2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

izemsevi

kızlar hurmayı 37.haftadan sonra yemelisiniz öncesinde erken doğumu tetikliyor ama son haftalarda özellikle normal doğum yapacaklar için söylüyorum çok yardımcı oluyormuş

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

kızlar ben çıkıyuorum hepiniz a.e.o by  :wave: :wave: :opucuk:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

FeHi

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 20 Mayıs , 2011, 16:08:53
bilmiyorum canım ki ayten son hafta dedi ama son hafta geç olmazmı ya doğurursam ozamana kadar hurma yiyemeyecegim  :k06:
Doğru ben onu şimdiden tedarik edeyim yemeye başlayım
Herşey Kolay doğum için tiliiii tiliii tiliiii :muzz: :muzz: :muzz:

izemsevi

ayten bu gidişle hepiniizn sezeryan yapacaksınız bende normal doğurcam sanırım. :k06:

FeHi

Aytii

FeHi

Alıntı yapılan: izemsevi - 20 Mayıs , 2011, 16:13:26
ayten bu gidişle hepiniizn sezeryan yapacaksınız bende normal doğurcam sanırım. :k06:
:D :D :D

FeHi

Bakın şimdi ev telefonum çalıyor benim oraya gitmem 5 dk sürcek törenle yürüdüğüm için  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

zaten 37. haftadan sonra yapılan doğum erken doğum olmuyormuş doktorum bana 37.hafatadan sonra her an bekleyecegiz demişti ::)
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

Alıntı yapılan: FeHi - 20 Mayıs , 2011, 16:16:39
Bakın şimdi ev telefonum çalıyor benim oraya gitmem 5 dk sürcek törenle yürüdüğüm için  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

yuvarlansana yürüme  :ehi:

izemsevi

hey nerelerdesiniz tonton göbüşlüler :k06:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

arada mutfaga gidip gelıyorum yemek ateşte ona bakıyorum:)
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 20 Mayıs , 2011, 16:34:39
arada mutfaga gidip gelıyorum yemek ateşte ona bakıyorum:)

yorma gelinimi fazla

ilerde ben yapçam yemeklerini  :k06:

izemsevi

ABD'de aşırı dinci Protestan bir grup, İncil'in ayetlerine dayanarak yaptıkları karmaşık bir matematiksel hesaba göre, 21 Mayıs 2011 tarihinde kıyametin kopacağına inanıyor.
Hz. İsa 1 Nisan 33 Cuma günü çarmıha gerildi. Dünya'nın, Güneş etrafında tam bir dönüş yapma süresi 365.2422 gün. Sonuç olarak, 1 Nisan 2011, Hz. İsa'nın tam olarak 722 bin 449.07 gün önce çarmıha gerildiği tarihi temsil ediyor. Bu tarihe 51 gün eklerseniz, bu da 1 Mayıs'a denk geliyor. Bu da toplamda 722 bin 500.07 güne eşit
Camping'e göre, "5" günahlardan arınmayı, "10" mükemmelliği ve "17"de cenneti temsil ediyor. Bu rakamların çarpımlarının karesi 722 bin 500 sonucunu veriyor. İşte bu nedenle, kıyamet 21 Mayıs 2011 günü kopacak

FeHi

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 20 Mayıs , 2011, 16:17:10
zaten 37. haftadan sonra yapılan doğum erken doğum olmuyormuş doktorum bana 37.hafatadan sonra her an bekleyecegiz demişti ::)
Ayyyy ben hemen ağda salonuna gideyim yarın..
Yarın yapıcak ne çok işim var ya, doğum çiçeği alcam, hurma alcam, ağdacıya gitcemmm :D
Aytennnn gelmim yanına kıs :ehi: :ehi: :ehi: