2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

FeHi

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 20 Mayıs , 2011, 17:13:00
Alıntı yapılan: FeHi - 20 Mayıs , 2011, 17:12:07
MaşALLAH pisicik eline sağlık
Ayten tşk ederm canım kıs varya eşim bugün bayram edicek adam havada kuruyo ne zamandır yemek yapamıyom zaten sabahları kahvaltısız gidio birden çöktü zayıfladı kuşum

bende hemen hemen her akşam bişeyler yaparım illaki

ama bu akşam hiç istemiyo canım

oyüzden menemen yaptırcam eşime  :k06: o güzel  yapıyo :)

Aynen bacım benim eşimde süper menemen yapar :laughing7:

FeHi

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

biz akşam yemeğimi yemeye gidiyoruz kızlar erken yıyorum artık yoksa sonra çok agrıyor kaburgalarım,öptüm siziii :opucuk: hayırlı akşamlar :wave:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

amin Hilalim sağol  :opucuk:

dünürüm görüşürüz bizde öpüyoruz sizi  :love9: :opucuk:

FeHi

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 20 Mayıs , 2011, 17:18:12
biz akşam yemeğimi yemeye gidiyoruz kızlar erken yıyorum artık yoksa sonra çok agrıyor kaburgalarım,öptüm siziii :opucuk: hayırlı akşamlar :wave:
Güle Güle canım Afiyet olsun
Benimki de birazdan gelir

Aytii

bende çıkıyorum Hilal görüşürüz sende prensesine ve kendine çok iyi bak  :opucuk:

FeHi

Aytencim Görüşürüz canım kendine çok iyi bak öptüm miniğini ve seni :opucuk:

burcu MELEK

bugün kimsecikler yok burada galiba.. bugün itibariyle safak 30  :muzz: :muzz: :muzz:

Aytii

Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

iyiyim canım çok şükür yine psikolojik açıdan kötü hissediyorum bugün adet döngüm ondan sanırım içim sıkılıyorr çok feciii ,zaten tansiyonumda düşük herhalde bir tuhafım böylee halsizlik var iyi hissetmiyorum kendimi :-\sen nasılsın?

Aytii

canim ya takma kafana okadar. biliyosun nekadar taksakta o an gelecek ve yasayacagiz :) eminim güzel geçecek sonrasindada aman neden bukadar paniklemisim dicez  :k06: bende bazen takiliyorum böyle düsüncelere sonra amaaaaannn pirt diyorum :D bende bugün temizlik yaptim evde bi güzel ancak oturdum kahvaltimi yaptim  :laughing7: simdide mutfagin yerleri kalmisti orayi silicem

bende hergün evdeyim zaten doğru düzgün birşey yapamıyorum onada sinir oluyorum soluk soluğa kalıyorum hemen eşim yapıyor sağolsun ,bilmiyorum ayten 37ye düştük bugün işte haklısın aslında korkak biri değilimdir ama bu duygu ya ne bileyim işte yaa daha küvet falan almadım,acaba kendi çantamda eksiklerim varmı dıye düşünüyorum bi,r yandan ,duygu karmaşası yaşadıklarım sanırım  :sad1:

Aytii

ya canim ben geçen gün bir yerde okudum bazi kadinlar intihari bile düsünüyomus dogum yaklastikça  :k06: :k06: yuh dedim :D ya bu Rabbimin bize verdigi bir armagan oyüzden bence hep iyi düsünmek lazim ki güzel olsun hersey ;) zaten dogum biraz piskolojikmis. ne kadar kötü düsünürsen okadar kötü geçermis  :-\ çok sükür ben hep iyi düsünüyorum 67 gün sonra minukuma kavusçam diye göbekler atiyorum  :occasion14: :occasion14: