2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

Alıntı yapılan: FeHi - 20 Mayıs , 2011, 16:37:31
Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 20 Mayıs , 2011, 16:17:10
zaten 37. haftadan sonra yapılan doğum erken doğum olmuyormuş doktorum bana 37.hafatadan sonra her an bekleyecegiz demişti ::)
Ayyyy ben hemen ağda salonuna gideyim yarın..
Yarın yapıcak ne çok işim var ya, doğum çiçeği alcam, hurma alcam, ağdacıya gitcemmm :D
Aytennnn gelmim yanına kıs :ehi: :ehi: :ehi:

gel gel gel güzelim gel gel acımıycak  :k06:

izemsevi

hilalim fısıtığım booşver kız gitme adacıya kırmızı kurdale bağlarız doğumda :k06:

FeHi

FeHi

Alıntı yapılan: izemsevi - 20 Mayıs , 2011, 16:39:08
hilalim fısıtığım booşver kız gitme adacıya kırmızı kurdale bağlarız doğumda :k06:
Süper olur aslında  :ehi: :ehi: :ehi:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

hahahahhahahah :k06: hayırlı kaynana olacaksın desene,bigün sizle muhabbete dalıp bu yemeği yakacagım ya bakalım ne zaman,bende dün hallettim ağda işini ne olur ne olmaz herzaman doktor bakacakmış gibi gelıyor ;D
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

hilalcim ne yemeği yapıyorsun kız?aklımda olsunda yaparım yarın öbür gün :opucuk:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

izemsevi

pisicik ayten şimdi böyle diyor ondan sonra burcunun kayınvalidesi gibi kızın yaptığı hiç bişeyi beğenmezmiş :k06:

Alıntı yapılan: izemsevi - 20 Mayıs , 2011, 16:45:03
pisicik ayten şimdi böyle diyor ondan sonra burcunun kayınvalidesi gibi kızın yaptığı hiç bişeyi beğenmezmiş :k06:

:toothy10: :toothy10: :toothy10: bilmem artık,yaparmı dersin ,aytenden iyi kaynana olur gibi gelıyor bana ,öyle bir his var içimde :k06:

Aytii

ben öyle birisi değilim şekerim  ;)

Aytii

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 20 Mayıs , 2011, 16:46:01

:toothy10: :toothy10: :toothy10: bilmem artık,yaparmı dersin ,aytenden iyi kaynana olur gibi gelıyor bana ,öyle bir his var içimde :k06:

kalp kalbe karşı derler dünürüm bende inan senin için öyle düşünüyorum hep :)

Sevalciğim kıskanma canım  ;D

izemsevi

izemsevi

kızlar bizim temmuzdan sonra bu sayfada kimse kalmayacak gibi içimde bir his var hepimiz doğuruyoz inşallah 40gün ben giremem ondan sonrada allah kerim ne zaman girersem artık ama her halükarde aralıkta kesin girerim. :k06: işe başladığımda

Aytii

evdeyken fazla giremem ama doğum izni bitince iş yerime dönersem yine böyle olur  :laughing7:

Aytii

ayrıca bence bazılarınız özelden msn verebilirsiniz.

tabi isteğe bağlı

benim için bir sakıncası yok

eşim zaten bu foruma girdiğimi biliyo

izemsevi

benim msn var ama ben hiç girmiyorum nedendir bilmem belki bir yıldır girmiyorum  :k06: