2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

izemsevi

doğurun doğurun melek hemen bize gelsin sıra nur canım iş yerin evde çalışmanı kabul ettiyse ne güzel valla sigortanıda kendin yatır bence bundan iyi işmi olur valla mis gibi  işini iyi evden yürütebiliyorsun

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

bi başlayınca kazak söküğü gibi gelicez zaten birimiz yolu açsın yeterki  ;D
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

izemsevi

muhribe zaten senin oğluşun habire profilde esneyip duruyor ne olcak bu çocugun hali :k06: kızlar burcu,gizem ve özellikle aybükeden hiç ses seda yok ne oldu bunlara. :dontknow:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: muhribe - 20 Mayıs , 2011, 11:19:22
kızlar merhaba, nasılsınız? bizim çok uykumuz var oğluşumla  :sleepy1:

günaydın muhriş hoşgeldinnn gece uyutmadı mı senin bebiş de
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: izemsevi - 20 Mayıs , 2011, 11:19:42
doğurun doğurun melek hemen bize gelsin sıra nur canım iş yerin evde çalışmanı kabul ettiyse ne güzel valla sigortanıda kendin yatır bence bundan iyi işmi olur valla mis gibi  işini iyi evden yürütebiliyorsun

iş yerimle bağlantılı değil canım başka yerden buldum eve veriyolar işi.iş yerimle bağlantım koptu

muhribe

canım belki siz de hissetmişsinizdir depremi. istanbulda çok şiddetli hissettik biz. ben depremlerle büyüdüm, hiç korkmazdım. ama dün gece oğlum için çok korktum. kalbim duracak gibi çarptı ilk kez. bütün gece de döndüm durdum yatakta sanki tekrar sallanacakmışız da oğluma bişi olacakmış gibi. Allahım korusun  :amin:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

ben de canım istemiyor bazen bilgisayar başına oturmayı günlerce.onlar da öyledir bencee hormonsal bi şey yanii gelirler  ;D

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: muhribe - 20 Mayıs , 2011, 11:24:05
canım belki siz de hissetmişsinizdir depremi. istanbulda çok şiddetli hissettik biz. ben depremlerle büyüdüm, hiç korkmazdım. ama dün gece oğlum için çok korktum. kalbim duracak gibi çarptı ilk kez. bütün gece de döndüm durdum yatakta sanki tekrar sallanacakmışız da oğluma bişi olacakmış gibi. Allahım korusun  :amin:

hıııı sen istanbuldamıydın.evet ben ankarada hissetmedim canım geçmiş olsun allah beterlerinden saklasın hepimizi.benimde aklıma geldi dün duyunca deprem olsa göçük altında filan kalsam oğlumu nasıl koruyacam diye sonra dedim düşünme böyle şeylerii allah korusun.artık insan kendinden çok bebekleri için endişe ediyo

melek-çağlar

izemsevi

http://www.bebefix.com/x_crystal-baby-cb-231-magic-night-ninni-besik_37121.php?k_id=1939&kn=Portatif+Be%FEikler
kızlar dün kızıma burdaki pembe portatif beşiğin aynısı aldık bu sitede değil biz mağzadan aldık aynı marka aynı renk bakalım beğenecekmiisniz büyüyüen beşiğimiz vardı bunuda yatak odasınd ayanıma koyacağım inşallah.

muhribe

canım çok güzelmiş beşiğiniz, güzel bebeğiniz tatlı tatlı uyusun inş içinde

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

izemsevi

inşallah muhribe hayırlısıyla hepimizin minişleri tatlı talı uyusunlar.

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

ben de bunun aynısından almayı düşünüyodum canım bizim burda bi mağazada beğendim 150 tl dediler başka yerde de bakmaddım onu alcam diye sen kaça aldın

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤