2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

güneşş

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 17 Mayıs , 2011, 17:05:59
dünürüm hoşgeldin  :opucuk: biz iyiyiz sen nasılsın

Güneş sende hoşgeldin nasılsın  :opucuk:

hoşbuldum canımm iyidir çok şükür..bebişler iyi olunca anneciklerde iyi oluyor  :binkybaby: :muzz:

güneşş

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 17 Mayıs , 2011, 17:07:29
iyiyiz çok şükür kızlar yürüyüş iyi gelıyor diye eşimle bugün kızılaya gittik arabayı parkedip yuruduk ama nerdee hava cok sıcak ve çok kötü oldum eve zor attım kendimi

ewt canım yürümek iyide yürüyebilsek daha da iyi olucak bizde yürüyüşe çıktık bugün ama on metre yürümeden yorulmaya başladım  :k06:  :k06: zaten ateş basıyor birde hava da sıcak olunca daha da zorlaşıyor  :k06:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

kızlar hep evdeyım işte bugün epey yuruduk hatta tansiyonum düştü yani ama napim yürüyüş gerekli yapmam lazım arık belımı tutarak yuruyorum zaten sol bacagımda ağrıyor hala,bacaklarım kilo almadı ya hiç z,zayıf gelıyor kaslarım tasıyamıyor ıyıce agırlaştım
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

güneşş

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 17 Mayıs , 2011, 17:11:23
kızlar hep evdeyım işte bugün epey yuruduk hatta tansiyonum düştü yani ama napim yürüyüş gerekli yapmam lazım arık belımı tutarak yuruyorum zaten sol bacagımda ağrıyor hala,bacaklarım kilo almadı ya hiç z,zayıf gelıyor kaslarım tasıyamıyor ıyıce agırlaştım

az kaldı canım o yüzden yükümüz günden güne artıyor..yürüyüş iyide gitttikçe zorlaşıyor ben bazen evin içinde yürürken yoruluyorum  :k06:

banu_fth

güneş pisicik hoşgeldiniz kızlar .. neyseki sorun olmadı .. ama yememek gerekiyor diyor işte nebilim ..
ben de bilmeden yiyordum sucuk sonra kokular ağır gelmeye başladı yiyemedim .. sonra dr söledi zaten yeme diye ..
ama deniz ürünlerini sölememişti  :violent1:

Aytii

ya sucuk kelimesi beni neden güldürüyo  :ehi:

güneşş

Alıntı yapılan: eylül_üm - 17 Mayıs , 2011, 17:14:22
güneş pisicik hoşgeldiniz kızlar .. neyseki sorun olmadı .. ama yememek gerekiyor diyor işte nebilim ..
ben de bilmeden yiyordum sucuk sonra kokular ağır gelmeye başladı yiyemedim .. sonra dr söledi zaten yeme diye ..
ama deniz ürünlerini sölememişti  :violent1:

hoşbuldum canım ..sucuk çook seviyorumm  :k06: ne yapıcaz şimdi çiğ yemiyorum yaaaa  pişiriyorum güzel öyle yiyiyorum canım istiyorrr ne yapayımmm şimdi  :hungry:

güneşş

Aytii

Alıntı yapılan: güneşş - 17 Mayıs , 2011, 17:18:41
Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 17 Mayıs , 2011, 17:15:52
ya sucuk kelimesi beni neden güldürüyo  :ehi:

eee türksün kimbilir nereye çekiyorsun  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ya öyle değil  :k06: kelime olarak güldürüyo beni  :D

güneşş

Aytii

ben çıkıyorum kızlar

iyi akşamlar hepinize  :opucuk: öptüm sizi ve minikleri  :love9:

banu_fth

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 17 Mayıs , 2011, 17:29:38
ben çıkıyorum kızlar

iyi akşamlar hepinize  :opucuk: öptüm sizi ve minikleri  :love9:

biz de öptük koca totolu oğuzcuğu da seni de .. öptük .  :love9:
yarın görüşürüz  :opucuk: :flowers:

Aytii

°•.ℓανιηуα.•°

günaydın aytenim... nasılsın bakim  :love8:

Aytii

iyi canım ne olsun hoşgeldin  :opucuk: benim yerime gelen kişi burda şuanda müdür çağırdı odasına tam 1 saattir konuşuyolar ne anlatıyosa okadar daha ilk günden baymıştır kızı  :k06:

sen nasılsın canım