2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

FeHi

muhribe

öyle canım, idare ediyorum şimdilil. doğumdan sonra bakıcaz bi çaresine inş.
FeHi hoşgeldin canım

FeHi

°•.ℓανιηуα.•°

hoşgeldin hilalcim :) hilal bize ne kadar az kaldı değil mi  :y25:

FeHi

Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 22 Mayıs , 2011, 13:12:39
Hoşbuldum Öznurcum evet canım ya çok az kaldı, rüyamda hergün doğum yapıorum, ryh halim çoktan hazırda doğuma niyeyse ben daha kendimi doğuma hazır hissetmiyorum Öznur ya :( Birde dün senin dün yazdığını okuyunca iyice ürktüm  :icon_pale:

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: FeHi - 22 Mayıs , 2011, 13:33:46
Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 22 Mayıs , 2011, 13:12:39
Hoşbuldum Öznurcum evet canım ya çok az kaldı, rüyamda hergün doğum yapıorum, ryh halim çoktan hazırda doğuma niyeyse ben daha kendimi doğuma hazır hissetmiyorum Öznur ya :( Birde dün senin dün yazdığını okuyunca iyice ürktüm  :icon_pale:

aslında onu yazdıktan sonra pişman oldum ben biraz patavatsızımdır :k06:  boş ver canım ya... o kadar düşünme. yani ben kendi adıma düşünmicem.

FeHi

Yok canım ya Estağfurllah olurmu öyle şey..
Bende düşünmicem diorum ama kendimi kandırıyorum, Allah güç kuvvet versin canım bizlere..

izemsevi

slm kızlar günaydın canlar cumartesi gittik inatçı kızım yüzünü bir türlü göstermedi yapışmış plesentaya :k06: dr amcası uğraştı salladı yok sonra siz biraz tatlı birşeyler yeyip yarım saat sonra gelin ddi yedim gittim ama fıstık kızım çok az döndü yüzünü maşallah çok hareketli bir bebk ama size yüzünü net göstermemkte kararlı dedi dr amcası ama olsun azda olsun gördük sanırım bizden yüz görümlüğü istedi  :ehi: allaha şükür her şey yolunda bu haftalarda dönmesi lazım yoksa 31.haftada iyice kilo aldığı için dönmesi zor olur dedi sanırım bugün şu sıralarda minik kuzum döndü hissettim yani :nazar: nazlı meleğim yerim onun totişini alışveriş yaptık puset aldık işte baya bir eksiğini aldık ama daha alacağımız şeyler var bu arada grip oldum  :sad1:

Aytii

günaydın Seval

çok geçmiş olsun bu havada grip  :sad1:

kızınada maşallah  :nazar: :nazar: :nazar:

izemsevi

valla bu havada grip oldum ama havalarda ayten bir iyi bir kötü çok dikkat etmem rağmen

Aytii

zaten bu havalar çok aldandırıcı  :-\

izemsevi

portakal,kivi yiyorum bol su içiyorum inşallah geçer bir an önce başka neler yapsamki çopk ağır değilim ama olsun ağırlaşmadan atlatıyım

Aytii

ıhlamur iç ılık iç ama sıcak olmasın çok içinede karanfil at bide bal karıştır öyle iç o çok iyi geliyo  :icon_thumright:

FeHi

Günaydın Ayten :opucuk:
Günaydın Seval, Çok geçmiş olsun, Kızınada MaşALLAH :nazar: :opucuk:

FeHi