2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

FeHi

Kevser 3-4 hafta sonra hissdetmeye başlarsın çünkü ilk gebelikler de 21-22 haftayı buluyomuş tekmişlerini hissetmek

banu_fth

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 20 Mayıs , 2011, 16:01:14
Alıntı yapılan: FeHi - 20 Mayıs , 2011, 15:58:17
Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 20 Mayıs , 2011, 15:54:50
Alıntı yapılan: FeHi - 20 Mayıs , 2011, 15:53:57
Aynen Ayten Rüya, bende işte gerçekte de öyle olsa keşke diom  :D :D :D

doğum çiçeği alsana  ::)
Aktarlarda bulunur galiba o, peki alınca ne yapmam gerekcek?*

evet bulabilirsin. sancın geldiğinde o çiçeğe birisi sana niyetlenip Ayetel Kursi + Felak + Nas surelerini okusun üflesin çiçeğe sonra bir bardak suya koysun. o suyun içinde çiçek açılıyo rahminde açılırmış yani bebek daha kolay çıkarmış ;)

aaa gerçekmi acaba bu yaa  ??? :icon_scratch:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

bende acep hurma yemeye başlasammı diyorum ama daha erken dimi kızlar :icon_scratch:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

FeHi

Alıntı yapılan: izemsevi - 20 Mayıs , 2011, 16:01:41
canım zayıfsan daha önce hissedersin ben kilomla hamile kaldığım için net hissetmem biraz daha geç oldu çünkü göbüşteki yağ tabakası ne kadar çoksa bebeği okadar geç hissediyorsun dr öyle demişti. aytenim iyice açılırda sarp sınır kapısı gibi bir daha hiç kapanmazsa kız ne olcak halimiz.
Kız yeter gülmekten ağrılar girdi karnımaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Aytii

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 20 Mayıs , 2011, 16:02:57
bende acep hurma yemeye başlasammı diyorum ama daha erken dimi kızlar :icon_scratch:

canım son haftanda yemen lazım

izemsevi

kızlar redbulun reklamı var izledinizmiydi hiç alibab ve kırkharamilerle ilgili olan redbul reklamı redbul içip AÇIL SUSAM AÇIL DERMİŞİZ ODA AÇILIRMIŞ kapan susam kapan deyip kapatsak ne iyi olur değilmi. :k06:

FeHi

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 20 Mayıs , 2011, 16:02:57
Saol Aytenim yarın eşimle aktarlar'dan gidip alyım
Pisicik canım ben şimdiden yemeye başlasam erken olur mu benim için acaba bari yarın onuda gidip alayım Hurmayı bulabilirim dimi marketlerde..

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: izemsevi - 20 Mayıs , 2011, 16:01:41
canım zayıfsan daha önce hissedersin ben kilomla hamile kaldığım için net hissetmem biraz daha geç oldu çünkü göbüşteki yağ tabakası ne kadar çoksa bebeği okadar geç hissediyorsun dr öyle demişti. aytenim iyice açılırda sarp sınır kapısı gibi bir daha hiç kapanmazsa kız ne olcak halimiz.
canım cok zayıf değilim normalım

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: FeHi - 20 Mayıs , 2011, 16:02:37
Kevser 3-4 hafta sonra hissdetmeye başlarsın çünkü ilk gebelikler de 21-22 haftayı buluyomuş tekmişlerini hissetmek
hayırlısı olsun saglıklı olsunda  :amin:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

bilmiyorum canım ki ayten son hafta dedi ama son hafta geç olmazmı ya doğurursam ozamana kadar hurma yiyemeyecegim  :k06:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

FeHi

Amin Kevser Hayırlısı olsun sağlıklı kucağımıza gelsinlerde  :amin: :amin: :amin:

izemsevi

anam kızlar bir baskın yedikki sormayın ak partililer seçim için bizim kurumu geziyorlar banada karanfil verdiler tam doğum çiçeği konuşurken bana çiçek geldi :k06:

Aytii

iyi işte Allahın bir işareti Seval bu sana sen onunla git doğuma  :ehi:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ