2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

ozaman kapanmış olabilir  :-\

ben iş yerinde hergün açıyorum iştekilerle lazım oluyo çünkü evrak felan gönderirken çok pratik

bide evde arada açtığım oluyo

izemsevi

cankuşlar yarın saat 10.45te 4d ultrasonum var akşam yazarım olmazsa pazartesi yazarım eşimi bekliyorum gelsin çıkıcam öptüm hepinizi ve minişleri.

Aytii

tmm sana iyi keyifler Seval  :opucuk: görüşürüz  :wave:

FeHi

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 20 Mayıs , 2011, 16:43:30
hilalcim ne yemeği yapıyorsun kız?aklımda olsunda yaparım yarın öbür gün :opucuk:
Patlıcan bastırma, pilav, yayla çorbası, sütlaç yapcaktım ama halim kalmadı bunu yaptığıma şükrediyom... 

FeHi

Alıntı yapılan: izemsevi - 20 Mayıs , 2011, 16:59:22
cankuşlar yarın saat 10.45te 4d ultrasonum var akşam yazarım olmazsa pazartesi yazarım eşimi bekliyorum gelsin çıkıcam öptüm hepinizi ve minişleri.
Güle Güle selametle cankuş

Aytii

ben okurken bile yoruldum Hilal  :k06: maşallah :D

FeHi

20 Mayıs , 2011, 17:05:37 #8766 Son düzenlenme: 20 Mayıs , 2011, 17:07:48 FeHi
Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 20 Mayıs , 2011, 16:51:29
evdeyken fazla giremem ama doğum izni bitince iş yerime dönersem yine böyle olur  :laughing7:
Bende giremem pek kaynana yanımda olcağı için takiiiii o nezaman giderse soluğu burda alırım kesin..

Aytii

aynen Hilal benimde ev kalabalık olacak  :-\ oyüzden girmem zorrrr

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Alıntı yapılan: izemsevi - 20 Mayıs , 2011, 16:59:22

güle güle sevalcim,görüşürüz hayırlı haberlerini beklıyoruz
bende kıymalı bezelye-şehriye çorbası-pilav-brokoli salatası yaptım:)
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

FeHi

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 20 Mayıs , 2011, 17:06:49
Aynen canım şimdiden onun sıkıntısı beni sardı Valla
AYTENNNNN çarşamba günü kaynanam gelio kıs ben kafayı sıyırcam onun stresinden erken doğurcam heralde :honk:

Aytii

Alıntı yapılan: FeHi - 20 Mayıs , 2011, 17:09:45
Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 20 Mayıs , 2011, 17:06:49
Aynen canım şimdiden onun sıkıntısı beni sardı Valla
AYTENNNNN çarşamba günü kaynanam gelio kıs ben kafayı sıyırcam onun stresinden erken doğurcam heralde :honk:

:ehi: :ehi: okadarmı fena kız kaynanan  ::)

ben çok severim validemi  :love9: hatta yarın akşam oraya gidiyoruz yemeğe

görmesem özlüyorum ben  :'(

FeHi

MaşALLAH pisicik eline sağlık
Ayten tşk ederm canım kıs varya eşim bugün bayram edicek adam havada kuruyo ne zamandır yemek yapamıyom zaten sabahları kahvaltısız gidio birden çöktü zayıfladı kuşum

Aytii

Alıntı yapılan: FeHi - 20 Mayıs , 2011, 17:12:07
MaşALLAH pisicik eline sağlık
Ayten tşk ederm canım kıs varya eşim bugün bayram edicek adam havada kuruyo ne zamandır yemek yapamıyom zaten sabahları kahvaltısız gidio birden çöktü zayıfladı kuşum

bende hemen hemen her akşam bişeyler yaparım illaki

ama bu akşam hiç istemiyo canım

oyüzden menemen yaptırcam eşime  :k06: o güzel  yapıyo :)

FeHi

Yok Canım Fena diil zaten nhatunu pek tanımıyom tanıdığım sürecede pek bişiyini görmedim yalnız evde varlığını düşünmek beni darlatıo
yanında pek rahat diilim zaten ne otura biliom ne kalkabiliom düşünsene o burdayken erken kalkmak zorunda olcam uzanamicam vs vs ufffffffffffffffff içim karardı birden :honk:

Aytii

Alıntı yapılan: FeHi - 20 Mayıs , 2011, 17:15:35
Yok Canım Fena diil zaten nhatunu pek tanımıyom tanıdığım sürecede pek bişiyini görmedim yalnız evde varlığını düşünmek beni darlatıo
yanında pek rahat diilim zaten ne otura biliom ne kalkabiliom düşünsene o burdayken erken kalkmak zorunda olcam uzanamicam vs vs ufffffffffffffffff içim karardı birden :honk:

hmm. yok biz anne kız gibiyizdir  :nazar:

hiç çekinmem ondan oda benden. herşeyimi paylaşırım onunla sağolsun çok anlayışlıdır  :love9: