2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 17 Mayıs , 2011, 14:47:57
selam güzel bayanlar  :opucuk:

ayşegülcüm hoşgeldin canım. umarım bebiş de sen de iyisinizdir. canım ya hadtane çantama keşke şunu da koysaydım,çok ihtiyaç duydum dediğin bişi oldu mu. bizi bilgilendirsene tecrübe olarak  :dontknow:

hoşbulduk canım,iyiyiz maşallah
ben 1 gece kaldım herşey yanımdaydı
genelde koyulan eşyalar
bebeğe ve kandimize giyecekler
fotoğraf makinası, falan oldumu başka bi ihtiyaç olmuyo

Shadowqueen

Kızlar ben çıkıyorum prensesmin kıyafetleri kurudu onları ütüleyip kaldıracağım. Kendinize ve meleklerinize iyi bakın görüşürüz  :opucuk: :opucuk:

Aytii

kolay gelsin sana Gizem görüşürüz sende kendine ve prensese iyi bak  :opucuk:

banu_fth

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 17 Mayıs , 2011, 15:27:55
Kızlar ben çıkıyorum prensesmin kıyafetleri kurudu onları ütüleyip kaldıracağım. Kendinize ve meleklerinize iyi bakın görüşürüz  :opucuk: :opucuk:

ooo maşşallah .. kolay gelsin gizem ..  :opucuk:

FeHi

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 17 Mayıs , 2011, 15:27:55
Nereye Gizem ben yeni geldim yaaaaaa

izemsevi

biz geldik kimler var kimler yok söyleyin bakalım sonuçlarımız çıktı 100lük şeker yüklemmiz temiz oley oley oley :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :nazar:

Aytii

hoşgeldin Seval

iyi bari sevindim hadi gözün aydın  :opucuk:

izemsevi

tşkler ayten teyzesi gerçi dün kızım biraz aç kaldı ama ne yapalım dr tedbir için yapalım dedi yaptırdık.

Aytii

o aç kalmaz canım ya sen kalırsın  :k06:

izemsevi

kız oda aç kalmıştır yavrum benim pazar günü 8den sonra hiç bişey yemedim pazartesi saat ta 1de yedim

Aytii

canım onlar aç kalmıyolar

plasenta olmadı vücuttaki yağlardan alıyo ve bebek onlarla besleniyo ;) oyüzden bazı hamileler az yediklerinde kilo verirler yada hiç almazlar çünkü depomuz var bebişlerimiz doyuyo çok şükür  :amin:

izemsevi

aman aç kalmasında kuuzm benim hayıurlısıyla haftasonunu iple çekiyorum kızımı görcem onun eksiklerini alcam

banu_fth

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 17 Mayıs , 2011, 15:53:17
canım onlar aç kalmıyolar

plasenta olmadı vücuttaki yağlardan alıyo ve bebek onlarla besleniyo ;) oyüzden bazı hamileler az yediklerinde kilo verirler yada hiç almazlar çünkü depomuz var bebişlerimiz doyuyo çok şükür  :amin:

şu plasentaya çok şey borçluyuz sanki iç organlarımızdan bebişimize annelik yapan bi oluşum ..
resmen vücut ısısını ayarlıyo .. vitaminleri seçip eleyip yararlı zararlı ayırıp bebişimizi doyuruyo ..
taze vitamin gelmeyince depoya iniyo .. bulup buluşturup yediriyo kuzularımızı . valla helal olsun ..  :hello2: :hello2: