAKIIIM DEDİM NE KONUŞUYORALR ..
anam çocuk moklu mu olcek  :toothy10: