2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

izemsevi

tşkler ayten ıhlamur bitki çayıya bir sıkıntı olmaz demi hilalim fıstığım sağol kızlar alıyorum alıyorum hala eksik var ya sanki hiç tamamlayamayacak gibiyim benim özellikle çok eksiğim var kızlar minişimin 4d esnemesini gördüm bir esniyor gözünü yavrum uykudan açamıyor ağız sonuna kadar açık yerim onun ağzını ben :nazar: :k06:

muhribe

Aytii

günaydın Hilal hoşgeldin  :opucuk:

kız Seval ne alıyosun okadar merak ettim  :icon_scratch: benim okadar alacak şeyim olmadı  :dontknow:

Aytii

günaydın Muhriş sende hoşgeldin  :opucuk:

Seval ıhlamurun zararı yok ama tabi abartma ;) ben öyle kurtulmuştum gribimden bu kış

muhribe

kızlar toplantıya gidip geliyorum. bi yere ayrılmayın   :opucuk:

°•.ℓανιηуα.•°

GÜNAYDIN HİLAL,AYTEN,MUHRİBE,SEVAL..................  :opucuk:

KIZLAR İŞ YERİMDE SON 5 GÜNÜM  :occasion14:

Aytii

Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 23 Mayıs , 2011, 09:39:14
GÜNAYDIN HİLAL,AYTEN,MUHRİBE,SEVAL..................  :opucuk:

KIZLAR İŞ YERİMDE SON 5 GÜNÜM  :occasion14:

günaydın  :opucuk:

kız senin geçen Cuma son değilmiydi  ???

FeHi

SEval Bitmio ki sanki gelin çeyizi hazırlıyoz,hatunun artık eşyalrını koycak yer bulamıyorum bideeeee daha çok eksiği var
Fırsat gelmedi ki miniğimden kendime bişi almama, sadece atlet ve çamaşır alabildim, daha pijamalar gecelikler orta da yok
Gerçi kaynanayı bekliom bakalım o almışmı??

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 23 Mayıs , 2011, 09:36:26
günaydın Muhriş sende hoşgeldin  :opucuk:

Seval ıhlamurun zararı yok ama tabi abartma ;) ben öyle kurtulmuştum gribimden bu kış

HAKKATEN YA SEVAL BEN DE MERAK ETTİM NE ALIYOSUN  O KADAR  :dontknow:  ASLINDA SIĞDIRABİLSEN Bİ LİSTE YAP,ELİNDE OLSUN,HEPSİ 2 GÜNDE DE ALINIR

izemsevi

ne biliyim ayten kıyafet olarak artık almıyorum ama şimdide bakım ürünü temizlik ürünü tarzı şeyler alıyorum mesela hala bakım setimiz yok ne alacağımada karar veremedim setmi alsam ayrı ayrımı alsam bilemedim bugün kundak battaniyesini felan alcam gögüs pompası chiconun gördüm biberonlu 42tlydi ama karrasız kaldım ya ihtiyaç olmazsa aslında chiconun çok iyi kızlar inceledimde direk biberona sağıyor sezeryan olunca sütün hemen gelmiyormuş kendime daha bir tane pijama ve gögüs pedi dışında bir şey almadım bu arada kızlar huggiesin migrosta 3lü organik ıslak mendili var 8,5 tl çok uygun ve kalitekli stok yapmak laızm bende gördüm bugün alcam.

FeHi

Aytii

Alıntı yapılan: izemsevi - 23 Mayıs , 2011, 09:41:39
ne biliyim ayten kıyafet olarak artık almıyorum ama şimdide bakım ürünü temizlik ürünü tarzı şeyler alıyorum mesela hala bakım setimiz yok ne alacağımada karar veremedim setmi alsam ayrı ayrımı alsam bilemedim bugün kundak battaniyesini felan alcam gögüs pompası chiconun gördüm biberonlu 42tlydi ama karrasız kaldım ya ihtiyaç olmazsa aslında chiconun çok iyi kızlar inceledimde direk biberona sağıyor sezeryan olunca sütün hemen gelmiyormuş kendime daha bir tane pijama ve gögüs pedi dışında bir şey almadım bu arada kızlar huggiesin migrosta 3lü organik ıslak mendili var 8,5 tl çok uygun ve kalitekli stok yapmak laızm bende gördüm bugün alcam.

sütün doğum şekliyle ilgisi yokki. bazıları normal doğumda bile sütü gelmiyomuş. ama bende alcam o pompadan. Cuma günü ablam bana aldıklarını getirecek  :muzz: ben oyüzden kıyafet felan almadım fazla.  :aferin:

izemsevi

öznur ve muhribe sizede günaydın gögüs pedini çok alın en çok ihtiyaç duyulan şeyler arasındaymış ben en uygun bebedorda buldum 40lısı8.5 tıl bide şimdi netten alacaklarım var orda buldum verdim sipariş yine bebedorun 2tane 40lı gögüs pedi birde ıslak yenidoğan pamuk 14tl gayet uygun ilk doğduğunda dr bana ıslak mendil kullanma sakın pamuk kullan tahriş olur ciltleri çok hassas dedi sizinde aklınızda bulunsun.

izemsevi

ayten sezeryanda vücut doğuma hazırlamadığı için ilk 4-5 gün süt gelmiyor canım ama normal doğumda gelmemsi çok enderdir ama sezeryanda genel olarak gelmiyor

Aytii

ıslak mendil zararlı evet. ben su kaynatıp soğutucam pamukla silcem oğlumun totoşunu  :love9: