2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

°•.ℓανιηуα.•°

ayyy hadi bakalım inşallah hayırlısı. sana yamuk yapıp kızla anlaşmasınlar da...

ben de iyiyim ya nasıl olayım. bu gün hastaneye gidicez yine kontrole. bakalım tosuncuk büyümüş mü  :k06:

Aytii

yok canım o her yeni gelene öyle yapar sonra yan çizer o kişiye ;) çok iyi yüzlü bi kadın kendisi. önce kendine çekmeye çalışır ama zamanla gerçek yüzü çıkar ortaya ve herkes ne mal olduğunu anlar.

ayyyy paşayımı göreceksin  :love9: :love9: ne güzel yaaa inşallah hayırlı haberlerle gel canım  :opucuk: bizim daha çok var kontrole

°•.ℓανιηуα.•°

aman zaten sana yamuk yapamaz da....

inşallah bakalım inşallah hayırlı haberlerle gelirim..  :amin: şimdi çok güzel oldu ya.. kontroller 2 haftaya bir düşünce çabuk geçio zaman. artık her hafta gidicez  :occasion5: :occasion5:

Aytii

4 hazirandan sonra benimde öyle olacak  :occasion14: :occasion14:

°•.ℓανιηуα.•°

bide biliyo musun doğum yaklaştıkça beni şöyle korkular sardı: ya suyum gelir de anlamazsam,ya bebeğe kordon dolandıysa.................. doktora sık gidince Allahtan ultrasonda normal olduğunu görüyorum da içim rahatlıyo.

Aytii

yok canım sen öyle şeyler düşünme ;) piskolojini ii tut ki doğumunda güzel olsun

bide doktorun sana bişey diyomu doğum şekliyle ilgili?

°•.ℓανιηуα.•°

yok canım henüz bişiy demedi. sadece şu anda anormal bişiy görünmüyo dedi. hani benim 32. haftamda kanama olmuştu ya. o zaman alttan baktıklarında enfeksiyon görünmüyo demişti. önemli olan enfeksiyon olmamasıymış. yani yara değil de önemli olan enfeksiyonmuş. o nedenle ben de normal doğururum diye hevesleniyorum ya bakalım.

muhribe

Aytii

hayırlısı canım inşallah Allahım bize güzel doğumlar nasip etsin  :amin: :amin: :amin:

Aytii

günaydın Muhriş hoşgeldin nasılsın  :opucuk:

muhribe

sağol canım iyiyiz çok şükür. bi de uykumuzu alabilsek bomba gibi olucaz  ;)

Aytii

Alıntı yapılan: muhribe - 18 Mayıs , 2011, 10:28:17

ahh ahhh  ::)

o değilde benim oğlan dün geceden beri hareketleri azaldı  :dontknow: :-\

muhribe

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 18 Mayıs , 2011, 10:30:36
Alıntı yapılan: muhribe - 18 Mayıs , 2011, 10:28:17

ahh ahhh  ::)

o değilde benim oğlan dün geceden beri hareketleri azaldı  :dontknow: :-\

arada tembelleşiyorlar öyle. benim de geçenlerde korkudan aklım gidecekti nerdeyse. ne yaptıysam hareket etmedi. sonra keyfi geldi de kıpırdanmaya başladı velet. dediklerine göre 30. haftadan sonra hareketlerde azalma olabilirmiş. dönmeye hazırlanıyor olabilir.

Aytii

hmm inşallah öyledir

çok garibime gidiyo çünkü kaç gündür okadar canlı hareketli olan çocuk birden bire sadece arada bir bi iki tekme atıyo okadar

°•.ℓανιηуα.•°

günaydın muhribecim  :-*

kızlar özellikle 32. haftadan sonra hareketleri ağırlaşıyo yaa... benimki de geçen gün hiç oynamadı. o kadar muz çikolata hiç bişey fayda etmedi. ama sonra akşama doğru bi başladı kerata,gece beni uyutmadı  :k06: :k06: