2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

muhribe

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 18 Mayıs , 2011, 12:51:21
selam kızlar nasılsınız bakalım ben cok sinirliyim artık dısarı cıkamıyorum evdede zaman gecmiyor acayip sitres oldum  :-ooo  :-ooo
hoşgeldin canım, hayırdır nedir bu sinirin sebebi?

Aytii

hoşgeldin Burcu  :opucuk:

çok iyi anlıyabiliyorum seni bütün gün evde dur hemde havalar böyle güzelken

muhribe

kızlar yemeğe gidiyorum, görüşürüz  :hello:

burcu MELEK

Alıntı yapılan: muhribe - 18 Mayıs , 2011, 12:51:54
Alıntı yapılan: burcu MELEK - 18 Mayıs , 2011, 12:51:21
selam kızlar nasılsınız bakalım ben cok sinirliyim artık dısarı cıkamıyorum evdede zaman gecmiyor acayip sitres oldum  :-ooo  :-ooo
hoşgeldin canım, hayırdır nedir bu sinirin sebebi?
hosbulduk canım evden cıkamıyorum dinlenmem lazım erken dogum riski var eeeee günlerde uzadı zaman gecmiyor patlıycam artık hergün yürüyüş yapmaya alıştıgım için
Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 18 Mayıs , 2011, 12:53:20
hoşgeldin Burcu  :opucuk:

çok iyi anlıyabiliyorum seni bütün gün evde dur hemde havalar böyle güzelken

:opucuk:  :opucuk: hosbulduk canım evet hava sıcak herkes dısarıda ben evde  :crybaby2:

izemsevi

burcu MELEK

Alıntı yapılan: izemsevi - 18 Mayıs , 2011, 13:09:08
slm kızlar nasılsınız.
hosgeldin canım sen nasılsın  :opucuk:  :opucuk: uzun zamandır görüşemiyoruz

burcu MELEK

daha ilk evlendiyimizde esimle anlaşmıştık bir kızımız olursa adı belenay olacak diye gecen anası idil olsun dedi diye esim yok deyişelim duru idil olsun ne isim bulursa idilde olsun ay sinir oldum cocuga bişi yapmaya gelince yoklar baskada akıl vermeye gelince en ön sırayı cekiyorlar masallah

izemsevi

evet burcucum bu ara görüşemiyoruz bizde eşimle 8.yılımızda evlendik ve hep birlikteyken kız olursa izemsevi yada eslina olacaktı erkek olursada rüzgar mirza düşünüyorduk kızmız olcak onda dolayı izemseviye karar verdik

Aytii

burcu MELEK

Alıntı yapılan: izemsevi - 18 Mayıs , 2011, 13:27:31
evet burcucum bu ara görüşemiyoruz bizde eşimle 8.yılımızda evlendik ve hep birlikteyken kız olursa izemsevi yada eslina olacaktı erkek olursada rüzgar mirza düşünüyorduk kızmız olcak onda dolayı izemseviye karar verdik
vay be 8 yıl baya beklemişsiniz canım maşallah bizimde hayalimiz oydu ama esimin anası herseyden önemli hanımefendi onu istedi ya bizim istekler geride kaldı ay cok sinir oluyorumya kadın kukla gibi yönetiyor oglunu.yarında malatyaya gidecek hanfendi tatile hazirranda gelecek biraz kafam rahat en azından

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

slm kızlarr biz geldikkk ay çok yorulduk çok şükür ama bitti işler :sunny:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

hoşgeldin dünürüm  :opucuk: hangi işler bitti

burcu MELEK

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 18 Mayıs , 2011, 13:34:10
slm kızlarr biz geldikkk ay çok yorulduk çok şükür ama bitti işler :sunny:
hoşgeldin canım iş dedin simdi söylüycem kızacaksın bende sabah cam sildim evde cok sıkılıyorum cünkü ve suan yagmur yagacak gibi oturup aglasam yeridir

izemsevi

iyiyim ayten sen neyaptın okudum sancın varmış nasıl düzeldimi bugün benim kızda öyle çok hareketli değil ara ara vuruyor sanırım havalar sıcakladıya ondan burcu kayınvaliden idil istiyor diye onumu koyacaksınız asla yapma böyle birşey :caca: eşimle 2001de tanıştık 6.5 yıl çıktık 1.5yıl nişanlı kaldık tam 8.yılımızda 2008  17 temmuzda evlendik bu temmuzda 3bitiyor 4e giriyoruz :muzz: :hello2:

Aytii

evet geçti sancım çok şükür ama korktum yani  :-\ şimdi daha iyi hissedilmiyo