2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

°•.ℓανιηуα.•°

yok be canım.. hiç bişiy olmaz. doktorum demişti ki bebeğiniz öyle mükemmel bi koruma altında ki.... rahim içindeki kese ve sıvısı onu bütün mikroplardan korurmuş. sadece hapşururken kendini sıkma,serbest hapşur,bi de ateşlenme...

izemsevi

sağol öznur ya içimi rahatlattın insan biliyor ama illa başka birininde söylemesi gerekiyor insan daha güvende hissediyor kendini.

°•.ℓανιηуα.•°

önemli değil canım benim... mesleğim bu benim  :tongue3: (psikolojik danışmanım ya  ;) ) ben bi tek kendi söküğümü dikemem  :(

izemsevi

allahım hayırlısıyla atlatayım şu gribi insan nekadar korursa korusun olacağı varsa oluyor gene nekadarda sakındım kendimi.

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

selam kızlarr
seval geçmiş olsun bende alerji oldum :(
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

°•.ℓανιηуα.•°

hoşgeldin nurcum. sana da çok geçmiş olsun  :opucuk:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 23 Mayıs , 2011, 11:53:17
hoşgeldin nurcum. sana da çok geçmiş olsun  :opucuk:

teşekkür ederim öznur sen nasılsın
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Aytii

hoşgeldin Nurum  :opucuk: ne alerjisi oldun kız

öküz alerjisimi yoksa  :toothy10:

muhribe

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 23 Mayıs , 2011, 11:49:46
selam kızlarr
ay canım alerji miymiş kaşıntıların sebebi? çok geçmiş olsun  :love9:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 23 Mayıs , 2011, 11:54:24

bilmiyorum valla ne aleerjisi oldum bacaklarımda elelrimde kollarımda kırmızılıklar var gözüm kadar bugün hastane de randevum vardı onun için akşam gitmedim doktora bugün göstercem bakalım kaşınıp duruyorum uyuz gibi

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: muhribe - 23 Mayıs , 2011, 11:54:40
selam kızlarr

sağol canım dün akşam çıktı durduk yere oram kaşınıyo elimi bi atıyorum orası şişmiş başka yerim kaşınıyo elimi atıyorum şişmiş :d bi bu eksikti be mübarek

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

öyle işte siz de ne var ne yokk iyimisiniz şekerlerimmmmmm :opucuk:

Aytii

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 23 Mayıs , 2011, 11:56:44
Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 23 Mayıs , 2011, 11:54:24

bilmiyorum valla ne aleerjisi oldum bacaklarımda elelrimde kollarımda kırmızılıklar var gözüm kadar bugün hastane de randevum vardı onun için akşam gitmedim doktora bugün göstercem bakalım kaşınıp duruyorum uyuz gibi

acaba derinmi çatlıyo  :icon_scratch: geçende Gonca diyodu kaşınıp duruyorum diye  :dontknow: ya yediğin bişey alerji yapmıştır yada çatladığındandır

muhribe

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 23 Mayıs , 2011, 11:57:37
Alıntı yapılan: muhribe - 23 Mayıs , 2011, 11:54:40
selam kızlarr
canım ilk zamanlarda bende de olmuştu. ürtikermiş. yani basit alerji. doktor ilaç vermişti ama ben kullanmadım. 2 günde geçti kendiliğinden. kaşımamaya çalış. çok daralırsan ılık suyla duş al ama kese yapma. doktor yaraya döner yoksa kızaran yerler demişti

sağol canım dün akşam çıktı durduk yere oram kaşınıyo elimi bi atıyorum orası şişmiş başka yerim kaşınıyo elimi atıyorum şişmiş :d bi bu eksikti be mübarek

izemsevi

sağol nurcum sanada geçmiş olsun canım çok karnım acıktı kızlar ya bugün eve gidince bolca viks sürüp yemek yeyip yatcam hemen