2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

FeHi

Ayten Bebeğin çamaşırlarını yıkamak için senin dediğin deterjandan buldum (Hacı şakir granüllü) ama elde yıkananı onların makinada yıkananı var dimi gerçi ordaki market elemanına sordum o bu deterjanların matiği yok dedi ama, bi sana sorayım dedim  :icon_scratch:
Seval bebek bakım ürünlerine gelince tek bi markanın ürünlerini al, mesela ben dalinin ürünlerini alcam şimdilik sabunu ve şampuanı var devamını da dalinden tamamlıcam yine..

Aytii

Alıntı yapılan: izemsevi - 23 Mayıs , 2011, 09:46:41
ayten sezeryanda vücut doğuma hazırlamadığı için ilk 4-5 gün süt gelmiyor canım ama normal doğumda gelmemsi çok enderdir ama sezeryanda genel olarak gelmiyor
bilmem benim çok arkadaşım sezeryan olup o günü sütü geldiği oldu bazılarıda normal olduğu halde gelmedi 2 3 gün sütleri

izemsevi

http://www.bebefix.com/x_bebedor-bebe-dor-gogus-pedi-60-20-80-adet-hediyeli-yeni-dogan-islak-havlu-hediyeli-_36016.php?k_id=1674&kn=Anne+Bak%FDm%FD+

kızlar dediğim gögüs pedi seti bu

Aytii

Alıntı yapılan: FeHi - 23 Mayıs , 2011, 09:47:31
Ayten Bebeğin çamaşırlarını yıkamak için senin dediğin deterjandan buldum (Hacı şakir granüllü) ama elde yıkananı onların makinada yıkananı var dimi gerçi ordaki market elemanına sordum o bu deterjanların matiği yok dedi ama, bi sana sorayım dedim  :icon_scratch:
Seval bebek bakım ürünlerine gelince tek bi markanın ürünlerini al, mesela ben dalinin ürünlerini alcam şimdilik sabunu ve şampuanı var devamını da dalinden tamamlıcam yine..

canım ben normal Hacı Şakir sabununuda rendeledim onla yıkadım kıyafetlerini bir sorun olmadı. açıkçası granülüde denemedim daha hiç makinada belki doğrudur elde yıkanıyodur. hani sıcak suyun içine koyup kıyafetleri öyle bekletiyosun ya o tarzda. çünkü ben ablamdan biliyorum oda ondan alıyodu ve leğenlere su koyup kıyafetleri öyle suyun içinde bıraktıktan sonra yıkardı elde durulayıp asardı

izemsevi

fehi bir arkadaşım druna sormıuş dalini önermiyorum kesinlikle diye söylemiş bende oyüzden almaktan vazgeçtim sonra sebamede çok iyi diyorlar burda birkaç kişi niveayı çok beğendiklerini söylediler birde bübchen diye bitki özlü bir marka var buda çok iyimiş kararsız kaldım yani

FeHi

Hmm anladım canım elde yıkıcaz ozaman minnak minnak kıyafetlerini :binkybaby: :k06:

izemsevi

ben birdahaki haftasonu yıkıycam bende makina için granürlü olanı alcaktım makinayı tıkıyormuş diye duydum ondan sonra dalinin yumuşatıcı ve deterjanını aldım bayada güzel kokuyor makinada beyazlar renkliler ayırıp kısa program var benim 15dklık ondan 30derecede yıkıycam

Aytii

Alıntı yapılan: FeHi - 23 Mayıs , 2011, 09:51:50
Hmm anladım canım elde yıkıcaz ozaman minnak minnak kıyafetlerini :binkybaby: :k06:

zaten onların kıyafetinden ne olcak kız  :k06: minik minik hemen suya koy durula as  :D

Aytii

Hilal bide dalinin sıvı deterjan olanı var. bana numune olarak verilmişti bikaçtane ben onlarlada yıkadım makinada. dalinin yumuşatıcısınıda aldım. ama daha alıcam bi tane yetmez sonrasındada alışverişe gitmek istemiyorum öncesinde alabildiklerimi alayım diyorum  :occasion5:

FeHi

Alıntı yapılan: izemsevi - 23 Mayıs , 2011, 09:51:31
fehi bir arkadaşım druna sormıuş dalini önermiyorum kesinlikle diye söylemiş bende oyüzden almaktan vazgeçtim sonra sebamede çok iyi diyorlar burda birkaç kişi niveayı çok beğendiklerini söylediler birde bübchen diye bitki özlü bir marka var buda çok iyimiş kararsız kaldım yani
Ciddimisin, bana da hep Dalini önerdiler diye onun ürünlerini aldım  :honk:

Aytii

Alıntı yapılan: FeHi - 23 Mayıs , 2011, 09:55:31
Alıntı yapılan: izemsevi - 23 Mayıs , 2011, 09:51:31
Ciddimisin, bana da hep Dalini önerdiler diye onun ürünlerini aldım  :honk:

herkesin dediğine kulak asmayın ya. bence dalin iyi bir ürün. benim ablalarım kullandı arkadaşlarım var onlarda kullandı gayet memnunlar. bende hep dalin aldım. ama tabi yeni doğanlar için sebamedin şampuanını kullanabilirsiniz 1 2 ay bebek kendini toplayana kadar  :icon_thumright:

FeHi

Ayten ozaman ikisindende alayım hem Dalinin yumuşatıcısını sıvı deterjanını hemde hacı şakirin granüllüsünden

FeHi

Ayten doğru diosn eğer kötü olsaydı Yıllardır Reklamı olmazdı dimi

Aytii

Alıntı yapılan: FeHi - 23 Mayıs , 2011, 09:58:39
Ayten ozaman ikisindende alayım hem Dalinin yumuşatıcısını sıvı deterjanını hemde hacı şakirin granüllüsünden

evet canım. ama şampuan konusunda tereddütün olmasın. dalin çok iyidir. ben Jhonsons'u sevmiyorum mesela. sebamedin bebek için olanını alcam bende ilk 2 ay için

Aytii

Alıntı yapılan: FeHi - 23 Mayıs , 2011, 10:00:32
Ayten doğru diosn eğer kötü olsaydı Yıllardır Reklamı olmazdı dimi

yani şimdiye kadar zararı çıkardı ortaya. ki kaç kişi çevremde kullanıyo ve hep methediyolar. zaten öyle ucuzda bişey değil