2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

izemsevi

valla eylülüm bu benim eksik listem ama tam liste olarak bende yok sen kıyafet al zaten bu benim eksiklerim içinde bir iki alınacak kişisel tercih dışında hep alınacak şeyler.

banu_fth

Alıntı yapılan: izemsevi - 20 Mayıs , 2011, 15:05:39
valla eylülüm bu benim eksik listem ama tam liste olarak bende yok sen kıyafet al zaten bu benim eksiklerim içinde bir iki alınacak kişisel tercih dışında hep alınacak şeyler.

:icon_thumright:  tmm canım w
gerçi 14. haftada öğrensem bile bir ay var daha bakalım .. hayırlısı ..sağlıklı günler diye dua ediyorum hep ya .. Allaha emanet olsunlar  :love9: :amin: :amin: :nazar:

Aytii

off kızlar hemoroidim vardı çoğalmış  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 20 Mayıs , 2011, 15:07:40

:aferin: :aferin:üzülme dünürüm yaa bendede var aynı sorun  :-\ kabızlık=hemoroid kaçınılmaz sonuç yani
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 20 Mayıs , 2011, 15:08:57
Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 20 Mayıs , 2011, 15:07:40

:aferin: :aferin:üzülme dünürüm yaa bendede var aynı sorun  :-\ kabızlık=hemoroid kaçınılmaz sonuç yani
ü

krem felan vermedimi doktorun sana  :icon_scratch: normal doğumla çoğalır bu ya  :'(

izemsevi

kuru şeyler tüketme ayten yapılacak çokta birşey yok artık bundan sonra hep olacak.

FeHi

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 20 Mayıs , 2011, 15:03:40
aynen hilalcim uyku zaten hiç yok,doktorun doğum hakkında bişey söyledimi çatı muayenesi falan yapacakmıymış canım?34+ 4 üm bende haftaya persembe kontrolumuz var
oooo MaşALLAH canım senin de az kalmış normalde çatıya 37.haftadan sonra bakıyolarmış.. Gittiğimde doktorum olmadgndan bakılmadı sanırım bu hafta bakar doktor, hem benim bebiş daha doğum yoluna girmemiş doktor böyle devam edip düzlmezse sezeryana alcaz mecbur dedi, Çarşamba günü doktora gitceğim zaman belli olur sanırım herşey..
Eylül Evet bacım uyukusuzluk mahfediyo ya nevir mevir hiç bişi kalmadı bende..
Allah yardımcımız olsun Bacım
Seval liste için çok saol bacım ben eksiklrm bitti sanıyodum ama varmış daha ..... :(

hayır canım vermedı hemoroidden ziyade yırtılma olmuş bende ,sanırım hamılelıkte ılaç vermıyorlar  :dontknow:zaten zorlanmayınca olmuyor yani kabız olmamak gerekıyor
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

ama ben dün nette okudum krem verilebiliyomuş  ???

izemsevi

ben hamilelikten önce purulotoc diye bir krem ve bir ilaç kullanıyordum kremin tam ismini yazamamış olabilirim ama okunuşu buydu

Alıntı yapılan: FeHi - 20 Mayıs , 2011, 15:11:21
Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 20 Mayıs , 2011, 15:03:40
aynen hilalcim uyku zaten hiç yok,doktorun doğum hakkında bişey söyledimi çatı muayenesi falan yapacakmıymış canım?34+ 4 üm bende haftaya persembe kontrolumuz var
oooo MaşALLAH canım senin de az kalmış normalde çatıya 37.haftadan sonra bakıyolarmış.. Gittiğimde doktorum olmadgndan bakılmadı sanırım bu hafta bakar doktor, hem benim bebiş daha doğum yoluna girmemiş doktor böyle devam edip düzlmezse sezeryana alcaz mecbur dedi, Çarşamba günü doktora gitceğim zaman belli olur sanırım herşey..
Eylül Evet bacım uyukusuzluk mahfediyo ya nevir mevir hiç bişi kalmadı bende..
Allah yardımcımız olsun Bacım
Seval liste için çok saol bacım ben eksiklrm bitti sanıyodum ama varmış daha ..... :(

anlıyorum hilalcim 35 den sonramı 37den sonramı kontroller hafatada bire düşüyor ayy geçmiyor günler bana bu aralar yaaa :honk:

FeHi

Evet canım 37.haftadan sonra kontroller 1 haftaya düşüo :)
Banada varya günler çok çabuk geçio gibime gelio, doğumdan tırstgm için heralde bide ben hazır diilim doğuma ödüm çok kopuo :y25:

tırsma vari duygular bendede başladı hep düşünüyorum normalmi,sezeryanmı olacak falan filan...diyee :sad1:belirsizlik canımı sıkıyor belli olsa ne olacagıda alıştırsam kendımı diyorum

Aytii

Alıntı yapılan: FeHi - 20 Mayıs , 2011, 15:21:00
Banada varya günler çok çabuk geçio gibime gelio, doğumdan tırstgm için heralde bide ben hazır diilim doğuma ödüm çok kopuo :y25:

hangimiz hazırız ki  :k06:

banu_fth

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 20 Mayıs , 2011, 15:26:27
Alıntı yapılan: FeHi - 20 Mayıs , 2011, 15:21:00

hangimiz hazırız ki  :k06:

oovvv   :icon_pale:
:amin: :nazar: