2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

hoşbulduk dünürüm,ağda işi canikom :k06:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

banu_fth

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 18 Mayıs , 2011, 13:15:31
daha ilk evlendiyimizde esimle anlaşmıştık bir kızımız olursa adı belenay olacak diye gecen anası idil olsun dedi diye esim yok deyişelim duru idil olsun ne isim bulursa idilde olsun ay sinir oldum cocuga bişi yapmaya gelince yoklar baskada akıl vermeye gelince en ön sırayı cekiyorlar masallah

Allah sabır versin .. bizimkilerde aynı valla.. erkek olursa adı hazır diyor kaynanam .. daha bi ne altını ne eşyası var bizde  :k06: neden çocuğumun ismine karışıyorsunuz .. !!! hiçte hazır diil ismi .. babasıyla içimize sinen bi isim olucak ..
işkenceyi ben çekicem hanımlar isim koycaklar yok yaaa !!
eşim  neyseki anlıyor beni .. şükürler olsun .. diyorki benim üstüme at .. o istemedi dersin dedi ..
kimse yanımızda yok .. ne bizden ne onlardan .. kimsenin laf sölemeye hakkı yok valla..
yırtarım  :cildir:  o kadar endişelenicem , fedakarlık yapıcam & yapıcaz eşimde yapıyor çünkü .. doğurcam  :icon_pale:
başkası isim koyacak .. heeee olur .  :violent1:

bu arada herkese merhabaaaa..
bugün kan testi yaptırcaktım .. ama olmadı .. randevu aldığım devlet hastahanesi gebe poliklinigine gitmen gerek dedi
pazartesiye kaldı .. bi de hastahanenin gebe testi paketinde benim doktorumun yazdığı bazı tahliller yok  :dontknow:
toksoplazma yazmış.. bu düşük tehlikesinde yapılır diyorlar .. biz buna bakmıoz diyorlar .. illa özele gidip para bayıldırıcaklar

Aytii

hoşgeldin Eylülüm  :opucuk:

sen kontrollerede devletemi gidiyosun?

burcu MELEK

sevalcim maşallah size allah nazarlardan saklasın valla baya olmuş  :nazar:  :nazar:  :nazar:  hep ilk günkü gibi mutlu huzurlu olun inşallah  :amin:  :amin: napayım canım artık laf söylemekten yoruldum kızıyorum esimde cüzdanı cıkarmaya gidince görürsün yaparım diyor sinirden catlıycam artık  :BangHead:  :BangHead:  :BangHead:

yalnız varya hertarafım tutuldu elifte ayaklarını uzatıp duruyor bır yandan ee malum sol yatıp yapılmıyor bu iş maalesef,yavrucak rahatsız oldu epey,aytenim geçmiş olsun canım ama bende ıhmal etme doktorum birkaç kez olursa sorun yok ama süre gelen yani arada girip çıkıyorsa belli aralıklarla gel mutlaka demişti,bekle bakalım yıne grıp cıkarsa cnm gıt doktoruna acilden giriş yap baksın derim :opucuk:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 18 Mayıs , 2011, 13:42:15
yalnız varya hertarafım tutuldu elifte ayaklarını uzatıp duruyor bır yandan ee malum sol yatıp yapılmıyor bu iş maalesef,yavrucak rahatsız oldu epey,aytenim geçmiş olsun canım ama bende ıhmal etme doktorum birkaç kez olursa sorun yok ama süre gelen yani arada girip çıkıyorsa belli aralıklarla gel mutlaka demişti,bekle bakalım yıne grıp cıkarsa cnm gıt doktoruna acilden giriş yap baksın derim :opucuk:

evet canım bende öyle düşündüm. eğer yine olursa gün içerisinde gidicem mecburen  :sad1:

ee kimse yokmu yaaa Hoşbuldummmm kızlarrrrrrrrrrrr :tongue3:

banu_fth

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 18 Mayıs , 2011, 13:40:49
hoşgeldin Eylülüm  :opucuk:

sen kontrollerede devletemi gidiyosun?

hoşbulduk datlum .. yok kontrole özele .. tahlillere devlete ..

banu_fth

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 18 Mayıs , 2011, 13:44:37
ee kimse yokmu yaaa Hoşbuldummmm kızlarrrrrrrrrrrr :tongue3:

hoşbuldun tatlış  :laughing7:
hoşgeldin aynı zamanda  :flowers:

izemsevi

allah hepimiizn mutluluğunu daim etsin canım biizm iki tarafta hiç karışmıyor sadece 25 yaşında teyzesi var o başka iism bulun diyor :k06: eşine söyle biz senle karar verdik de değiştirmesin burcu valla sinir oluyorum ben senin bu kayınvalidene

burcu MELEK

Alıntı yapılan: eylül_üm - 18 Mayıs , 2011, 13:39:23
daha ilk evlendiyimizde esimle anlaşmıştık bir kızımız olursa adı belenay olacak diye gecen anası idil olsun dedi diye esim yok deyişelim duru idil olsun ne isim bulursa idilde olsun ay sinir oldum cocuga bişi yapmaya gelince yoklar baskada akıl vermeye gelince en ön sırayı cekiyorlar masallah

Allah sabır versin .. bizimkilerde aynı valla.. erkek olursa adı hazır diyor kaynanam .. daha bi ne altını ne eşyası var bizde  :k06: neden çocuğumun ismine karışıyorsunuz .. !!! hiçte hazır diil ismi .. babasıyla içimize sinen bi isim olucak ..
eşim  neyseki anlıyor beni .. şükürler olsun .. diyorki benim üstüme at .. o istemedi dersin dedi ..
kimse yanımızda yok .. ne bizden ne onlardan .. kimsenin laf sölemeye hakkı yok valla..
yırtarım  :cildir:  o kadar endişelenicem , fedakarlık yapıcam & yapıcaz eşimde yapıyor çünkü .. doğurcam  :icon_pale:

bugün kan testi yaptırcaktım .. ama olmadı .. randevu aldığım devlet hastahanesi gebe poliklinigine gitmen gerek dedi
pazartesiye kaldı .. bi de hastahanenin gebe testi paketinde benim doktorumun yazdığı bazı tahliller yok  :dontknow:
toksoplazma yazmış.. bu düşük tehlikesinde yapılır diyorlar .. biz buna bakmıoz diyorlar .. illa özele gidip para bayıldırıcaklar
hoşgeldin canım :opucuk: iyi bari senin esin anlayışlıymış senin istediyin ismi koyuyor

burcu MELEK

Alıntı yapılan: izemsevi - 18 Mayıs , 2011, 13:47:01
allah hepimiizn mutluluğunu daim etsin canım biizm iki tarafta hiç karışmıyor sadece 25 yaşında teyzesi var o başka iism bulun diyor :k06: eşine söyle biz senle karar verdik de değiştirmesin burcu valla sinir oluyorum ben senin bu kayınvalidene
zaten birgün yapışıcam bogazına kadfın kabus resmen ya of of ben böyle yıllarca nasıl yasıycam onu düşünüyorum salaga anneler günün cok beyendiyi bi canta vardı onu aldık eltisinde gördü ay cok güzel bende bulayım aynısından diye kendini yırttı aldım anneler gününde 2 gün sonra geldi ben o cantayı kulanmmam al sen kullan görgüsüz sonucta hediye insanın yüzüne tükürür gibi al sen kullan kızıma küvet alacaktım o paryla üzülmesin hediye alayım dedim 50 milyonda para baydım. sonra gecen kadınlar diyorki bizim gelinler bize birsey almadı burcu hersene sana alıyor ne aldı ay bi canta almış basik bişi işte diyor orada kalkıp sacına yapışmamak için kendimi zor tuttum

banu_fth

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 18 Mayıs , 2011, 13:49:59
Alıntı yapılan: eylül_üm - 18 Mayıs , 2011, 13:39:23

hoşgeldin canım :opucuk: iyi bari senin esin anlayışlıymış senin istediyin ismi koyuyor

Allaha sükür öyle .. adaletli bir insandır .. haklıya haklı .. haksıza haksız ..
hatta bana bile karışmıyor .. isim sen koy diyor .. sen taşıyorsun diyor..
acaip bir isim olmasın yeter yani kulağa hoş gelsin yeter .. öyle sen söleyince içime sinsin yeter diyor ..
ama genel bir isim olsun diyor hayattaki başarısını etkilermiş..
yani basit bir isim olsun öle süslü püslü telaffuzu ve akılda kalıcılığı zor olan bir isim olmasın dedi sadece yani o da öneri ..
ne istersem koyarım .. çok şükür .. :amin: :nazar: :nazar: