2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

izemsevi

kızlar ben yemeğe gidiyorum öptüm sizleri ve miniklerinizi

FeHi

Alıntı yapılan: muhribe - 17 Mayıs , 2011, 11:56:58
FeHi canım kaynanana sınır koymak bence eşinin elinde. bizim de aileler çok uzakta olduğundan muhtemelen doğumdan sonra uzunca bi süre bize kalmak isteyecekler. ama benim eşim şimdiden diyor iki tarafa da çocuğu büyütürken kesinlikle ne bana ne eşime karışmayacaksınız. yol gösterirsiniz, saygı duyarım ama yetiştirme tarzına müdahil olmanıza müsaade etmem. ben de aynı fikirdeyim
Muhribecim çok doğrusun, Eşimin abisi gelip bisde kalmıştı bikaçgün filan gitmiş annesine demiş ki anne onlar bebeğe bakamaslar sen git uzunca bi süre kal, anasıda demiş ki tamam oğlum gelin edinceye kadar kalırım  :cildir:
Ya düşünsene bis kaynanayla çok samimi diiliz eşimle yanında konuşmuyos yan yana bile oturmuyos okadar yani
ben istemiyorum tamam kabulümdür gelip bikaçgün kalabilir ama ne gerek var uzunca bi süre kalmaya hem ben bebeğe kendim alışcam onunla kendim ilgilenmek istiyorum, eşimle rahat rahat bebeğe alışıcaz sevcez bide ben her emzirmede kadınla köşe kapmaca mı oynicam Allahım yaaaaaa :cildir:

muhribe

eşinin kardeşine ne ya karışıyor senin çocuğuna? bi de kadınlara dedikoducu derler, kimi erkekler kadınlardan beter valla.  :caca: emzirme konusunu da bi biz dert ediyoruz galiba, benim eltim eşimin yanında bile gayet rahat emziriyordu valla çocuğunu, en sonunda bi kere carladım da bi daha yapamadı  :cussing:

Aytii

afiyet olsun Seval

bende birazdan çıkçam pazardan bişeyler alcam salata yapçam kendime

of bıktım bu yemek sorunundan  :cildir:

FeHi

Alıntı yapılan: muhribe - 17 Mayıs , 2011, 12:06:44
eşinin kardeşine ne ya karışıyor senin çocuğuna? bi de kadınlara dedikoducu derler, kimi erkekler kadınlardan beter valla.  :caca: emzirme konusunu da bi biz dert ediyoruz galiba, benim eltim eşimin yanında bile gayet rahat emziriyordu valla çocuğunu, en sonunda bi kere carladım da bi daha yapamadı  :cussing:
Pes artık eşinin yanında emzirio demek iyi yapmışsın canım ozaman haketmiş :cussing:

FeHi

aydinays

Kızlar nasılsınız özledim sizleri yaww. Bende doktrodan geldim. 10 gün raporlauyuz evde dinleniyoruz. Maşallah büyüttünüz bebeişlerinizi. Şaka maka bizimkilerde geliyor arkanızdan.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

muhribe

canım hayırdır neden rapor aldın? bulantın mı oluyor?

aydinays

Alıntı yapılan: muhribe - 17 Mayıs , 2011, 12:31:06
canım hayırdır neden rapor aldın? bulantın mı oluyor?

Canım mide bulantısı tansiyon düşüklüğü vede baş ağrısı hepsi bir arada vurdu. Serumla kendime geldim. Çok şükür daha iyiyim toparlıyoruz kendimizi. Bugün meleğimi gördüm fotografı var onurilik kemiklerini sayabiliyorum fotosunda yerim onu ben teyzeleri birde ben bebek hareketlerini hissetmeye başladım.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

muhribe

oy maşallah kuzuya  :nazar: Allah nazardan saklasın. canım dikkat et kendine, zorla da olsa yemeye çalış. sen aç kalsan bebeğe zararı olmaz, o bi şekilde doyuruyor kendini. ama sen halsiz düşersin. tuzlu şeylerle mideni bastırmaya çalış.

biz oğluşumla yemeğe gidiyoruz şimdi çok acıktık teyzesi  :hungry:

FeHi

Afiyet Olsun Muhribe
Hoşgeldin Aydınaysa

izemsevi

aydinays

Alıntı yapılan: muhribe - 17 Mayıs , 2011, 12:43:30
oy maşallah kuzuya  :nazar: Allah nazardan saklasın. canım dikkat et kendine, zorla da olsa yemeye çalış. sen aç kalsan bebeğe zararı olmaz, o bi şekilde doyuruyor kendini. ama sen halsiz düşersin. tuzlu şeylerle mideni bastırmaya çalış.

biz oğluşumla yemeğe gidiyoruz şimdi çok acıktık teyzesi  :hungry:

Maşallah canım artık yemek yiyebiliyorum. Çok şükür sanırım hafifledi biraz. Efet bebeğim kendine iyi bakıyor çok şükür.

izemsevi

aydınays kaç haftalık oldu miniğin

banu_fth