2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

hoşbulduk aybükecim,az kaldı senin artık canım ya ,inşallah hayırlısıyla kucagına alırsın yavrunu,doktor doğum için birşey söylemedimi şu zaman,buzamandan sonra hazır ol diye?bende iyiyim çok şükür kaşıntı çıktı şimdide bir insan hamileleiğin bütün özellıklerını yaşarmı yaa..ben ne var ne yok yaşıyorumm :sad1:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

<<AyBüKe>>

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 23 Mayıs , 2011, 12:33:11
hoşbulduk aybükecim,az kaldı senin artık canım ya ,inşallah hayırlısıyla kucagına alırsın yavrunu,doktor doğum için birşey söylemedimi şu zaman,buzamandan sonra hazır ol diye?bende iyiyim çok şükür kaşıntı çıktı şimdide bir insan hamileleiğin bütün özellıklerını yaşarmı yaa..ben ne var ne yok yaşıyorumm :sad1:

Geçmiş olsun canım ya çok zor kaşıntı  :sad1:  Tahmin edebiliyorum...

Benimde az kaldı doğuma canım evet, ben hala sancı kesici hapımı kullanıyorum çarşamba kontrolüm var artık hapı kes der sanırım .. Çünkü hapa rağmen ağrılarım kasılmalarım var hissediyorum... Bi an önce sağlıkla kucağıma almak istiyorum kızımı  :amin:   Son zamanlar çok zormuş gerçekten, çok zor hareket ediyorum gece uykuları kalmadı, mide yanmaları derken iflahımız kesiliyo  :sad1:  Neyse sağlıkla gelsin yavrularımızda biz bi şekilde katlanıyoruz  :D

haklısın canım ya ,tam gaz mide yanmalarım devam etmekte benımde geceleri oturuyorum zaten yastıkları arka arkaya koyup :-\Rabbim hzyırlısıyla doğurup kucagımıza almayı nasip etsin inşallah,bir yandan hangi doğum şeklı olacak dıye düşünceler sarıyor,kafası aşağıda çok şükür bebeğim dönmüş,35. haftaya girdim ,bende epey kaburga agrısı yapıyor ayakları ve poposuyla bastırıyor özellıkle akşamları canım çok yanıyor
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

<<AyBüKe>>

Acıtıyo artık hareketleri dimi  :sad1:   Benimde öyle canım, bi başlıyo hareket etmeye maşallah bi sağımda bi solumda  :k06:  Sığamıyo sanki içime  ;D 

Bende merak ediyorum doğum şeklimiz nasıl olucak diye... Senin bebişte dönmüş aşağı ne güzel normal doğum şansın var artık  :)   Az kalmış seninde valla sabırsızlanıyo insan dimi  :)

Çok tuhaf canım ya bazen o anı düşünüyorum kucagıma verdikleri anı,gözyaşlarına boğuluyorum zaten duygusallığım hat safhada bu aralar ??? bazende içimi bir tedirginlik kaplıyor normal istiyorum tabi mümkün olursa bakalım sanırım 37den sonra nstye alıp bakacaklarmış sancı durumlarına şuan birşey hissetmiyorum en son gittiğimde 2 hafta önce 49cmdi kızımın boyu sanırım biraz daha uzadıki göğsümün altından çok ittiriyor sığmıyor sanki ee karnımda okadar büyük değilki kıvranıp duruyorum acıdan okşuyorum karnımı durmadan çeksin poposunu diye :k06:sende normalmi istiyorsun,ne düşünüyorsun?

izemsevi

slm kızlar biz geldik yemeğimizi meyvemizi yedik ilaçlarımızı içtik geldik

<<AyBüKe>>

Tabi gün geçtikçe büyüyolar, doktorum demişti bana anne karnındaki 1 gün dışardaki 5 güne bedelmiş .. Ne büyük mucize Allah'ım  :y25:  Bende dokunduğum zaman elime kızımın bi yerleri geliyo ama neresi anlayamıyorum, içim tuhaf oluyo benimde çıkarıp sevesim geliyo  :love9:

Bende normal doğum çok istiyorum canım, sonrasında toparlanması daha kolay olur kafasıda aşağıda ama bakalım nolucak .. Çünkü hastanede yattığım zaman içerisinde benim odama 2 tane sezeryanlı hasta geldi çektikleri zorlukları gördüm korktum açıkcası ki ben sezeryandan korkmuyodum.. Onları görmek ürküttü beni gerçi herkesin bünyesi bir değildir ... Bazısı da çok rahat atlatıyo o gün gelince görücez bakalım  :y25:

<<AyBüKe>>

izemsevi

sağol aybüke bakalım 30.haftama 1hafta kaldı hayırlısıyla artık 30.haftalaa girmek istiyorum

<<AyBüKe>>

Az kalmış Seval, girde bak bakalım nasıl zormuş 30'lu haftalar  :k06:

hoşgeldiniz sevalcimm :hello: nasıl geçti 4d ultrasonunuz canım?

izemsevi

aybüke canım şimdide zor bide işegeliyorum dahada zor canlar kızıma haftasonu chiconun biberonu ve aventin emziğini aldık drum bunları tavsiye etti biberon 25tl emzikde 13tl

bende bebedorun damaklı emziğini aldım,ancak daha  biberon almadım,suluk gibi birşeyde alacagız dimi suyu neyle içereceğizki çocuğa :icon_scratch: ayy hiçbişey bilmiyorum yaa :k06:

izemsevi

pisicik allaha şükür herşey yolunda ama inatçı kızımız yüzünü bize göstermedi uzun uğraşlar sonucunda yandan azcık gördük yavruşum bir esniyordu kuzucum benim uykudan gözünü açamıyordu yerim onun ağzını ben son ayar ağzını açmış öyle esniyordu tontikim benim

izemsevi

pisicik canım benim suluk alma çünkü bebkler su içmezki yasak ilk aylarda o su ihtiyacını anne sütünden sağlıyor