2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

izemsevi

hilal hadi gözün aydın eylülüm evet gerçek resim gibi hatta drlar orda anneye baya benzetiyorlar bile direk.inşallah sende büyüdükçe girersin.

banu_fth

Alıntı yapılan: FeHi - 20 Mayıs , 2011, 14:08:48
Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 20 Mayıs , 2011, 14:02:37
ee nekadar olmuş meleğin hilalcim kilosu boyu,ne gibi testler yaptılar canım?
Canım görünce heyecandan, kilosunu ve boyunu sormayı unuttum doktorunda söylemek aklına gelmedi heralde :laughing7:
çok pardon canım kan- idrar testi verdim sorduğumdada doğuma hazırlık testleri bunlar dedi zaten benim kendi doktorum sezeryandaymış onun yerine veliahtı baktı işin gerçeği bende ona pek fazla bişi sormadım canım

maşşallah ..Allah sağlıkla bir avazda kurtarsın inşallah ..
hepimizi yanısıra  :amin: :amin: :nazar: :nazar: sağlıkla zamanında ..

banu_fth

Alıntı yapılan: izemsevi - 20 Mayıs , 2011, 14:14:19
hilal hadi gözün aydın eylülüm evet gerçek resim gibi hatta drlar orda anneye baya benzetiyorlar bile direk.inşallah sende büyüdükçe girersin.

inşallah  :amin: :nazar: :nazar:

FeHi

TŞK SEval..
Gizem Ankara'ya gelmiş dün görüşcektik ama bazı durumdan dolayı görüşemios ya :-[

FeHi

Tşk Eylül'üm Allah hepimizin yardımcısı olsun İnşALLAH hepimize dua ediyorum kolay sağlıklı doğum olsun diye  :amin: :amin: :amin:

banu_fth

Alıntı yapılan: FeHi - 20 Mayıs , 2011, 14:20:28
Tşk Eylül'üm Allah hepimizin yardımcısı olsun İnşALLAH hepimize dua ediyorum kolay sağlıklı doğum olsun diye  :amin: :amin: :amin:

Allah razı olsun Allah kabul etsin ..  :amin: :amin: :nazar: :nazar:

FeHi

Amin Bitanem Allah hepimizin duasını kabul etsin İnşALLAH :amin:

izemsevi

kızlar yarın kızımn eksiklerini ve benim eksiklerimi tamamlıycaz ben pijama ve gecelik alcam ama sizce kaç beden almalıyım şimdilik7 kilo aldım siz nasıl alıyorsunuz göbek olmayacak ama gögüsler doğumdan sonra dahada büyüyormuş süt dolu olduğu için.bana acil yardım

FeHi

Alıntı yapılan: izemsevi - 20 Mayıs , 2011, 14:30:14
kızlar yarın kızımn eksiklerini ve benim eksiklerimi tamamlıycaz ben pijama ve gecelik alcam ama sizce kaç beden almalıyım şimdilik7 kilo aldım siz nasıl alıyorsunuz göbek olmayacak ama gögüsler doğumdan sonra dahada büyüyormuş süt dolu olduğu için.bana acil yardım
Eksikler bitmio ki Seval, ben 37 haftadır eksikleri bitiremedim ki, beden olayına gelince bende tam tutturamıyorum kafama göre takılıom :laughing7: :ehi:

banu_fth

Alıntı yapılan: izemsevi - 20 Mayıs , 2011, 14:30:14

valla güzel soru..
acaba göbek hemen mi iniyor tamamen yani ?? bebiş çıkınca dümdüz mü oluyor hemen .. sarkmıyormu göbek .. deri hemen sıkılaşıyor mu .. benimde aklıma bunlar geldi ??

izemsevi

fehi biizm canım çok eksiğimiz var beden sen mesela kaç aldın kendine aldıkların için. :dontknow:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

kızlar normalde s beden giyerim ama gecelıklerımı L beden aldım hamıle geceliği olduğu için sanırım okadar çuval gibide değil bol bol ancak denk geldi göbeğime
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

FeHi

Alıntı yapılan: izemsevi - 20 Mayıs , 2011, 14:39:09
fehi biizm canım çok eksiğimiz var beden sen mesela kaç aldın kendine aldıkların için. :dontknow:
Canım Gebelik öncesi Small 36 beden giyiyordum, süytende de 75 kullanıyordum
Şimdi ise L,XL, giyimde..
Sütyeni ise daha almadım doğumdan sonra duruma bakıpta alıcam hem zaten evde idareten 80-85 beden almıştım duruo

izemsevi

http://www.bebefix.com/x_sevi-baby-sevi-bebe-ayakli-kundak-battaniye_33797.php?k_id=1638&kn=Battaniye+%26amp%3B+Kundak+

kızlar yarın kızıma bunu alcam inşallah birde bi battaniye gördüm kendinden gül desenli ama harika birşeydi bayıldım pelüş kendinden gül desenli

izemsevi

ben hamilelik öncesi m-l arası giyiniyordum şimdi xl-xxl daha böyle efil efil oluyor dün bir tane pijama aldım çok hoşuma gitti kırmızı onun xl baktım dar gibi geldi zaten insan hamile olunca sanki herşey dar gelecek gibi geliyor ondan dolayı xxl aldım.