2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

güneşş

selam canlar biz geldik tombul kelebeğimle nasılsınız bakalım bebişlerimiz nasıllar güzel anneler  :hello2: :hello2: :hello2:

Alıntı yapılan: güneşş - 18 Mayıs , 2011, 16:56:49
selam canlar biz geldik tombul kelebeğimle nasılsınız bakalım bebişlerimiz nasıllar güzel anneler  :hello2: :hello2: :hello2:

hoşgeldiniz fıstıklar hakkatten kelebeğin tombik cnm ya ben 34. haftamda gitmiştim ki benımkıde önde gelişimi ona ragmen kilosu senınkı kadar değildi maaşallah canım  :nazar:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

güneşş

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 18 Mayıs , 2011, 17:20:56
Alıntı yapılan: güneşş - 18 Mayıs , 2011, 16:56:49

hoşgeldiniz fıstıklar hakkatten kelebeğin tombik cnm ya ben 34. haftamda gitmiştim ki benımkıde önde gelişimi ona ragmen kilosu senınkı kadar değildi maaşallah canım  :nazar:

hoşbulduk canımmm...ultrosonda34+5 günlük çıktı gelişimi iki hafta önde bu durum doğum tarihinide öne alıyor zaman daraldı heyecan dorukta  :k06:

güneşcim bizimkide 1 hafta önde gidiyor ultrasona göre,doktora özellikle sordum bunumu baz alacağız diye doğum için,oda hayır sat a göre 33 haftasın onu baz alacağız

güneşş

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 18 Mayıs , 2011, 17:39:02
güneşcim bizimkide 1 hafta önde gidiyor ultrasona göre,doktora özellikle sordum bunumu baz alacağız diye doğum için,oda hayır sat a göre 33 haftasın onu baz alacağız

bizim doktorda etkiler dedi  :k06:  bana bebek iri ve toplu bebekler içerde sıkışır ve sıkılırlar dedi ve bu yüzden gelişimide ilerde olduğu için sat tarihine göre olmayacak sanırım ..bakalım ayın 26 sında yine gidicez ne olacak ...

Alıntı yapılan: güneşş - 18 Mayıs , 2011, 17:44:51
Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 18 Mayıs , 2011, 17:39:02

bizim doktorda etkiler dedi  :k06:  bana bebek iri ve toplu bebekler içerde sıkışır ve sıkılırlar dedi ve bu yüzden gelişimide ilerde olduğu için sat tarihine göre olmayacak sanırım ..bakalım ayın 26 sında yine gidicez ne olacak ...

hımm anladım cnm ,senle aramızda 2 hafta var bende 33+3 üm

muhribe

mrb kızlaarrrr nerde bu milletttttttttttttttttttttttt

Aytii

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 19 Mayıs , 2011, 12:49:05
dünürümm nerdeydin kızz????  :opucuk:

:k06:

slm canim  :opucuk: bugün agda isimi hallettim  :suclu: ancak geldim eve banyomu felan yaptim üstümü giydim birazdan ögle okunacak sen neyapiyosun iyimisin  :-*

banu_fth

selaaammm ..  :hieyt: :hieyt:
midem bulanmadı bugüün... nasılsınız ..

sıhhatler olsun canım,bende yeni kıldım öğleni napim çok halsizim tansıyonum düşüp duruyor akşam hiç uyuyamadım ağrılardan ee bugün iş yokmu sana,izinlimisin?

Aytii

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 19 Mayıs , 2011, 13:09:03
sıhhatler olsun canım,bende yeni kıldım öğleni napim çok halsizim tansıyonum düşüp duruyor akşam hiç uyuyamadım ağrılardan ee bugün iş yokmu sana,izinlimisin?

bugün tatil bize  :occasion5:

bende kilayim bari namazimi

Eylülüm hosgeldin sende  :opucuk: iyi hadi gözün aydin artik midenin bulantisi geçer  ;)

ben çikiyorum kizlar görüsürüz sonra  :opucuk: :wave:

banu_fth

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 19 Mayıs , 2011, 13:11:40
Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 19 Mayıs , 2011, 13:09:03

bugün tatil bize  :occasion5:

bende kilayim bari namazimi

Eylülüm hosgeldin sende  :opucuk: iyi hadi gözün aydin artik midenin bulantisi geçer  ;)

ben çikiyorum kizlar görüsürüz sonra  :opucuk: :wave:

Allah kabul etsin inşallah .
:amin: :nazar:
görüşürüz tatlım .. inşallah gecer tamamen valla normal yemek yemeyi çok özledim .
akşamları ekmek yiyemedim hiç .. salata yaptım yiyemedim .. yemek yaptım ucundan aldım..
zorla yapıyordum zaten .. burnumu kapatıp yutuyordum ..  :-\
inşallah geçmiştir canım yaa.. şükürler olsun valla normale dönmek için az ağlamadım  :amin: :amin: :nazar: :nazar:
sağlıkla inşallah olsun ..