2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

izemsevi

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

hoşbulduk kızlarrrrr :opucuk: nasılsınızzz
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

°•.ℓανιηуα.•°

selam kızlarr  :opucuk: biz de geldik burdayız. ama az sonra kahvaltı yapcez oğlumla ve eşimle  :love9:

depremi biz de manisadan çok şiddetli hissettik. Allah korusun ya... çok panik olmadım ama tahmin ettim,kesin başka bi yerin depremi vuruyodur dedim  :honk:

izemsevi

depremi yaşayan herkese çok geçmiş olsun allah birdaha yaşatmasın öznur bu saate oğluşun aç kalmıştır ye çabuk hemen senin eşindemi öğretmendi dün ve bugün öğretmenlere tatil gerçi dün eşimle bizde evdeydik ama bugün tatil değil. :-\

Alıntı yapılan: izemsevi - 20 Mayıs , 2011, 11:44:02
depremi yaşayan herkese çok geçmiş olsun allah birdaha yaşatmasın öznur bu saate oğluşun aç kalmıştır ye çabuk hemen senin eşindemi öğretmendi dün ve bugün öğretmenlere tatil gerçi dün eşimle bizde evdeydik ama bugün tatil değil. :-\

çok üzüldüm bende Allah yardımcısı olsun herkesin,Rabbim korusun :amin:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

Kocaelidede hissedildi diyolar ama ben hiç hissetmedim  ???

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: izemsevi - 20 Mayıs , 2011, 11:44:02

çok saol canım benim... evet ikimiz de öğretmen olunca  :occasion14: :occasion14: :occasion14: 2 gün yani toplamında 4 gün tatilimiz oldu  :occasion5: :occasion5: :occasion5:

çok geç uyuduk,haliyle de yeni uyandık :) eşim kahvaltı hazırlıyo  :tongue3: hatta şimdi gidiyorum...hepinizi öptüm şekerler. öğle sonu yine girerim  :-*

Aytii

Özi ve dünürüm hoşgeldiniz  :opucuk:

Özi sana afiyet olsun  :wave:

izemsevi

cankuşlar bizde yemeğe gidiyoruz öptük sizi ve minişlerinizi :opucuk: :hello:

Aytii

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 20 Mayıs , 2011, 11:55:22
hoşbulduk  dünürüm nasılsın?

iyi canım sen?

of daha küvet süt pompası ve gecelik almam lazım  :cildir: ne ara halledicem hepsini bilmiyorum  :(

iyi diyeyim iyi olalım cnm ya ağrılarla ugrasıyorum gece uyku yok artıkk :-\bizimde banyo küveti ve bezi kaldı,süt pompası konusunda kararsızım hastaneneın yanıbasında birsürü medikal var hadi sütüm gelmedi eşim iner aşağı alır diye dülünüyorum hı bide meme ucu kremı çok önemlıymış göğüslerin çok acıyormuş l ile baslayan bir marka vardı unuttum adını şimdi :icon_scratch:

Aytii

geçmiş olsun kramp ağrısı felanmı  :icon_scratch: son haftalarda çok olur derler. normal doğuma hazırlanıyomuş kalça ve çatı  :suclu:

ben göğüs ucu için bephanten kullanıcam o çok iyi geliyo

süt pompasınıda Chicconun görmüştüm bitane onu alabilirim

kramp,kalça ağrısı falan onlar devam zatende kaburga ağrısı benım canımı acıtan,hem geceleri yemekten sonra elif yukarı çıkıyor nefes alamıyorum bile

Aytii

hmm neyse canım az kaldı gelinimin kaprislerine katlan az daha  :-*

benimkiside çaprazmı duruyo ne anlamadım  :dontknow: kafası sol alt köşede bacaklarıda sağ üst köşede gibi geliyo bana sürekli geriyo kendini  :k06: