2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

şu an bacakları sol altta benım doktor artık budan tekmeler başkada bir hareket bekleme dedi,sol alt köşede ayakları olunca kafası aşagıda oluyormuş  o nasıl bir duruşsa artık
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

hıh buldum lansnoh göüğs ucu kremi iyiymiş ya bide beni kaşıntı tuttu bugunlerde bileklerım falan kaşınıyor kızlar ya :icon_scratch:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

ben ancak bunu 4 Haziranda gidince öğrenirim  ::) ama şu bi gerçekki artık yeri daraldı çok az hareket ediyo çünkü edincede çok belli oluyo dışardan. zamanında gelsinler sağlıcaklada gerisi önemli değil

ben öğle arasına geçiyorum canım görüşürüz sonra  :opucuk:

muhribe

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 20 Mayıs , 2011, 12:21:54
hıh buldum lansnoh göüğs ucu kremi iyiymiş ya bide beni kaşıntı tuttu bugunlerde bileklerım falan kaşınıyor kızlar ya :icon_scratch:
evet canım o krem çok iyiymiş. ben de aldım büyük tüplerinden. herkes çok işe yarayacak diyor

:wave:dünürüm görüşürüz sonra hıı bu arada çok tatlısın fotoğrafta ya maaşallah :nazar:

izemsevi

izemsevi

izemsevi

Aytii

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 20 Mayıs , 2011, 12:31:44
:wave:dünürüm görüşürüz sonra hıı bu arada çok tatlısın fotoğrafta ya maaşallah :nazar:

:opucuk: canım benim o senin tatlılığın

bizde geldik oğluşla  :hello:

hoşgeldiniz şekerlerrrr,ayy komşum geldi birden ayrılmak zorunda kaldım bilgisayarın basından

Aytii

:k06:  hal hatır sormaya gelmiş şekerim yaa evdeyım pek bir yere çıkmayınca merak etmiş

Aytii

hmm iyi ozaman :)

off akşam olsun evime gidiyim artık  :'(