2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

güneşş

günaydın kızlar kimsecikler yokmu.. :director:  çok mutluyum kızlar yeğenim doğum yaptı ..minik bir prensesimiz oldu ..o kadar güzel ki ufacık yüzü ağzı burnu 3.800 gr doğdu maşallah  :nazar: ..aramızda iki hafta var..ama prenses biraz erken geldi ..ama çok şükür annemizde bebişimizde çook iyiii.. :hello2: :hello2: :muzz: :muzz: :muzz: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: ilk bebeğini kaybetmişti yeğenim doğdu sekiz gün yaşadı ve öldü bu onun ikinci mucizesi erken gelince korktuk yine aynı şeyleri yaşar diye ama çokk şükür rabbime sağlıklı meleğimiz  :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :wav: :wav: :wav: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :wav: :wav: :wav:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 21 Mayıs , 2011, 16:14:06
selam kızlar. bu gün burası ne kadar tenha  :-[

dün hastaneye gittik yine,kan ve idrar verdim .çok şüükür iyi çıktı. hatta kan değerim 13.1 çıktı  ;D

yalnız doktorumla görüşebilmek için ameliyathanenin önünde bekledim. kızlar kesinlikle sezeryan çok kötü. çıkan kadınların suratları canavar gibiydi. çok korktum. keşke hiç görmeseydim. gittim doğumhaneyi de gördüm. her şey çok ürkütücüydü. normal yapsan bi dert sezeryan yapsan bi dert anlicağınız. ama yine de normal daha iyi gibime geldi  :-[

Selam canım, kan değerlerinin iyi çıkmasına çok sevindim umarım böyle devam eder. Ayrıca Allah doğum zamanımız gelince yardımcımız olur merak etme kafana çok takma yoksa senin için daha kötü olur. Hakkımızda hayırlısı olsun diyelim ve sağlıkla kavuşalım yavrularımıza  :amin:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: güneşş - 22 Mayıs , 2011, 11:09:27
günaydın kızlar kimsecikler yokmu.. :director:  çok mutluyum kızlar yeğenim doğum yaptı ..minik bir prensesimiz oldu ..o kadar güzel ki ufacık yüzü ağzı burnu 3.800 gr doğdu maşallah  :nazar: ..aramızda iki hafta var..ama prenses biraz erken geldi ..ama çok şükür annemizde bebişimizde çook iyiii.. :hello2: :hello2: :muzz: :muzz: :muzz: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: ilk bebeğini kaybetmişti yeğenim doğdu sekiz gün yaşadı ve öldü bu onun ikinci mucizesi erken gelince korktuk yine aynı şeyleri yaşar diye ama çokk şükür rabbime sağlıklı meleğimiz  :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :wav: :wav: :wav: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :wav: :wav: :wav:

Günaydın canım senin adına çok sevindim, Rabbim yiğeninin bu bebeğini sağlıkla büyütmesini nasip etsin. Maşallah erken gelmesine rağmen kilosu falan gayet iyi, darısı bizlere hayırlısı ile inş.  :amin:

°•.ℓανιηуα.•°

çok saol gizemcim.... :opucuk: Rabbime sığınmaktan başka çaremiz yok. o bizim hakkımızda en hayırlısını belirlemiştir. bize de ona uymak düşecek...

güneşçim gözünüz aydın canım ne kadar güzel yaaaa. Allah analı babalı büyütsün inşallah  :love3:

muhribe

°•.ℓανιηуα.•°

biz iyiyiz muhribecim sen nasılsın  :opucuk:

güneşş

teşekkürler arakadaşlar..çok şükür meleğimiz gayet iyi..kilosuna bizde şaşırdık çünkü ultroson ölçümlerinden farklı çıktı..görünürde minnacık bişey ama kilosu iyi maşallah.. :nazar:

muhribe

sağol canım ben de iyiyim. dün oğluşumun kıyafetlerini ütüledim, sabah da evden çıkmadan doya doya kokladım  :love9: :love9:

güneşş

Alıntı yapılan: muhribe - 22 Mayıs , 2011, 12:18:36
nasılsınız arkadaşlar?

iyiyiz canım sen nasılsınn bebişşş nasıll  :love7:

Shadowqueen

muhribe

tşk kızlar iyiyim ama maalesef pazar günleri çalışmak zorunda olmak çok canımı sıkıyor  :BangHead:

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: muhribe - 22 Mayıs , 2011, 12:22:16
sağol canım ben de iyiyim. dün oğluşumun kıyafetlerini ütüledim, sabah da evden çıkmadan doya doya kokladım  :love9: :love9:

ayyyy yirim ben onun minik kıyafetlerini :k06: ben de sıkıldıkça çıkarıp öpüyorum kokluyorum.  :k06: bu sevgi ile kaafayı sıyırmazsam iyi  :tongue3:

maşallah güneşçim tosuncuğa... sağlıklı olsunlar da kilo mühim değil  ;)

Shadowqueen

Alıntı yapılan: muhribe - 22 Mayıs , 2011, 12:25:50
tşk kızlar iyiyim ama maalesef pazar günleri çalışmak zorunda olmak çok canımı sıkıyor  :BangHead:

Neden pazar günleri çalışıyorsun canım?Mesleğin ne ki?

muhribe

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 22 Mayıs , 2011, 12:28:24

canım ben tercümanım. özel şirkette çalışıyorum. sadece cumartesileri tatil yapıyorum :(

Shadowqueen

Alıntı yapılan: muhribe - 22 Mayıs , 2011, 12:37:00
Alıntı yapılan: Shadowqueen - 22 Mayıs , 2011, 12:28:24

canım ben tercümanım. özel şirkette çalışıyorum. sadece cumartesileri tatil yapıyorum :(

Anladım canım Allah kolaylık versin eminim çok zordur  ???