2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

°•.ℓανιηуα.•°

AYTENCİM YOK DAHA 5 GÜNÜM VAR. ASLINDA BU GÜN AYRILSAM AYRILICAM DA EVDE ÇOK SIKILIYORUM. BURDA MESELA AZ ÖNCE ÖĞRENCİLERİM SON 5 GÜNÜM DİYE SEVGİ SELİNE SOKUYOLAR BENİ,ÇİÇEK ÜSTÜNE ÇİÇEK  :k06:

KIZLAR BENİM BU BAKIM ÜRÜNLERİNİ ALDIĞIM YERDEKİ BAYAN (UZMANDI) SEBAMEDİN ÇOK İLERİ SAFHALARDA MESELA ÇOK PİŞİK OLDUĞUNDA KULLANILMASI GEREKTİĞİNİ SÖYLEDİ. BEBEĞİN TAZECİK CİLDİNİ BU KADAR TESİRLİ KREMLERLE İLK ETAPTA MAHVETMEYİN DEDİ. BUBCHEN ÖNERDİ. TAMAMEN BİTKİSEL. BEN DE ONU ALDIM.  8)

Aytii

Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 23 Mayıs , 2011, 10:06:21
AYTENCİM YOK DAHA 5 GÜNÜM VAR. ASLINDA BU GÜN AYRILSAM AYRILICAM DA EVDE ÇOK SIKILIYORUM. BURDA MESELA AZ ÖNCE ÖĞRENCİLERİM SON 5 GÜNÜM DİYE SEVGİ SELİNE SOKUYOLAR BENİ,ÇİÇEK ÜSTÜNE ÇİÇEK  :k06:

KIZLAR BENİM BU BAKIM ÜRÜNLERİNİ ALDIĞIM YERDEKİ BAYAN (UZMANDI) SEBAMEDİN ÇOK İLERİ SAFHALARDA MESELA ÇOK PİŞİK OLDUĞUNDA KULLANILMASI GEREKTİĞİNİ SÖYLEDİ. BEBEĞİN TAZECİK CİLDİNİ BU KADAR TESİRLİ KREMLERLE İLK ETAPTA MAHVETMEYİN DEDİ. BUBCHEN ÖNERDİ. TAMAMEN BİTKİSEL. BEN DE ONU ALDIM.  8)

yoğun istek üzerine duruyosun yani iş yerinde  :k06: :k06:

bende Bubshen midir nedir onunda iyi olduğunu duydum. zaten alman markaları genelde iyidir  ::)

°•.ℓανιηуα.•°

:k06: :k06: :k06: YOK KIIIZ EVDE CANIM SIKILIYO.TEK OLMASAM KALIRIM DA TEK OLUNCA EV BUNLATIYO. BAZEN DİYORUM İYİ Kİ ÇALIŞIYORUM. EV HAYATI BANA GÖRE DEĞİL  :ehi:

Aytii

Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 23 Mayıs , 2011, 10:10:54
:k06: :k06: :k06: YOK KIIIZ EVDE CANIM SIKILIYO.TEK OLMASAM KALIRIM DA TEK OLUNCA EV BUNLATIYO. BAZEN DİYORUM İYİ Kİ ÇALIŞIYORUM. EV HAYATI BANA GÖRE DEĞİL  :ehi:

vallahi ben evde sıkılmaya razıyım yeterki gidiyim burdan  :ehi:

izemsevi

ozaman kızlar ben bübcheninkini alıyorum bugün kesin olarak 60tlydi fiyatı set olarak ne dersiniz bende inşallah 13 temmuzda izne ayrılcam.

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: izemsevi - 23 Mayıs , 2011, 10:14:22
ozaman kızlar ben bübcheninkini alıyorum bugün kesin olarak 60tlydi fiyatı set olarak ne dersiniz bende inşallah 13 temmuzda izne ayrılcam.
AL AL SEVALCİM. HERKES ONU ÖNERİYO. Bİ DE AYTENİN DEDİĞİ GİBİ ALMANLAR İYİ YAPIYO BU İŞİ. YALNIZ DİKKAT ET,BEN ÇANTALI SETİNİ 50 TL YE ALDIM.  :icon_scratch:

Aytii

setlerin fiyatları satış noktalarına göre değişiyo

izemsevi

ozaman öznur benim devamlı alış veriş yaptığım yer var ordan 50ye alırım bende çantası varbirde içinde neler vardı ben baktım ama unuttum mesela pudra bir işe yaramıyormuş yasaklanmış acaba ayrı almak dahamı mantıklı sen içinde canım neler var söylersen

Aytii

°•.ℓανιηуα.•°

sevalcim evet benimkinde de pudra yok. bi de eğer tanıdık yerse indirim yaparlar kesin. baan 55 ten düştüler 50 ye. benim sette işte şampuan,yağı,sütü,pişik önleyici kremi ne bileyim bişiy daha vardı ama hatırlayamadım  :icon_scratch: ıslak mendili ve alt açmak için uyduruk bişiy vardı.

kızlar özellikle pudranın kız bebeklerde daha zararlı olduğunu duydum. ben alıcam. çünkü çok tatlı bi koku da verio bebeğe  :k06:

Aytii

ben dalinin pudrasından aldım kendime bile kullanıyodum bi zamanlar  :laughing7:

izemsevi

valla ayten içindeki bir maddeden dolayı yasaklanmış hatta söylemişlerdi ama unuttum evet alt açması çok uyduruk birşey bende gördüm zaten ben çantasını kullanmam oda çok iyi birşey değil oyüzden ayrı alsam en mantıklısı sanırım kızlar hapşurmak bebğe zarar vermez değilmi

izemsevi

öznur içinde şampuan+pişik kremi+bebek yağı+nem.süt+banyo köpüğü varmış

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: izemsevi - 23 Mayıs , 2011, 10:34:09
valla ayten içindeki bir maddeden dolayı yasaklanmış hatta söylemişlerdi ama unuttum evet alt açması çok uyduruk birşey bende gördüm zaten ben çantasını kullanmam oda çok iyi birşey değil oyüzden ayrı alsam en mantıklısı sanırım kızlar hapşurmak bebğe zarar vermez değilmi

sevalcim evet haklısın çantası alt açması çok uyduruk ama biz hesapladık,içindeki ürünleri ayrı ayrı alsak daha pahalı tutuyodu. sen yine de hesaplat istersen canım. hatta izmirde bi yerde 90 tl tutmuştu.  :-ooo

izemsevi

maşallah yani 90tl öznur girp oldum ben ara ara hapşuruyorum bir sıkıntı olmaz değilmi :dontknow: