2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: izemsevi - 20 Mayıs , 2011, 10:44:43
nur 8 hafta sonra kesin olur  doğum :ehi: benimde şimdi hareketli sanırım benim minnoşum tatili sevmiyor

uff zorlanmaya başladım doğsun istiyorum sağlıklı bi şekilde tabi daha erken.36 haftayı bitirince olabilir izin veriyorum.senin kız çalışkan demekki annesi çalışmak istiyo
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Aytii

melek-çağlar

günaydın kızlar nasılsınız. benim başım ağrıyor 2 gündür deliricem artık  :sad1:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 20 Mayıs , 2011, 10:47:09
Nurum 32 bittiyse kaldı 8 hacı  :laughing7:

şimdi gelişim önde diyo ya doktor acaba gelişime göre mi pırtlıcak bebek yoksa sata göre mi doktorunuz bi şey dedimi size.ay ne meraklıyım sabah sabah doğurma meraklısı çıktımm heeee
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: melek-çağlar - 20 Mayıs , 2011, 10:50:05
günaydın kızlar nasılsınız. benim başım ağrıyor 2 gündür deliricem artık  :sad1:

günaydın melekk geçmiş olsunnn her gün başka bi şey çıkıyo demi

Aytii

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 20 Mayıs , 2011, 10:50:40
Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 20 Mayıs , 2011, 10:47:09
Nurum 32 bittiyse kaldı 8 hacı  :laughing7:

şimdi gelişim önde diyo ya doktor acaba gelişime göre mi pırtlıcak bebek yoksa sata göre mi doktorunuz bi şey dedimi size.ay ne meraklıyım sabah sabah doğurma meraklısı çıktımm heeee

gelişime bakma sen

o kilosuyla ilgili

bazı bebekler 41 haftayı bile buluyo

artık hayırlısı  :amin:

Alıntı yapılan: melek-çağlar - 20 Mayıs , 2011, 10:50:05

günaydın canım hoşgeldin

neden ağrıyoki başın geçmiş olsun  :opucuk: sen izne çıktın dimi?

melek-çağlar

saol canım aynen öyle valla hergün bir yerim ağrıyo demeye utanıyorum artık

melek-çağlar

yok aytencim çarşamba günü çıkıcam hayırlısıyla o zaman doluyo 37.haftam

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: melek-çağlar - 20 Mayıs , 2011, 10:53:44
Alıntı yapılan: melek-çağlar - 20 Mayıs , 2011, 10:53:44

maşallah iyi çalıştınız sizzz kızlar helal size ben erken pes ettim

izemsevi

valla nur benimde öyle ama dr normal sata göre hesaplıyor canım oh evdesin rahatsın benim kız tabi çalışmayı sever hala çalışıyoruz doğuma 1hafta kalaya kadarda durmak yok yola devam inşallah :k06: ama ondan sonra kızımla başbaşa olcaz inşallah.

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: izemsevi - 20 Mayıs , 2011, 10:54:52
valla nur benimde öyle ama dr normal sata göre hesaplıyor canım oh evdesin rahatsın benim kız tabi çalışmayı sever hala çalışıyoruz doğuma 1hafta kalaya kadarda durmak yok yola devam inşallah :k06: ama ondan sonra kızımla başbaşa olcaz inşallah.

nasıl çalışcan sen ya son haftaya kadar allah yardımcın olsunn.

Aytii

evet bizde 35. haftada çıkmış oluyoruz işten  :basardim: :basardim:

melek-çağlar

az kalmış sizinde izne çıkmanıza

Aytii

Alıntı yapılan: melek-çağlar - 20 Mayıs , 2011, 10:57:32
az kalmış sizinde izne çıkmanıza

evet şeker son 4 haftam  :hieyt: :hieyt: :hieyt: 17 Haziranda son gelcem  :occasion5: :occasion5: :occasion5:

sonra yıllık iznim var 2 hafta onu kullacam yani ssk ya raporum 37. haftada gidecek  :laughing7:

toplamda 16 hafta izin yapmış olcam  :occasion14:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

ben de bi işe gitmekten kurtuldum yine çalışıyorum evde mecburen ama tabi evde rahat oluyo kalkıyorum canım istediğinde uzanıyorum onun rahatlığı var