2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

valla ben bu hafta sonu gidicem inşallah

muhribe

Alıntı yapılan: izemsevi - 17 Mayıs , 2011, 11:40:20
eksikler ne durumda kızlar ne aşamadayız
perşembe günü annem geliyor benim. kendisi ve ablam bayağı bişiler almışlar bebek için. onlarınkini de kontrol edip bi eksik listesi çıkarıcam. iyice sıcaklar bastırsın da ince badiler çıksın diye bekliyorum. şimdiye kadar aldıklarım biraz kalın geldi, sıfır kollu falan yumuşak bişiler bakıcam. ağustos sıcağında pişmesin yavruşum

FeHi

Kaynanam dio du ki saçlarını kestirme yavrucağın ömrü kısalırrrrrrrrrrr :laughing7:
Takan kim ben hemen ertesi günü kestirmeye gittim boyatamıom zaten bide kestirmesem olurmu hiçççç
zaten ben inanmam öyle şeylere  ;D

Aytii

yahu bi insanın kaderi kalu beladan beri bellidir
nezaman doğacak nezaman ölecek nezaman evlenecek ve kimle bunlar hep yazılı zaten sen istersen saçını kazıttır yada 7 metre uzasın ömürle ilgisi yok :nono:

muhribe

Alıntı yapılan: FeHi - 17 Mayıs , 2011, 11:43:16
Kaynanam dio du ki saçlarını kestirme yavrucağın ömrü kısalırrrrrrrrrrr :laughing7:
Takan kim ben hemen ertesi günü kestirmeye gittim boyatamıom zaten bide kestirmesem olurmu hiçççç
safsata ya. bana da dediler ki 40 çıkarken eşim sokaktan 40 tane taş toplucakmış, onları bi kova suya atacakmış ben o suyla yıkanacakmışım. bilmem ne. ne işe yarayacak diyorum, öyle yapılır diyorlar. ben dedim 40'ım çıkacağı zaman abdestimi alır açar kuran okurum, bundan daha güzel şey var mı?

izemsevi

muhribe

Alıntı yapılan: izemsevi - 17 Mayıs , 2011, 11:50:56
dikkat taşlar kafana düşmesin :ehi:
ya bi de o taşları yutacaksın deselerdi  :laughing7:

FeHi

Alıntı yapılan: muhribe - 17 Mayıs , 2011, 11:46:22
Alıntı yapılan: FeHi - 17 Mayıs , 2011, 11:43:16
safsata ya. bana da dediler ki 40 çıkarken eşim sokaktan 40 tane taş toplucakmış, onları bi kova suya atacakmış ben o suyla yıkanacakmışım. bilmem ne. ne işe yarayacak diyorum, öyle yapılır diyorlar. ben dedim 40'ım çıkacağı zaman abdestimi alır açar kuran okurum, bundan daha güzel şey var mı?
Aynen Muhribe katılıyorum, evde yalnız olsaydım benimde düşüncem öyleydi, ama dün duydum ki kaynana bayaaaa baya bi kalcakmış  :cussing:
Çocukla ben nasıl haşır neşir olcaksam Allahım bana odurumda sabır zenginliği versin İnşallah... yoksa ben başka türlü dayanamam yaaaaaa  :cildir:

izemsevi

yakında onuda derler :ehi: kızlar zaman ilerliyor ve sanki herşey eksik gibi geliyor ya kendime daha bir parça bişey almadım

Aytii

Alıntı yapılan: muhribe - 17 Mayıs , 2011, 11:53:19
Alıntı yapılan: izemsevi - 17 Mayıs , 2011, 11:50:56
dikkat taşlar kafana düşmesin :ehi:
ya bi de o taşları yutacaksın deselerdi  :laughing7:

bana öyle deseler yok ben onlarla 5 taş oynıcam derdim  :laughing7:

muhribe

FeHi canım kaynanana sınır koymak bence eşinin elinde. bizim de aileler çok uzakta olduğundan muhtemelen doğumdan sonra uzunca bi süre bize kalmak isteyecekler. ama benim eşim şimdiden diyor iki tarafa da çocuğu büyütürken kesinlikle ne bana ne eşime karışmayacaksınız. yol gösterirsiniz, saygı duyarım ama yetiştirme tarzına müdahil olmanıza müsaade etmem. ben de aynı fikirdeyim

Aytii

Alıntı yapılan: izemsevi - 17 Mayıs , 2011, 11:54:47
yakında onuda derler :ehi: kızlar zaman ilerliyor ve sanki herşey eksik gibi geliyor ya kendime daha bir parça bişey almadım

ne gibi bi parça almadım derken??

FeHi

Seval inan öyle her dışarıya çıktığımda bebeğe bişiler alıyorum anammmm yokkk eksikler bitmio inan bende kendime hiç bişi almadım dünde yıkancağı küveti filesini filan aldım, eksikler bittimi dersin yokkkkkkkkkkkkkkkkkk bitmio habire bişiler çıkıo  :cildir: :cildir:

Aytii

:-\

bende küvet alcam ama Özdilekte baktım yoktu

başka yerden bakmam lazım pooofff

izemsevi

hiç bişey almadım demek canım herşey kızım için diyorum anam ben ne giyincem doğumdan sonra şimdi artık kendimede alcam şunun şurasında inşallah 10hafta gibi bişey kaldı :amin: